Exim

Mis on Exim?

Exim on e-posti edastamise agent, mis töötab Unixi sarnastes operatsioonisüsteemides. See on tasuta tarkvara, mis töötab paindliku postiagendina. Sellel on väga paindlik konfiguratsioon, mida saab seadistada paljude ülesannete täitmiseks, näiteks virtuaalsed domeenid ja meililistide laiendamine. See on funktsioon, mida paljudel teistel postiedastusagentidel pole.

Kuidas Eximit kasutada?

Exim võib olla ideaalne e-posti klient kasutajatele, kes soovivad oma e-posti edastusagendilt rohkem paindlikkust ja konfiguratsioonivõimalusi. Ühendage Exim oma LiveAgenti piletisüsteemiga veelgi suuremaks paindlikkuseks, kui tegemist on klienditoe pakkumisega e-posti piletite kaudu.

Kui ühendate oma e-posti LiveAgenti piletisüsteemiga, saate oma kasutajatuge mitmel viisil täiustada. Ennekõike tõmbab see kõik Teie e-kirjad igalt Teie sisestatud e-posti kontolt ja korraldab need teie jaoks nutikalt. Piletisüsteem võimaldab ka vestlusi palju paremini jälgida, sildistada piletid lahendatuks ja aidata kliente erinevate funktsioonide abil kiiremini.

Lisaks saate ühendada mitu e -posti kontot, luua ja valida osakonnad, mis vastutavad erinevate piletite kujul saabuvate probleemide eest või jälgida oma agentide reitinguid, et näha kui hästi Teie klienditoel läheb. Vaadake täielikku funktsioonide loendit siit ja vaadake kõike, mida LiveAgenti piletisüsteem Teie abistamiseks teha saab.

See pole veel kõik, piletisüsteem ühendub ka enamaga kui lihtsalt e-post. Looge reaalajas vestluse vidin ja lisage see oma veebilehele, seadistage oma arvutiga kõnekeskus, kirjutage artikleid ja foorumipostitusi oma kliendiportaalile, või saage sotsiaalseks sotsiaalmeediagaFacebook, Twitter, Instagram ja Viber.

Youtube video: LiveAgent: Ticketing Software Demo

Millised on Eximi eelised?

 • Täiendavad IP aadressid
 • Aadresside testid
 • Tagasilöödud sõnum
 • Käsitsi marsruudi domeenid
 • Täiendavad domeenid

Provide better email support with LiveAgent

Improve your help desk with LiveAgent ticketing system and provide great customer support today

Kuidas integreerida Exim LiveAgentiga

Õppige kuidas viia lõpule Eximi LiveAgenti integreerimise protsess ning alustage koheselt selle kasutamist. Protsess on lihtne igale kasutajale ja võtab aega vaid mõne minuti. Järgige allolevat juhendit, et teada saada, kuidas seda teha.

 • Kui Teil pole veel Eximi e-posti seadistust, minge nende veebilehele ning laadige see alla. Samuti leiate juhendi jaotisest dokumentatsiooni koos täieliku Eximi dokumentatsiooniga. 
Eximi e-posti veebisait mitme allalaadimislingi valikuga
Eximi allalaadimine
 • Kui Teie Eximi meil on seadistatud ja valmis, minge oma LiveAgenti kontole ja avage Seadistamine > E-post > Meilikontod. Vajutage oranžile Loo nupule ülaosas ja valige Muu. Seejärel valige IMAP või POP3.

Eximi LiveAgenti e-posti konfiguratsioon IMAP/POP3 valikutega
Valige IMAP või POP3
 • Järgmises jaotises peate esitama oma Eximi e-posti andmed – oma kasutajanime, parooli ja e-posti aadressi. Samuti peate valima IMAP- või POP3 -toomistüübi vahel, esitama serveri- ja pordiandmed, valima autentimismeetodi ja valima osakonna, mis vastutab sellest Exim meilist laaditud meilide eest. Kui olete lõpetanud, klõpsake nuppu Salvesta.
Eemaldage meilikonfiguratsioon LiveAgenti kasutajatoest
Eximi seadistamine

Teie integratsioon Eximiga on lõppenud ja Teie e-posti aadress on ühendatud LiveAgenti piletisüsteemiga. Naaske selle juhendi juurde, et rohkem e-posti kontosid ühendada. Vaadake kindlasti üle LiveAgenti piletisüsteem, et näha kõike, mida saate oma kasutajatoega teha, või vaadake allolevat videot, et näha milleks see veel suuteline on.

Youtube video: LiveAgent Product Tour

Proovige LiveAgenti juba täna​

Me pakume portjee migratsiooniteenuseid enamikest populaarsetest klienditoe lahendustest.

3000+ arvustust Trustpilot GetApp G2 Crowd

Frequently asked questions

Mis on Exim?

Exim on meiliedastusagent, mis töötab Unixi sarnaste operatsioonisüsteemide all. Saate seda tasuta kasutada paindliku postiagendina. Väga paindliku konfiguratsiooniga saab selle seadistada paljude ülesannete täitmiseks, näiteks meililistide laiendamiseks ja virtuaalsete domeenide loomiseks. 

Kuidas Eximit kasutada?

Eximit saab kasutada esmase või teise e-posti kontona LiveAgenti piletisüsteemile. See sobib suurepäraselt kasutajatele, kes vajavad paindlikku konfigureerimist ja soovivad oma e-posti kliendiga paljude ülesannetega hakkama saada.

Millised on Eximi integreerimise eelised?

 • täiendavad IP aadressid
 • aadresside testid
 • tagasitulnud sõnum
 • käsitsi marsruudi domeenid
 • täiendavad domeenid

Kuidas integreerida Exim LiveAgentiga?

 • Minge LiveAgenti ning avage Seadistamine > E-post > Meilikontod
 • Vajutage Loo, seejärel valige Muu ja siis IMAP/POP3
 • Sisestage oma Eximi andmed ning vajutage nupul Salvesta
Tagasi Integratsioonidele Looge konto TASUTA

  Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

  ×
  Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

  Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

  Plaani demo