Duocom

Mis on Duocom?

Duocom on üks juhtivatest Hispaania telekommunikatsiooni ettevõtetest, mis pakub oma klientidele erinevaid virtuaalset telefoni ja VoIP teenuseid. Duocom Europe S.L on telefonioperaator, mille peakontor Asub Hispaania linnas Gran Canaria`s ja millel on riikliku turu- ja konkurentsikomisjoni (CNMC) litsents alates 2000 aastast.

Ettevõte on välja töötanud enda innovatiivse tehnoloogia, mis kombineerib telefoni ja interneti, et kohandada virtuaalseid teenuseid, mis vastaksid iga kliendi vajadustele. Need teenused pakuvad suurepärast paindlikkust, sest kasutajad saavad valida iga aja, seadme (lauatelefon, mobiil, VoIP, Internet) ja tööriistad, mis kõige paremini nende vajadustele sobivad, teenuseid on võimalik reaalajas kliendi veebilehelt ümber konfigureerida.

Duocom Europe pakub virtuaalset telefoniteenust, mille jaoks investeeringuid teha pole vaja, lisaks puuduvad hoolduskulud – nii optimeerite produktiivsust, hallates suhtlust ning säästes aega ja raha.

Kuidas saate seda kasutada?

Kui otsite VoIP pakkujat, mida ühendada oma LiveAgent kõnekeskusega on Duocom suurepärane valik. LiveAgent’i kõnekeskus tegeleb teie kõnede ja sedelitega, samal ajal, kui Duocom teeb ülejäänu. Kõik mida kõnekeskuse loomiseks reaalselt vajate on sülearvutid või nutitelefonid, mikrofonid ja kõlarid. Hilisema kõnekvaliteedi jaoks võib teil muud riistavara vaja minna.

Kuidas kõnekeskusest kasu saada?

Kui mõned inimesed eelistavad digitaalset kliendikogemust, soovivad paljud teised sügavamat, personaalset sidet brändidega, millega suhestuvad. Kõnekeskused on hea moodus parandada oma kliendisuhteid, müüa tooteid, saada kliente või pakkuda hoopis üldist klienditeenindust.

Traditsiooniliste kõnekeskuste languse ja LiveAgenti sarnaste kõnekeskuse tarkvarade tõusmisega on lihtne klientidele pakkuda neid tüüpi kogemusi, ilma et peaksite oma eelarvet lõhkuma. Kõnekeskused on ligipääsetavad igat tüüpi ettevõtetele – väikestele ja suurtele.

Kuidas kõnekeskus toimib?

LiveAgent muudab kõnekeskuse haldamise ja juhtimise oma arenenud funktsioonide abil ettevõtete jaoks lihtsamaks. Näiteks saate luua kohandatud IVR (interaktiivse häälvastuse) puud, mis suunavad kliendi automaatselt õigesse osakonda või agendi juurde.

Parim osa? LiveAgent`i IVR funktsioon teeb ise kogu töö ära ning loob teie klientidele sekeldustevaba kogemuse. Ainus, mida nad peavad tegema, on kuulama IVR-menüüd ja vajutama vastavaid nuppe (nt. müügiteenuse jaoks vajutage 1), et saada ühendust töö jaoks õige inimesega.

IVR-ga kõnekeskus

Teie klient võttis kogemata vale osakonnaga ühendust? Lahendus on lihtne, kasutage aja säästmiseks kõnede suunamist, et suunata klient kolleegi juurde.

Teil on raskusi kliendi poolt öeldu mäletamisega? Pole muret, LiveAgent salvestab kõik sisse- ja väljaminevad kõned ning talletab need süsteemi. Mälu värskendamiseks otsige üles õige sedel ja kuulake kõne salvestist. Kõnesalvestust võib kasutada ka uute agentide koolitamiseks, näidates neile korrektseid vastuseid klientide kõnedele. 

Soovite meie kõnekeskuse funktsioonide kohta rohkem infot? Tutvuge kõnekeskuse funktsioonide lehega, kus on kirjas kogu info LiveAgent’i kõnekeskuse võimete kohta.

Kuidas Suocom VoIP LiveAgentiga ühendada?

Kui soovite luua LiveAgenti kõnekeskust Duocomiga oma VoIP pakkujana, järgige seda lihtsalt juhendit.

  • Avage LiveAgent ja minge Konfiguratsioon> Kõne > Numbrid. Klikkige oranžil  Loo nupul, mis asub üleval.
  • Valige VoIP pakkujate nimekirjast Duocom
Duocom
Valige Duocom
  • Sisestage number, valige osakond ning sisestage sisselogimise andmed ja valige väljahelistamise suunakood. Saate selle numbriga tehtud ning vastatud kõned soovi korral salvestada. Kui soovite lõpetada, klikkige Lisa nupp.
Duocom
Konfigureerige Duocom telefoninumber

Telefoninumber on LiveAgent`is ja kasutamiseks valmis. Soovi korral saate rohkem Duocom telefoninumbreid või teiste VoIP teenusepakkujate numbreid lisada.

Duocom
Duocom telefoninumber lisatud

LiveAgent kõnekeskuse tarkvara lisainfo

Otsite rohkem infot kõnekeskuse loomise/juhtimise kohta? Kui tunnete huvi tutvuge rohkem info saamiseks kõnekeskuste kohta tutvuge LiveAgent`i akadeemiaga ja teiste klienditeeninduse teemadega.

Tunnete huvi, et mida LiveAgent veel teha suudab? Vaadake allolevat videot, et näha meie klienditeeninduse tarkvara täielikku tutvustust.

Frequently asked questions

Mis on Duocom?

Duocom on üks juhtiv Hispaania telekommunikatsiooni ettevõte, mis pakub virtuaalset telefoni ja VoIP teenust. Duocom Eurole S.L on telefonioperaator, mille peakontor asub Gran Canaria`s, Hispaanias ja millel on riikliku turu- ja konkurentsikomisjoni (CNMC) litsents.

Kas Duocom`i saab LiveAgent`iga integreerida?

Duocom on üks VoIP kõneteenuse pakkuja, mis on saadaval ja mida LiveAgent toetab. Saate oma kõnekeskuse Duocom`i abil üles seada, kui peaksite seda soovima.

Kas Duocom on tasuta?

Kui teil on LiveAgenti kõikehõlmav pakett. pole teil tarvis Duocomi VoIP kõnekeskuse üles seadmise eest Liveagentis juurde maksa, saate seda teha kohe.

Tagasi Integratsioonidele Looge konto TASUTA

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo