Duocom

Mis on Duocom?

Duocom on üks juhtivatest Hispaania telekommunikatsiooni ettevõtetest, mis pakub oma klientidele erinevaid virtuaalset telefoni ja VoIP teenuseid. Duocom Europe S.L on telefonioperaator, mille peakontor Asub Hispaania linnas Gran Canaria`s ja millel on riikliku turu- ja konkurentsikomisjoni (CNMC) litsents alates 2000 aastast.

Ettevõte on välja töötanud enda innovatiivse tehnoloogia, mis kombineerib telefoni ja interneti, et kohandada virtuaalseid teenuseid, mis vastaksid iga kliendi vajadustele. Need teenused pakuvad suurepärast paindlikkust, sest kasutajad saavad valida iga aja, seadme (lauatelefon, mobiil, VoIP, Internet) ja tööriistad, mis kõige paremini nende vajadustele sobivad, teenuseid on võimalik reaalajas kliendi veebilehelt ümber konfigureerida.

Duocom Europe pakub virtuaalset telefoniteenust, mille jaoks investeeringuid teha pole vaja, lisaks puuduvad hoolduskulud – nii optimeerite produktiivsust, hallates suhtlust ning säästes aega ja raha.

Kuidas seda kasutada?

Kui otsite oma LiveAgenti kõnekeskusega ühenduse loomiseks VoIP teenuse pakkujat, on Duocom suurepärane valik. LiveAgenti kõnekeskus tegeleb teie kõnede ja piletitega ning Duocom pakub ülejäänut. Sülearvutite või nutitelefonide mikrofonid ja kõlarid on kõik, mida vajate alustava kõnekeskuse loomiseks. Kui soovite hiljem kõnekvaliteeti parandada, võite vajada muud riistvara.

Kuidas kõnekeskusest kasu saada?

Kuigi mõned inimesed eelistavad digitaalset kliendikogemust, ihkavad teised sügavamat isiklikku sidet kaubamärkidega, millega nad suhtlevad. Kõnekeskused on suurepärane viis kliendisuhete parandamiseks, toodete müümiseks, uute klientide ja teenusekasutajate hankimiseks või üldise klienditeeninduse pakkumiseks.

Traditsiooniliste kõnekeskuste languse ja LiveAgenti sarnaste kõnekeskuse tarkvarade tõusmisega on lihtne klientidele pakkuda neid tüüpi kogemusi, ilma et peaksite oma eelarvet lõhkuma. Kõnekeskused on ligipääsetavad igat tüüpi ettevõtetele – väikestele ja suurtele.

Kuidas kõnekeskus toimib?

LiveAgent muudab oma täiustatud funktsioonide abil ettevõtete jaoks kõnekeskuse haldamise ja juhtumise lihtsamaks. Näiteks saate luua kohandatud IVR (Interactive Voice Response) puid, mis suunavad teie kliendid automaatselt õigete osakondade ja agentide juurde.

Parim osa? LiveAgent`i IVR funktsioon teeb ise kogu töö ära ning loob teie klientidele sekeldustevaba kogemuse. Ainus, mida nad peavad tegema, on kuulama IVR-menüüd ja vajutama vastavaid nuppe (nt. müügiteenuse jaoks vajutage 1), et saada ühendust töö jaoks õige inimesega.

IVR-ga kõnekeskus

Teie klient võttis kogemata vale osakonnaga ühendust? Lahendus on lihtne, kasutage aja säästmiseks kõnede suunamist, et suunata klient kolleegi juurde.

Teil on raskusi kliendi poolt öeldu mäletamisega? Pole muret, LiveAgent salvestab kõik sisse- ja väljaminevad kõned ning talletab need süsteemi. Mälu värskendamiseks otsige üles õige sedel ja kuulake kõne salvestist. Kõnesalvestust võib kasutada ka uute agentide koolitamiseks, näidates neile korrektseid vastuseid klientide kõnedele. 

Soovite meie kõnekeskuse funktsioonide kohta rohkem lisateavet? Heitke pilk meie Kõnekeskuse funktsioonide lehele, mis sisaldab kogu vajalikku teavet LiveAgenti kõnekeskuse võimalustest.

Kuidas Duocom VoIP-d LiveAgentiga ühendada?

Kui soovite luua LiveAgenti kõnekeskust Duocomiga oma VoIP pakkujana, järgige seda lihtsalt juhendit.

 • Avage LiveAgent ja minge Konfiguratsioon> Kõne > Numbrid. Klikkige oranžil  Loo nupul, mis asub üleval.
 • Valige VoIP pakkujate nimekirjast Duocom
Kuidas Duocom VoIP-d LiveAgentiga ühendada? - App - Uploads - 2021 - 06 - Image 6 1.png
Valige Duocom
 • Sisestage number, valige osakond ning sisestage sisselogimise andmed ja valige väljahelistamise suunakood. Saate selle numbriga tehtud ning vastatud kõned soovi korral salvestada. Kui soovite lõpetada, klikkige Lisa nupp.
Kuidas Duocom VoIP-d LiveAgentiga ühendada? - App - Uploads - 2021 - 06 - Image 7.png
Konfigureerige Duocom telefoninumber

Telefoninumber on LiveAgentis ja kasutamiseks valmis. Soovi korral saate rohkem Duocom telefoninumbreid või teiste VoIP teenusepakkujate numbreid lisada.

Kuidas Duocom VoIP-d LiveAgentiga ühendada? - App - Uploads - 2021 - 06 - Image 8.png
Duocom telefoninumber lisatud

LiveAgenti kõnekeskuse tarkvara lisainfo

Kas otsite lisateavet kõnekeskuse loomise ja juhtimise kohta? Kui olete huvitatud, vaadake kõnekeskuste ja muude klienditeeninduse maailma teemade kohta lisateavet LiveAgenti akadeemiast..

Soovite LiveAgenti võimekusest rohkem teada saada? Vaadake allolevat videot, et näha meie klienditeeninduse tarkvara täielikku tutvustust.

Frequently asked questions

Mis on Duocom?

Duocom on üks juhtiv Hispaania telekommunikatsiooni ettevõte, mis pakub virtuaalset telefoni ja VoIP teenust. Duocom Eurole S.L on telefonioperaator, mille peakontor asub Gran Canaria`s, Hispaanias ja millel on riikliku turu- ja konkurentsikomisjoni (CNMC) litsents.

Kas Duocom`i saab LiveAgent`iga integreerida?

Duocom on üks VoIP kõneteenuse pakkuja, mis on saadaval ja mida LiveAgent toetab. Saate oma kõnekeskuse Duocom`i abil üles seada, kui peaksite seda soovima.

Kas Duocom on tasuta?

Kui teil on LiveAgenti kõikehõlmav pakett. pole teil tarvis Duocomi VoIP kõnekeskuse üles seadmise eest Liveagentis juurde maksa, saate seda teha kohe.

Tagasi Integratsioonidele Looge konto TASUTA

  Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

  ×
  Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

  Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

  Plaani demo