Drupal

Palun järgige allpool olevat samm-sammulist juhendit, et oma Drupal`i plugin aktiveerida.

  • Laadige alla ja paigaldage Drupal`i jaoks LiveAgent`i moodul.
  • Kasutage oma kontot või looge tasuta prooviperioodiga konto
  • Pärast edukat LiveAgent´i serverisse logimist, tühjendage Drupal`i vahemälu. Järgmisena saate järgmisel vahekaardil nuppe konfigureerida.
  • Valige, millist nuppu kasutada. Iga lubatud nupp luuakse oma enda plokis, mida saate lubada ploki seadistamise leheküljel.
  • Nautige LiveAgent`i kasutamist
LiveAgent live vestluse nupu mallid näidatuna Drupal`is

Mis on Drupal?

Drupal on sisu haldamise tarkvara. Seda kasutatakse veebilehtede ning rakenduste loomiseks, mida igapäevaselt kasutate. Drupal`it kasutab enam kui miljon veebilehte, ka mõned meie kasutajad. Seega otsustasime Drupal`i integratsiooni teha, et saaksite LiveAgent`i sellega maksimaalselt ära kasutada.

Kuidas saate seda kasutada?

Live vestlus – teie kliendid saavad teiega reaalajas ühendust võtta kasutades selleks veebilehel asuvat live vestluse nuppu. Live vestlusega saate veebilehe külastajatest palju lihtsamini kliente teha, kui varem. Uuringud näitavad, et vestlusega võib saada keskmiselt 35% rohkem müüke. Live vestluse nupud on lehekülgedel automaatselt nähtavad, HTML/kodeerimist pole vaja.

LiveAgenti reaalajas vestluse nupp Drupali kodulehel

Kasutajatugi – Teie kliendid saavad teiega ühendust võtta läbi mitme kanali (saate ühendada piiramatult e-maili kontosid, sotsiaalmeedia kontosid, telefoninumbreid, jne ning jagada neid mitmete osakondade vahel.)

Drupal
Osakonnad

Offline sõnumid – Juhul, kui teie tugi pole parasjagu online, saavad teie kliendid teile offline sõnumeid jäta, millele saab hiljem e-maili teel vastata.

LiveAgent`i universaalne postkast arvuti ekraanil

Frequently asked questions

Mis on Drupal?

Drupal on sisu haldamise süsteem, mis on välja töötatud kasutamiseks nii eraisikutele, kui ettevõtetele, kes soovivad saavutada digitaalset kohalolu.  

Millised on Drupal`i kasutamise eelised?

- äärmiselt turvaline

- võimalus hallata mitmeid veebilehti ühest liidesest

- optimeeritud sisu erinevatele

- mooduli laiendused 

Tagasi Integratsioonidele Looge konto TASUTA

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo