Drupal

Palun järgige allpool olevat samm-sammulist juhendit, et aktiveerida oma Drupali pistikprogramm.

  • Laadige alla ja paigaldage Drupalile mõeldud LiveAgenti moodul.
  • Kasutage oma kontot või looge tasuta proovikonto
  • Pärast edukat LiveAgenti serverisse logimist, tühjendage oma Drupali vahemälu. Järgmisel vahekaardil saate nuppe konfigureerida.
  • Valige oma soovitud nupp. Iga sisse lülitatud nupp luuakse oma enda plokis, mida saate lubada ploki seadistamise leheküljel.
  • Nautige LiveAgenti kasutamist
LiveAgenti reaalajas vestluse nupu mallid näidatuna Drupalis

Mis on Drupal?

Drupal on sisu haldamise tarkvara. Seda kasutatakse igapäevaselt kasutatavate veebilehtede ning rakenduste loomiseks. Drupalit kasutab enam kui miljon veebilehte, sealhulgas ka mõned meie kasutajad. Seega otsustasime luua Drupali integratsiooni, et saaksite LiveAgenti sellega maksimaalselt ära kasutada.

Kuidas seda kasutada?

Reaalajas vestlus – kliendid saavad teiega reaalajas ühendust võtta, kasutades teie veebisaidil olevat reaalajas vestluse nuppu. Oma veebisaidi reaalajas vestlusega saate muuta veebisaidi külastajad klientideks palju kiiremini kui varem. Uuringud näitavad, et kui teie veebisaidil on reaalajas vestluse nupp, kasvab müük keskmiselt 35%. Teie reaalajas vestluse nupud on teie lehtedel automaatselt nähtavad, HTML-i/kodeerimist pole vaja.

LiveAgenti reaalajas vestluse nupp Drupali kodulehel

Kasutajatugi – Teie kliendid saavad teiega ühendust võtta läbi mitme kanali (saate ühendada piiramatult e-maili kontosid, sotsiaalmeedia kontosid, telefoninumbreid, jne ning jagada neid mitmete osakondade vahel.)

Kuidas seda kasutada? - App - Uploads - 2019 - 09 - Departments.png
Osakonnad

Offline sõnumid – Juhul, kui teie tugi pole parasjagu online, saavad teie kliendid teile offline sõnumeid jäta, millele saab hiljem e-maili teel vastata.

LiveAgent`i universaalne postkast arvuti ekraanil

Frequently asked questions

Mis on Drupal?

Drupal on sisuhaldussüsteem, mis on välja töötatud kasutamiseks nii eraisikutele kui ka ettevõtetele, kes soovivad saavutada digitaalset kohalolu.  

Millised on Drupali kasutamise eelised?

Eelisteks on: kõrge turvalisus, võimalus hallata mitut saiti ühest liidesest, erinevatele seadmetele optimeeritud sisu, moodulilaiendid.

Tagasi Integratsioonidele Looge konto TASUTA

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo