ConvergeHub

Mis on ConvergeHub?

ConvergeHub on kliendisuhete halduse (CRM) lahendus, mis on saadaval õiglase hinnaga. See võimaldab kasutajatel hallata müügivihjeid, kontakte, kasutajakontosid ja tehinguid ühest mugavast lahendusest. ConvergeHub pakub klientidele teavet müügiesindajate volitamiseks ja pakub korduvate müügiülesannete automatiseerimist. See võib suurendada tõhusust, aidata Teil jälgida kliendiandmeid, aidata hallata müügiprotsesse ja muuta Teie töö lihtsamaks.

Kuidas ConvergeHubi kasutada?

Salvestage, organiseerige ja jälgige klienditeavet. ConvergeHub on ideaalne lahendus ettevõtetele, kes soovivad kasutada usaldusväärset kliendisuhete haldamise lahendust. See võib tugevdada teie müügiprotsesse, aidata teil jälgida klientide andmeid, nagu nende kontaktid, meeldimised, mittemeeldimised või isiklikud huvid. ConvergeHub võib koos LiveAgentiga olla ka suurepärane täiendus teie klienditoele. Tänu Zapierile võimaldavad lihtsad integratsioonid teha automatiseeritud toiminguid, näiteks lisada kliendiandmeid või koostada arveid.

Võimsate CRM-i võimalustega LiveAgenti kasutajatoe abil saate hõlpsalt hallata oma klienditeenindust. LiveAgenti saab sujuvalt integreerida mitmete CRM-lahendustega, mis aitavad teil kliente hallata ja oma klienditeenindust paremaks muuta. Meie täisfunktsionaalne lahendus aitab teil erinevate funktsioonide abil vaheldumisi hallata CRM-i ja kasutajatoe vahelisi kontakte.

Meie piletisüsteemi funktsioonid hõlmavad universaalset postkasti, mis suudab salvestada mis tahes kliendikanalist tuleva teabe ja seda sujuvalt levitada nii klienditoe agentidele kui ka müügimeestele. Seadistage igapäevaste toimingute automatiseerimiseks reeglid või seadistage konserveeritud sõnumid, et vastata levinud küsimustele kiiresti, säilitades samal ajal professionaalse suhtumise igasse klienti.

Millised on ConvergeHubi kasutamise hüved?

  • Paindlik ja lihtne kasutada
  • Koostöö funktsioonid
  • Toetab müüki, turundus, tuge ja arveldamist
  • Klientide ülevaated ja aruanded

Provide awesome customer support

Start working with a multi-channel customer support solution that integrates with your favorite apps

Kuidas integreerida ConvergeHub LiveAgentiga Zapieri kaudu

Ühendage oma LiveAgenti ja ConvergeHubi kontod lihtsalt Zapieri kaudu ja looge oma isiklik integratsioon. Selle teeb suurepäraseks see, et saate integratsiooni tüüpi kohandada mitme valikuga. Vaadake allolevat juhendit näitena LiveAgenti ja ConvergeHubi integreerimisest.

  • Kõigepealt looge oma Zapieri konto või logige sisse, kui Teil see juba olemas on. Seejärel minge LiveAgent + ConvergeHubi integratsioonide lehele. Nüüd saate valida päästiku ja toimingu. Saate valida erinevate valikute hulgast, seega mõelge, mida soovite oma integratsiooniga teha. Kui olete valinud päästiku ja integratsiooni, klõpsake nuppu Ühendage LiveAgent + ConvergeHub ja klõpsake nuppu Alusta.
LiveAgenti ja ConvergeHubi integreerimisvalikud Zapieris
LiveAgent + ConvergeHub Zapieris
  • Järgmised sammud viivad Teid läbi päästiku ja toimingu konfigureerimise. Peate ühendama mõlemad rakenduse kontod Zapieriga, et see pääseks juurde Teie integratsiooni loomiseks vajalikele andmetele. Seejärel saate kohandada integratsiooni, mida nimetatakse Zapiks. Viimane vajalik asi on Zapile enne selle kasutuselevõtmist testida, et see toimiks ootuspäraselt. Kui olete lõpetanud, lülitage Zap sisse ja integreerimine on lõppenud.
LiveAgenti ja CovnergeHubi kontode ühendamine Zapieriga

Kui Zap on sisse lülitatud, on integreerimine lõpule viidud. On täiesti võimalik luua rohkem Zape erinevate seadetega, et luua oma rakendustele rohkem integratsioone. Sirvige LiveAgenti Akadeemia lehti, et saada teada, kuida klienditoe tarkvarast maksimumi võtta.

Proovige LiveAgenti juba täna​

Me pakume portjee migratsiooniteenuseid enamikest populaarsetest klienditoe lahendustest.

3000+ arvustust Trustpilot GetApp G2 Crowd

Frequently asked questions

Mis on ConvergeHub?

ConvergeHub on kliendisuhete halduse (CRM) lahendus. Ühe hõlpsasti kasutatava tööriistaga saavad kasutajad hallata müügivihjeid, kontakte, kasutajakontosid ja tehinguid. ConvergeHub pakub müügiesindajatele teavet klientide kohta ja automatiseerib korduvaid müügiülesandeid. Teie töö on tõhusam, olete kursis kliendiandmetega, müügiprotsess on paremini juhitav ja saate olla produktiivsem.

Kuidas ConvergeHubi kasutada?

Hallake klienditeavet hõlpsalt seda salvestades, korrastades ja jälgides. Kliendid, kes otsivad kliendisuhete halduse lahendusi, leiavad, et ConvergeHub on ideaalne lahendus. Seda tarkvara kasutades saate parandada oma müügiprotsessi ja jälgida klienditeavet, nagu nende kontaktid, meeldimised, mittemeeldimised ja isiklikud huvid. ConvergeHubi kasutamine koos LiveAgentiga võib olla ka suurepärane täiendus Teie klienditoele.

Millised on ConvergeHubi kasutamise eelised?

Eelised on järgmised: paindlik ja lihtne kasutada, koostööfunktsioonid, toetab müüki, turundust, tuge ja arveldamist, pakub klientide ülevaateid ja aruandeid.

Kuidas integreerida ConvergeHub LiveAgentiga?

LiveAgenti ja ConvergeHubi saab hõlpsasti integreerida Zapieri teenuse kaudu, mis võimaldab Teil luua kohandatud töövooge. Valige päästik ja toiming, et luua oma eesmärgile kohandatud integratsioone. Vaadake seda artiklit, mis kirjeldab integreerimisprotsessi lähemalt.

Tagasi Integratsioonidele Looge konto TASUTA

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo