Blogger

Mis on Blogger?

Blogger on tasuta online sisuhaldamise süsteem, mida kasutatakse kasutajate blogide loomiseks. Kasutajad saavad selleks kasutada alamdomeene. Kõik blogipostitused on ajatempliga ja redigeeritavad. Lisaks standard blogi funktsioonidele ühildub Blogger teiste Google toodetega.

Blogger on tuntud selle poolest, et selle kasutamine on isegi algajate jaoks lihtne, kes saavad funktsioneeriva blogi luua ja üles seada vähem, kui 10 minutiga. See muudab selle üheks kõige populaarsemaks valikuks CMS blogimise puhul.

Kuidas saate Blogger`it kasutada?

Kas soovite luua isiklikku või ettevõtte blogi? Blogger saab teid sellega lihtsasti aidata. Otsustage, kas soovite luua personaalset, äri, niši või filiaali blogi. Valige nimi välja ja hakake artikleid, arvustusi ja muud kirjutama.

Kohandatud blogi loomine võib olla väga efektiivne moodus ettevõtte reklaamimiseks olenemata tegevusvaldkonnast. Blogipostitusi ja arvustusi saab vaadata ja kasutada info levitamiseks toodete ja teenuste kohta. Saate lisada viitamislingid või lisaraha teenimiseks olla sponsoreeritud teiste ettevõtete poolt.

Eesmärgist juhinduv blogi tunneb oma sihtpublikut  teades samal ajal täpselt, mida tootelt või teenuselt oodata. Kuldne reegel: looge sisu, mis on abiks ja asjakohane, selle asemel, et niisama kirjutada. Lisaks on võimalik blogisid ühendada ka teiste suhtluskanalitega nagu sotsiaalmeedia, eKaubanduse veebilehed ja klienditugi.

LiveAgent saab aidata teil oma kliendituge live vestluse vidinaga laiendada, mida saate Blogger`i blogisse väga lihtsalt paigaldada. Live vestlus on hea tööriist efektiivse ja usaldusväärse klienditoe pakkumiseks neile, kes Teie blogi sirvivad. Lihtne kood, mis on paigaldatud teie blogi lehele tagab, et iga kliendipäring saab lahendatud kiiresti ja klienti rahuldavalt.

LiveAgent pakub turu kiireimat vestluse vidinat, mille vestluse sõnumid kuvatakse 2.5 sekundise kiirusega. Ainuüksi kiirus tagab, et saate kliendipäringutest läbi kiiremini, kui tavaliselt. Lisaks on see ühendatud  LiveAgent`i multi-channel sedelisüsteemiga ja täidetud kasulike produktiivsus funktsioonidega, mis muudavad suhtlemise väga lihtsaks.

Kasutage ära vestluse nuppe, mis täiendavad teie blogi disaini või looge ja laadige üles oma enda unikaalne nupp. Vastake kiiremini koos reaalajal trükkimisvaatega, mis aitab teil näha, mida kliendid trükivad enne, kui nad vajutavad saada. Proaktiivsed vestluse kutsed tagavad, et teie live vestlus on märgatav ja tõstab tegevuskutsetega kaasatust.

https://www.youtube.com/watch?v=GO4rPDffDew&t=12s

Blogger`i integratsiooni eelised?

  • Suurenenud klientide kaasatus
  • Üleskutsed tegutsema proaktiivsete vestluse kutsete näol
  • Ülimalt kiire vestluse vidin
  • Kohandatud vestluse disain, mis sobib teie blogiga

Looking to chat more with your audience?

Get a fully features live chat widget on your website. Increase engagement with LiveAgent's lightning fast live chat today.

Kuidas integreerida Blogger`it LiveAgent`i live vestlusesse

Integreerides LiveAgent`i live vestluse Blogger`isse on see lihtne moodus oma uue blogi üles seadmiseks. Kõik, mida peate tegema, on looma LiveAgent`is oma vestluse nupu ja selle oma blogi koodi paigaldama. Järgige allpool olevat juhist, et saada teda, kuidas seda teha.

  • Avage oma LiveAgent konto ja minge Konfigureerimine > Vestlus > Vestluse nupud ja klikkige lehe ülaosas asuval oranžil Loo nupul ja hakake looma oma live vestluse nuppu. Avaneb vestluse nupu aken.
Chat button settings in LiveAgent configuration
Create a new chat button
  • Nüüd saate valida teie poolt eelistatud nupu disaini. Valige mitmete vestluse nupu stiilide seast – Bubble, Side, Corner, Inline või jätke valimine vahele ning laadige oma kohandatud disain üles. Selleks klikkige Kohandamise nupul. Saate üles laadida disaini pildist või kirjutada oma enda HTML koodi. Otsustades valida vestlusnupu, suunatakse teid nupu konfigureerimise juurde.
Chat button gallery in LiveAgent live chat configuration
Chat button gallery
  • Kui asute konfigureerimise sektsioonis, saate nimetada nupu ja valida osakonna, mis on vastutav sissetulevate kliendivestluse eest.  Saate valida oma vestlusakna keele, paluda klientidelt informatsiooni lastes neil ära täita vastava vormi, valida maksimaalse vestlusjärjekorra pikkuse ja muu. Kõike selgitatakse teile lähemalt konfigureerimisel. Kui olete lõpetanud, saate teha Eelvaate ja seda Testida või Salvestada nupu, et loomisprotsess lõpuni viia.
LiveAgent chat button configuration with multiple options
Chat button configuration
  • Kui teie vestluse nupp on valmis ja Salvestatud, klikkige Integratsiooni nupul, mis asub vasakul paneelil. Leiate genereeritud integratsiooni koodi. Kopeerige kood ja kleepige see oma Blogger`i blogi koodi. Kui te pole kindel, kust blogi koodi leida, järgige järgmisi samme.
Live chat button integration code in LiveAgent configuration
Chat button integration code
  • Minge Blogger`isse ja valige blogi, mida soovite live vestluse nupuga uuendada. Seejärel valige vasakult Teema ja klikkige Noolel, mis asub Kohandatava nupu kõrval. Valige Redigeeri HTML ja saate juurdepääsu blogi koodile.
Edit HTML option in Blogger Theme settings
Blogger configuration
  • Nüüd lihtsalt kopeerige ja kleepige kood blogi koodi. Kerige allapoole ja minge sellest üle </body>. Seejärel klikkige ülevad paremas nurgas asuvale Salvesta nupule.
Blogger code with chat button code inserted
Blogger code with the chat button

Ongi kõik, teie vestluse nupp on teie Blogger`i veebilehe jaoks valmis. Nüüd saate iga kliendi probleemiga kerge vaevaga tegeleda. Kui soovite tutvuda teiste vestluse nupu paigaldamise võimalustega, vaadake siia.

Soovite LiveAgent`i live vestluse või teiste funktsioonide kohta rohkem teada saada? Tutvuge meie live vestluse funktsioonide lehega või meie live vestluse lehega, et näha mida see veel suudab teha ja kuidas saate seda enda heaks ära kasutada.

https://www.youtube.com/watch?v=3zYfDwqNj0U&t=5s

Proovige LiveAgenti juba täna​

Me pakume portjee migratsiooniteenuseid enamikest populaarsetest klienditoe lahendustest.

3000+ arvustust Trustpilot GetApp G2 Crowd

Frequently asked questions

Mis on Blogger?

Blogger on tasuta ja populaarne blogimise ja CMS (sisu haldamise süsteemi platvorm). Seda tuntakse lihtsa kasutamise tõttu. Uutel kasutajatel võtab oma esimese blogipostituste kirjutamise alustamine Blogger`is aega vähem, kui 10 minutit.

Kas Blogger`isse saab lisada live vestluse nupu?

Jah, saate oma Blogger`i veebilehele paigaldada kohandatud live vestluse nupu. Selleks tuleb luua LiveAgent konto ja uus vestluse nupp. See võtab aega kõigest paar minutit. Saage protsessist rohkem teada käesolevast artiklist.

Kas Blogger`it saab LiveAgent`i integreerida?

Saate integreerida LiveAgent'i kiire live vestluse vidina oma blogisse ja hakata oma klientide ja lugejate küsimustele vastama. Selle kõige üles seadmine võtab aega kõigest paar minutit.

Tagasi Integratsioonidele Looge konto TASUTA

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.