Adobe Business Catalyst

Selleks, et paigaldada LiveAgenti reaalajas vestluse nuppu oma Adobe Business Catalyst veebilehele, järgige lihtsalt allpool olevat integratsioonijuhendit või vaadake YouTube’i videot.

  • Esimeseks sammuks on luua ja kohandada LiveAgenti paneelil uus vestluse nupp. Kopeerige selle HTML-kood (Ctrl+C) lõikelauale.
LiveAgent Adobe Business Catalyst integreerimise kood
  • Minge oma Adobe Business Catalyst töölaua paneelile ning suunduge Veebilehe haldaja sekstiooni ning klikkige Leheküljed. Valige alt paremast nurgast “Redigeeri”. Nüüd klikkige HTML ja liikuge lehekülje alumisse ossa. Kleepige reaalajas vestluse HTML kood kohe
LiveAgent Adobe Business Catalyst integratsioon
  • Minge oma veebilehele, värskendage seda ja teie vestluse nupp on valmis.
LiveAgent Adobe Business Catalyst integratsioon

Miks Adobe Business Catalyst?

Adobe Business Catalyst on all-in-one äriveebileht ja online turunduse lahendus, mis on loodud veebidisaineritele. Kasutades seda veebilehte saate te ilma back-end kodeerimiseta luua kõike, alates imelistest veebilehtedest kuni võimsate e-poodide, kaunite brošüüritarkvara veebilehtede ja kontaktiloomise minisaitideni.

Kuidas saate seda kasutada?

LiveAgenti Adobe Business Catalyst integratsioon võimaldab teil reaalajas vestluse nuppu oma Adobe Business Catalyst veebilehele paigaldada.

Frequently asked questions

Mis on Adobe Business Catalyst?

Adobe Business Catalyst on sisu haldamise tarkvara, mida tuntakse alates 2003.aastast. Selle missiooniks on luua oma klientidele võimsaid online ärisid.

Kuidas saate integreerida oma reaalajas vestluse nupu oma Adobe Business Catalyst veebilehele?

Looge LiveAgentis reaalajas vestluse nupp > kopeerige HTML kood ja kleepige see oma Adobe Business Catalysti saidile. Lisateabe saamiseks järgige seda kiiret videojuhendit.

Tagasi Integratsioonidele Looge konto TASUTA

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo