Tasuta Prooviperiood

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

Arvelduse haldamine

LiveAgent on rohkete võimalustega klienditoe tarkvara, mis võimaldab Teil teha rohkem, kui arvate. Hoolitsege oma arvelduse, arvete ja muu eest maksetöötleja abil LiveAgentis.

Arveldustarkvara on kõikide arvete, teenuste ja toodete arvete ning jälgimise haldamiseks. Ettevõtete omanikud peavad oma makseid ja arveid jälgima ning seetõttu on arveldustarkvara eduka ettevõtte jaoks hädavajalik. See aitab hallata sissetulevaid ja väljaminevaid rahaasju. Osa sellest lahendusest on automatiseerimine, mis aitab Teil automatiseerida palju igapäevaseid ja korduvaid ülesandeid, mis on tavaliselt käsitsi väga aeganõudvad. See aitab säästa aega ja raha ning võimaldab keskenduda ülesannetele, mis nõuavad Teie tähelepanu.

Arvelduse integratsioonid

Arvelduse haldamine
2Checkouti integratsioon LiveAgentile

Kui soovite astuda sammu edasi, võite ära kasutada meie integratsioone. ChargeDesk, Braintree või 2checkout /a> ühenduvad sujuvalt Teie LiveAgenti kontoga ja saate teha täpsemaid arveldustoiminguid, nagu kohandatud arved, tagasimaksed, maksete autoriseerimine ja palju muud. Saate kõigele juurde pääseda ja hallata läbi ühe lahenduse. See tähendab, et Te ei katkesta oma töövoogu tarkvarasid vahetades ja kõik on kenasti ühele juhtpaneelile korraldatud.

Need a live chat widget?

LiveAgent offers the fastest and leanest chat widget on the market, making it the perfect eCommerce chat solution. Try it today for free. No credit card required.

Start free 14-day trial

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×

Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo