Arvelduse haldamine

LiveAgent on rohkete võimalustega klienditoe tarkvara, mis võimaldab Teil teha rohkem, kui arvate. Hoolitsege oma arvelduse, arvete ja muu eest maksetöötleja abil LiveAgentis.

Arveldustarkvara on kõikide arvete, teenuste ja toodete arvete ning jälgimise haldamiseks. Ettevõtete omanikud peavad oma makseid ja arveid jälgima ning seetõttu on arveldustarkvara eduka ettevõtte jaoks hädavajalik. See aitab hallata sissetulevaid ja väljaminevaid rahaasju. Osa sellest lahendusest on automatiseerimine, mis aitab Teil automatiseerida palju igapäevaseid ja korduvaid ülesandeid, mis on tavaliselt käsitsi väga aeganõudvad. See aitab säästa aega ja raha ning võimaldab keskenduda ülesannetele, mis nõuavad Teie tähelepanu.

Arvelduse integratsioonid

Arvelduse integratsioonid
2Checkouti integratsioon LiveAgentile

Kui soovite astuda sammu edasi, võite ära kasutada meie integratsioone. ChargeDesk, Braintree või 2checkout /a> ühenduvad sujuvalt Teie LiveAgenti kontoga ja saate teha täpsemaid arveldustoiminguid, nagu kohandatud arved, tagasimaksed, maksete autoriseerimine ja palju muud. Saate kõigele juurde pääseda ja hallata läbi ühe lahenduse. See tähendab, et Te ei katkesta oma töövoogu tarkvarasid vahetades ja kõik on kenasti ühele juhtpaneelile korraldatud.

Need a live chat widget?

LiveAgent offers the fastest and leanest chat widget on the market, making it the perfect eCommerce chat solution. Try it today for free. No credit card required.

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo