Lihtne kuid võimas klienditoe tarkvara.

Kasutage jõulist automatiseerimist ja võimsaid integratsioone juba täna.

  • ✓ Pole seadistamise tasu    
  • ✓ 24/7 klienditeenindus    
  • ✓ Ei vaja krediitkaarti    
  • ✓ Tühistage igal ajal
Meie kliendid
Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo
helpdesk software animation

Klienditoe tarkvara paremaks kliendikogemuseks

Kliendipäringute haldamine võib olla keeruline, eriti kui räägite oma klientidega mitmel suhtluskanalil. Siin võib abiks olla klienditoe tarkvara. See edastab kogu Teie kliendisuhtluse ühte kohta, mis muudab hämmastavate klienditeeninduse kogemuste pakkumise meeskonnale lihtsamaks.

LiveAgent on täisfunktsionaalne klienditoe tarkvara, mis kasutab piletisüsteemi kõigi Teie klienditoe protsesside ühendamiseks. Seda tarkvara kasutades saab Teie meeskond hõlpsalt koostööd teha, jälgida klientide päringuid ja luua klientidega pikaajalisi suhteid.

  • GetApp leaders 2021
  • SourceForge leader fall 2021
  • Best help desk software
analyze - illustration

Miks vajate klienditoe tarkvara

Kõige olulisem tegur klientidega positiivsete suhete loomisel on selge ja tõhus suhtlus. Tänapäeval soovivad kliendid suhelda Teie brändiga kõikides kanalites, mitte ainult telefoni ja e-posti teel, vaid ka reaalajas vestluse, sotsiaalmeedia ja SMS-ide kaudu. Kõigi nende kanalite kliendisuhtluse haldamine võib olla tõsine väljakutse, eriti suurtes klienditeeninduse meeskondades. E-kirjad võivad minna kaduma või töötajad võivad minna segadusse, kui sama kliendipäring ilmub mitmel kanalil.

Klienditoe tarkvara, nagu LiveAgent, integreerib kõik need kanalid üheks. LiveAgent pakub kõik ühes lahendust mis ühendab teie klienditoe, reaalajas vestluse, kõnekeskuse ja sotsiaalmeedia platvormid. See teeb klienditoe haldamise palju lihtsamaks ja võimaldab Teil paremini teenindada oma kliente.

Miks vajate klienditoe tarkvara

Klienditoe tarkvara püüab lahendada palju levinud probleeme:

Hilised vastused

Klientidele õigeaegselt ja tõhusalt vastamine on tänapäeva ettevõtetele veel üks suur väljakutse. Liiga hilised vastused võivad Teie mainet klientide jaoks kergesti hapendada.

Turvalisus

Klienditoe tarkvara pakub pilvepõhise süsteemina mitmeid olulisi eeliseid, sealhulgas oluliselt paremaid turvameetmeid. Seda seetõttu, et füüsiliste kõvaketaste asemel salvestatakse andmed Internetti.

Koostööraskused

Kuna kliendisuhtlus on tavaliselt levinud paljude kanalite kaudu, võib klienditeenindajatel olla raske koostööd teha. Klienditoe tarkvara teeb koos töötamise lihtsaks, sest kõik Teie töötajad näevad iga päringu korral täpselt kõike toimuvat.

Veel põhjuseid, miks alusatada klienditoe tarkvara kasutamisega

Ilma kliendisuhtluseks jagatud klienditoe haldamise süsteemi kasutamiseta on äärmiselt raske hinnata kui hästi Te oma kliente teenindate. Lisaks võimaldab süsteem kiiresti näha, mida teete õigesti ja kus peate end täiendama. 

live chat increases sales - icon

Toimivuse juhtimine

LiveAgenti abil saate jälgida kõiki sõnumeid, mis Teie meeskonna ja klientide vahel liiguvad. Saate hõlpsasti märgata probleeme ja premeerida töötajaid, kes pakuvad Teie klientidele suurepärast teenindust.

Gear - icon

Tööstuse lahendused

Klienditoe tarkvara sobib ideaalselt igas suuruses ja tööstusharus ettevõtetele. Kasutage seda: 

-E-kaubandus & Teenindus

-Reisimine & -Majutus

-Turundus & Telekommunikatsioon

-Meelelahutus

Mitmekanaliline suhtlusplatvorm

LiveAgent on mitme kanaliga klienditoe tarkvara. See kasutab ainulaadset piletisüsteemi, mis jälgib klientide päringuid, olenemata nende suhtluskanalist. See võimaldab klientidel Teiega kõige mugavamal viisil ühendust võtta ja tagab, et Teie meeskond ei kaota kunagi klientide päringuid. Samuti võimaldab see Teie töötajatel kiiresti ja hõlpsalt erinevate suhtluskanalite vahel vahetada, nii et saate oma klientidega pidevalt suhelda.

Kui kliendid soovivad Teiega ühendust võtta läbi kõnekeskuse, reaalajas vestluse või e-posti, LiveAgentil on kõik olemas. Tarkvara sisaldab ka sotsiaalmeediat, et Teie töötajad saaksid pidevalt jälgida kõiki võimalusi, kus kliendid Teie ettevõttega suhtlevad.

online discussion - illustration
Peter Komornik

LiveAgent ühendab suurepärase reaalajas vestluse, piletisüsteemi ja automatiseerimise, mis võimaldavad meil pakkuda erakordset tuge oma klientidele.

black Slido logo

Täiendatud funktsioonid

Oleme loonud LiveAgenti kliendirahulolu silmas pidades. Tarkvara pakub klienditoe haldamiseks tööriistu, mis on integreeritud ühte liidesesse. 

Kui teie kliendid soovivad teiega kõnekeskuse, reaalajas vestluse või meili teel ühendust võtta, pakub LiveAgent kõiki neid võimalusi. Tarkvara hõlmab isegi sotsiaalmeediat, nii et teie töötajad saavad pidevalt jälgida kõiki kanaleid, kuidas teie kliendid teie ettevõttega suhtlevad.

Men shaking hands - illustration
man and woman receiving awards

Parim hinna ja kvaliteedi suhe

Oleme väga uhked hinnangute üle, mille arvustajad on meie klienditoe tarkvarale andnud. LiveAgent on klienditoe valikutes esikohal ning omab rohkem arvustajaid kui ükski teine lahendus.

Klienditoe mobiilirakendus

Klienditoe tarkvara puhul on pidev suhtlus esmatähtis. LiveAgent võimaldab töötajatel suhelda Teie klientidega paljudel kanalitel ning nii töölaua- kui ka mobiilirakenduste kaudu.

Kui teie kliendid soovivad teiega kõnekeskuse, reaalajas vestluse või meili teel ühendust võtta, pakub LiveAgent kõiki neid võimalusi. Tarkvara hõlmab isegi sotsiaalmeediat, nii et teie töötajad saavad pidevalt jälgida kõiki kanaleid, kuidas teie kliendid teie ettevõttega suhtlevad.

LiveAgent mobile applications
connected world map

Täielikult mitmekeelne

Parim klienditoe tarkvara peaks võimaldama Teil oma klientidega suhelda keeles, milles nad tunnevad end kõige mugavamalt. LiveAgent pakub täielikku mitmekeelset tuge enam kui 40 keeles.

See tähendab, et Teie töötajad saavad klientide taotlustele ja päringutele vastates kasutada oma emakeelt ning ka kliendid saavad abi otsida oma emakeeles.

Funktsioonid mida vajate

Ilma klienditoe tarkvarata võib kliendisuhete haldamine muutuda üle jõu käivaks. LiveAgent on loodud selleks, et anda Teie ettevõttele peamised tööriistad töövoogude lihtsustamiseks, mitme suhtluskanali haldamiseks ja lõppkokkuvõttes Teie kliendisuhete parandamiseks.

LiveAgenti kaudu saate koheselt vahetada erinevate kliendisuhtlusvormide vahel, ilma et kaotaksite ettekujutuse suuremast pildist. Saate automatiseerida sagedasi ja aeganõudvaid ülesandeid ning kohandada oma klienditoe töötunde oma sektori vajadustele, luues ainulaadseid kontaktivorme ja eritellimusel tugikeskusi. See on aga alles algus ja meie klienditoe tarkvara on pidevas täiendamises. Oleme hetkel ehitanud üle 180 klienditoe funktsiooni ja üle 40 integratsiooni.

task done - illustration

Üle 30 000 ettevõtte ei saa eksida

Oleme väga uhked, et oleme teinud koostööd maailma suurimate ettevõtete ja kaubamärkidega, kuid oleme uhked ka selle üle, et oleme aidanud rohkem kui 30 000 väikeettevõttel kliendituge täiustada./p>

Oleme kogunud mõned edulood ja iseloomustused näitamaks, kuidas LiveAgent võib aidata Teil teeninduslauda hõlpsamini hallata.

feeling proud - illustration

LiveAgebt adapteerub teie ettevõttega

Parim klienditoe tarkvara kohandub Teie ettevõttega, seega on LiveAgent loomulikult varustatud täiustatud kohandamise funktsioonidega.

Meie tarkvara abil saate luua klienditoe lahenduse, mis sobib nii Teie klientidele kui ka Teie sektorile. Samuti saate meie klienditoe rakenduse abil kohandada, muuta ja suurendada oma klienditoe mahtu ettevõtte kasvades.

Mis on klienditoe tarkvara?

Klienditoe tarkvara eesmärk on otseselt tegeleda ühe suurima väljakutsega, millega ettevõtted täna silmitsi seisavad. Kuna Teie klientidele on avatud nii palju sidekanaleid, alates e-postist kuni sotsiaalmeediani, võib klientide päringute ja taotluste jälgimine olla äärmiselt keeruline.

LiveAgent kasutab piletisüsteemi, et ühendada kõik Teie kliendisuhtlused ühte kohta, võimaldades töötajatel sujuvalt hallata ja vastata Teie hinnatud klientidele läbi mitme kanali.

Klienditoe tarkvara ehitatakse tavaliselt kui SaaS-ina, ehk tarkvara kui teenus, kuna see ärimudel pakub Teile klienditoe haldamisel maksimaalset paindlikkust ja mastaapsust. SaaSi põhine klienditoe tarkvara kasutab ka pilvesalvestust, et Teie töötajatel oleks kohene juurdepääs kõigile andmetele, mida nad vajavad hämmastava klienditeeninduse pakkumiseks.

maintenance - illustration
Mobile testing illustration

Kuidas valida õige klienditoe tarkvara

Valikus on palju erinevaid klienditoe tarkvarasid, kuid need pole kõikloodud võrdsetena. Nagu ka oma ettevõtte jaoks investeerimisotsuse tegemisel, peate hoolikalt kaaluma klienditoe tarkvara põhifunktsioone.

Mõned suurimad tegurid, mida klienditeeninduse tarkvara valimisel arvestada, on mitmesugused kanalid, mida tarkvara võimaldab kasutada, tarkvara turvalisus ja pakutavad funktsioonid.

Kliendi edu tarkvara võrdlus

Üldiselt sõltub õige klienditoe tarkvara valimine Teie ettevõtte valdkonnast, suurusest ja vajadustest. 

Nagu öeldud, oleme loonud LiveAgenti võimalikult paindlikuks, et võimaldada igas suuruses ja tööstusharus ettevõtetel oma kliendisuhtlust parandada. Sellepärast kasutavad LiveAgenti mõned maailma suurimad kaubamärgid ja seetõttu usaldab üle 30 000 väikeettevõtte meie tarkvara oma klienditoe haldamiseks. 

Men shaking hands - illustration

Saate olema heades kätes!

Kas teadsite mis on ühist Huawei'l, BMWl, Yamaha'l ja O2-l? Te arvasite õigesti... LiveAgent!

Proovige kohe tasuta Krediitkaart pole vajalik
G2 Crowd
Capterra
GetApp
Related Articles to Klienditoe tarkvara
E-kirja mallide kasutamine parandab ajahaldust ja järjepidevust klientide suhtluses. Malle kasutades saab organisatsioon pakkuda suurepärast klienditeenindust ja luua ühtse kaubamärgi maine.

Kuidas LiveAgentis e-kirja malle luua

E-kirja mallide kasutamine parandab ajahaldust ja järjepidevust klientide suhtluses. Malle kasutades saab organisatsioon pakkuda suurepärast klienditeenindust ja luua ühtse kaubamärgi maine.

Avasta LiveAgent pakub Eestis klientidele kõikehõlmavat klienditeeninduse tarkvara. Sellel on mitmeid funktsioone, sealhulgas piletisüsteem, automatiseerimisreeglid, aruandluspaneel, mängustamine ja reaalajas vestlus. Registreeru tasuta kontoga ja loo tõhus klienditugi.

Avasta LiveAgent

Avasta LiveAgent pakub Eestis klientidele kõikehõlmavat klienditeeninduse tarkvara. Sellel on mitmeid funktsioone, sealhulgas piletisüsteem, automatiseerimisreeglid, aruandluspaneel, mängustamine ja reaalajas vestlus. Registreeru tasuta kontoga ja loo tõhus klienditugi.

LiveAgent on populaarne klienditeeninduse tarkvara koos voIP telefonisüsteemide ja kaebuste haldamise süsteemiga. Saadaval on mitu suhtluskanalit nagu chat, kõned, video kõned, kontaktivormid, foorum, tagasiside- ja sotsiaalmeedia platvormid.

LiveAgenti edulugu: Sli.do

LiveAgent on populaarne klienditeeninduse tarkvara koos voIP telefonisüsteemide ja kaebuste haldamise süsteemiga. Saadaval on mitu suhtluskanalit nagu chat, kõned, video kõned, kontaktivormid, foorum, tagasiside- ja sotsiaalmeedia platvormid.

LiveAgent pakub mitmeid suhtluskanaleid ja turvalisi võimalusi piletite haldamiseks. Tarkvara parandab vastamiskiirust ja suurendab müüki.

Kuidas LiveAgentis reegleid luua

Get ready to improve your customer service with LiveAgent. Try all communication channels including chat, calls, video calls, and more.

Klientidele pakutakse mitmeid suhtluskanaleid ja turvalisi võimalusi piletite haldamiseks. Reeglitest kinni pidamine parandab protsessi kiirust ja täpsust.

Steve Jobs – kliendikogemus

Klientidele pakutakse mitmeid suhtluskanaleid ja turvalisi võimalusi piletite haldamiseks. Reeglitest kinni pidamine parandab protsessi kiirust ja täpsust.

LiveAgent pakub erinevaid suhtluskanaleid ja tarkvara, mis aitab suurendada müügi konversioonimäärasid ning parandada klientide rahulolu.

Kuidas LiveAgentis ajareegleid luua

LiveAgent pakub mitmesugust suhtlusvormide lahendusi, sealhulgas e-post, live chat, sotsiaalmeedia ja palju muud.

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo