Lihtne kuid võimas klienditoe tarkvara.

Kasutage jõulist automatiseerimist ja võimsaid integratsioone juba täna.

  • ✓ Pole seadistamise tasu
  • ✓ 24/7 klienditeenindus
  • ✓ Ei vaja krediitkaarti
  • ✓ Tühistage igal ajal
Meie kliendid
Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo
helpdesk software animation

Klienditoe tarkvara paremaks kliendikogemuseks

Kliendipäringute haldamine võib olla keeruline, eriti kui räägite oma klientidega mitmel suhtluskanalil. Siin võib abiks olla klienditoe tarkvara. See edastab kogu Teie kliendisuhtluse ühte kohta, mis muudab hämmastavate klienditeeninduse kogemuste pakkumise meeskonnale lihtsamaks.

LiveAgent on täisfunktsionaalne klienditoe tarkvara, mis kasutab piletisüsteemi kõigi Teie klienditoe protsesside ühendamiseks. Seda tarkvara kasutades saab Teie meeskond hõlpsalt koostööd teha, jälgida klientide päringuid ja luua klientidega pikaajalisi suhteid.

  • SoftwareAdvice Front Runner 2024 badge
  • Capterra shortlist 2024 badge
  • GetApp Category Leader 2024 badge
  • Capterra shortlist 2024 badge
analyze - illustration

Miks vajate klienditoe tarkvara

Kõige olulisem tegur klientidega positiivsete suhete loomisel on selge ja tõhus suhtlus. Tänapäeval soovivad kliendid suhelda Teie brändiga kõikides kanalites, mitte ainult telefoni ja e-posti teel, vaid ka reaalajas vestluse, sotsiaalmeedia ja SMS-ide kaudu. Kõigi nende kanalite kliendisuhtluse haldamine võib olla tõsine väljakutse, eriti suurtes klienditeeninduse meeskondades. E-kirjad võivad minna kaduma või töötajad võivad minna segadusse, kui sama kliendipäring ilmub mitmel kanalil.

Klienditoe tarkvara, nagu LiveAgent, integreerib kõik need kanalid üheks. LiveAgent pakub kõik ühes lahendust mis ühendab teie klienditoe, reaalajas vestluse, kõnekeskuse ja sotsiaalmeedia platvormid. See teeb klienditoe haldamise palju lihtsamaks ja võimaldab Teil paremini teenindada oma kliente.

Miks vajate klienditoe tarkvara

Klienditoe tarkvara püüab lahendada palju levinud probleeme:

Hilised vastused

Klientidele õigeaegselt ja tõhusalt vastamine on tänapäeva ettevõtetele veel üks suur väljakutse. Liiga hilised vastused võivad Teie mainet klientide jaoks kergesti hapendada.

Turvalisus

Klienditoe tarkvara pakub pilvepõhise süsteemina mitmeid olulisi eeliseid, sealhulgas oluliselt paremaid turvameetmeid. Seda seetõttu, et füüsiliste kõvaketaste asemel salvestatakse andmed Internetti.

Koostööraskused

Kuna kliendisuhtlus on tavaliselt levinud paljude kanalite kaudu, võib klienditeenindajatel olla raske koostööd teha. Klienditoe tarkvara teeb koos töötamise lihtsaks, sest kõik Teie töötajad näevad iga päringu korral täpselt kõike toimuvat.

Veel põhjuseid, miks alusatada klienditoe tarkvara kasutamisega

Ilma kliendisuhtluseks jagatud klienditoe haldamise süsteemi kasutamiseta on äärmiselt raske hinnata kui hästi Te oma kliente teenindate. Lisaks võimaldab süsteem kiiresti näha, mida teete õigesti ja kus peate end täiendama. 

live chat increases sales - icon

Toimivuse juhtimine

LiveAgenti abil saate jälgida kõiki sõnumeid, mis Teie meeskonna ja klientide vahel liiguvad. Saate hõlpsasti märgata probleeme ja premeerida töötajaid, kes pakuvad Teie klientidele suurepärast teenindust.

Gear - icon

Tööstuse lahendused

Klienditoe tarkvara sobib ideaalselt igas suuruses ja tööstusharus ettevõtetele. Kasutage seda: 

-E-kaubandus & Teenindus

-Reisimine & -Majutus

-Turundus & Telekommunikatsioon

-Meelelahutus

Mitmekanaliline suhtlusplatvorm

LiveAgent on mitme kanaliga klienditoe tarkvara. See kasutab ainulaadset piletisüsteemi, mis jälgib klientide päringuid, olenemata nende suhtluskanalist. See võimaldab klientidel Teiega kõige mugavamal viisil ühendust võtta ja tagab, et Teie meeskond ei kaota kunagi klientide päringuid. Samuti võimaldab see Teie töötajatel kiiresti ja hõlpsalt erinevate suhtluskanalite vahel vahetada, nii et saate oma klientidega pidevalt suhelda.

Kui kliendid soovivad Teiega ühendust võtta läbi kõnekeskuse, reaalajas vestluse või e-posti, LiveAgentil on kõik olemas. Tarkvara sisaldab ka sotsiaalmeediat, et Teie töötajad saaksid pidevalt jälgida kõiki võimalusi, kus kliendid Teie ettevõttega suhtlevad.

online discussion - illustration
Peter Komornik

LiveAgent ühendab suurepärase reaalajas vestluse, piletisüsteemi ja automatiseerimise, mis võimaldavad meil pakkuda erakordset tuge oma klientidele.

black Slido logo

Täiendatud funktsioonid

Oleme loonud LiveAgenti kliendirahulolu silmas pidades. Tarkvara pakub klienditoe haldamiseks tööriistu, mis on integreeritud ühte liidesesse. 

Kui teie kliendid soovivad teiega kõnekeskuse, reaalajas vestluse või meili teel ühendust võtta, pakub LiveAgent kõiki neid võimalusi. Tarkvara hõlmab isegi sotsiaalmeediat, nii et teie töötajad saavad pidevalt jälgida kõiki kanaleid, kuidas teie kliendid teie ettevõttega suhtlevad.

Men shaking hands - illustration
man and woman receiving awards

Parim hinna ja kvaliteedi suhe

Oleme väga uhked hinnangute üle, mille arvustajad on meie klienditoe tarkvarale andnud. LiveAgent on klienditoe valikutes esikohal ning omab rohkem arvustajaid kui ükski teine lahendus.

Klienditoe mobiilirakendus

Klienditoe tarkvara puhul on pidev suhtlus esmatähtis. LiveAgent võimaldab töötajatel suhelda Teie klientidega paljudel kanalitel ning nii töölaua- kui ka mobiilirakenduste kaudu.

Kui teie kliendid soovivad teiega kõnekeskuse, reaalajas vestluse või meili teel ühendust võtta, pakub LiveAgent kõiki neid võimalusi. Tarkvara hõlmab isegi sotsiaalmeediat, nii et teie töötajad saavad pidevalt jälgida kõiki kanaleid, kuidas teie kliendid teie ettevõttega suhtlevad.

LiveAgent mobile applications
connected world map

Täielikult mitmekeelne

Parim klienditoe tarkvara peaks võimaldama Teil oma klientidega suhelda keeles, milles nad tunnevad end kõige mugavamalt. LiveAgent pakub täielikku mitmekeelset tuge enam kui 40 keeles.

See tähendab, et Teie töötajad saavad klientide taotlustele ja päringutele vastates kasutada oma emakeelt ning ka kliendid saavad abi otsida oma emakeeles.

Avastage kõik keeled

Funktsioonid mida vajate

Ilma klienditoe tarkvarata võib kliendisuhete haldamine muutuda üle jõu käivaks. LiveAgent on loodud selleks, et anda Teie ettevõttele peamised tööriistad töövoogude lihtsustamiseks, mitme suhtluskanali haldamiseks ja lõppkokkuvõttes Teie kliendisuhete parandamiseks.

LiveAgenti kaudu saate koheselt vahetada erinevate kliendisuhtlusvormide vahel, ilma et kaotaksite ettekujutuse suuremast pildist. Saate automatiseerida sagedasi ja aeganõudvaid ülesandeid ning kohandada oma klienditoe töötunde oma sektori vajadustele, luues ainulaadseid kontaktivorme ja eritellimusel tugikeskusi. See on aga alles algus ja meie klienditoe tarkvara on pidevas täiendamises. Oleme hetkel ehitanud üle 180 klienditoe funktsiooni ja üle 40 integratsiooni.

task done - illustration

Üle 30 000 ettevõtte ei saa eksida

Oleme väga uhked, et oleme teinud koostööd maailma suurimate ettevõtete ja kaubamärkidega, kuid oleme uhked ka selle üle, et oleme aidanud rohkem kui 30 000 väikeettevõttel kliendituge täiustada./p>

Oleme kogunud mõned edulood ja iseloomustused näitamaks, kuidas LiveAgent võib aidata Teil teeninduslauda hõlpsamini hallata.

feeling proud - illustration

LiveAgebt adapteerub teie ettevõttega

Parim klienditoe tarkvara kohandub Teie ettevõttega, seega on LiveAgent loomulikult varustatud täiustatud kohandamise funktsioonidega.

Meie tarkvara abil saate luua klienditoe lahenduse, mis sobib nii Teie klientidele kui ka Teie sektorile. Samuti saate meie klienditoe rakenduse abil kohandada, muuta ja suurendada oma klienditoe mahtu ettevõtte kasvades.

Mis on klienditoe tarkvara?

Klienditoe tarkvara eesmärk on otseselt tegeleda ühe suurima väljakutsega, millega ettevõtted täna silmitsi seisavad. Kuna Teie klientidele on avatud nii palju sidekanaleid, alates e-postist kuni sotsiaalmeediani, võib klientide päringute ja taotluste jälgimine olla äärmiselt keeruline.

LiveAgent kasutab piletisüsteemi, et ühendada kõik Teie kliendisuhtlused ühte kohta, võimaldades töötajatel sujuvalt hallata ja vastata Teie hinnatud klientidele läbi mitme kanali.

Klienditoe tarkvara ehitatakse tavaliselt kui SaaS-ina, ehk tarkvara kui teenus, kuna see ärimudel pakub Teile klienditoe haldamisel maksimaalset paindlikkust ja mastaapsust. SaaSi põhine klienditoe tarkvara kasutab ka pilvesalvestust, et Teie töötajatel oleks kohene juurdepääs kõigile andmetele, mida nad vajavad hämmastava klienditeeninduse pakkumiseks.

maintenance - illustration
Mobile testing illustration

Kuidas valida õige klienditoe tarkvara

Valikus on palju erinevaid klienditoe tarkvarasid, kuid need pole kõikloodud võrdsetena. Nagu ka oma ettevõtte jaoks investeerimisotsuse tegemisel, peate hoolikalt kaaluma klienditoe tarkvara põhifunktsioone.

Mõned suurimad tegurid, mida klienditeeninduse tarkvara valimisel arvestada, on mitmesugused kanalid, mida tarkvara võimaldab kasutada, tarkvara turvalisus ja pakutavad funktsioonid.

Kliendi edu tarkvara võrdlus

Üldiselt sõltub õige klienditoe tarkvara valimine Teie ettevõtte valdkonnast, suurusest ja vajadustest. 

Nagu öeldud, oleme loonud LiveAgenti võimalikult paindlikuks, et võimaldada igas suuruses ja tööstusharus ettevõtetel oma kliendisuhtlust parandada. Sellepärast kasutavad LiveAgenti mõned maailma suurimad kaubamärgid ja seetõttu usaldab üle 30 000 väikeettevõtte meie tarkvara oma klienditoe haldamiseks. 

Men shaking hands - illustration
Related Articles to Klienditoe tarkvara
Proovige turu parimat kliendi jälgimise tarkvara. LiveAgenti peetakse järjekindlalt parimaks väikeste ja keskmise suurusega ettevõtete klientide jälgimise tööriistaks.

Reageerige õigeaegselt klientide jälgimise tarkvaraga

LiveAgent on klientidega suhtlemise suurepärane vahend, kiirendades suhtlust ja suurendades kliendirahulolu ning müüki. See on kuluefektiivne ja täis funktsioone, mis parandab produktiivsust.

Learn with LiveAgent. We share articles about customer service, live chat software, call center setup, self-service support, and more!

Klienditoe tarkvara

LiveAgent'i mitmekanaliline kasutajatoe tarkvara pakub üle 180 klienditoe funktsiooni ja 40 integratsiooni. Selle abil saate hallata kõiki sidekanaleid ühest jagatud ettevõtte postkastist ning nautida sotsiaalmeedia integreerimisi, piiramatut piletite sirvimisajalugu, kõnesalvestusi, hübriidpiletivooge ja muid tootlikkuse tööriistu. 7 või 30 päeva tasuta prooviperioodi saamiseks võite kasutada oma ettevõtte e-posti aadressi.

Tutvuge turu parima klienditoe tarkvara valikuga. Valige oma veebisaidi jaoks ideaalne tarkvara ja tõstke oma klienditeeninduse tase kuuni.

Klienditoe tarkvara

Pakkuge oma brändi ja klientidele mugavat sotsiaalmeedia tuge ning hankige rohkem müügivihjeid. Lisaks integreerige teadmusbaas, piletisüsteem, analüütika, reaalajavestlus ja kõnekeskus oma klienditoe strateegiasse.

LiveAgenti kliendisuhtluse haldustarkvara pakub Teie klientidele isikupärastatud, kiiret ja teadlikku teenust. Proovige seda tasuta

Teie kliendisuhtluse tarkvara esmapilgul.

Kliendisuhtluse tarkvara pakub personaalset ja kiiret teenust, mis on oluline e-kaubanduse trendide ja klientide vajaduste kontekstis. Pilvepõhised platvormid võimaldavad tugevat ja positiivset kliendikogemust, samas andes ettevõtetele olulist analüütilist ülevaadet.

Tutvuge meie valikuga turu parimatest reaalajas vestluse tarkvaradest. Valige oma veebisaidi jaoks ideaalne otsevestluse tarkvara ja tõstke oma klienditeeninduse tase kuuni!

Reaalajas vestluse tarkvara

Tekst räägib isotoonide kasutamisest farmaatsiatööstuses ja tõstab esile küsimusi tsivilisatsiooni tuleviku kohta. Samuti rõhutab see kultuuri ja ühiskonna olulisust. Lisaks tutvustatakse LiveAgenti tarkvara, mis aitab parandada klienditeenindust ja suurendada müüki.

LiveAgenti pakutav klientide iseteenindustarkvara laiendab Teie tugiteenuse võimalusi. Võimaldage oma klientidel probleeme ööpäevaringselt ise lahendada.

Iseteeninduse tarkvara

LiveAgent pakub mitmekülgset klienditeenindustarkvara, sealhulgas iseteenindusportaal, koostöövõimalused, analüütika ja juhtpaneel. See parandab ettevõtte mainet ja suhtlust klientidega. Tasuta prooviperiood võimaldab tarkvara enne ostmist proovida.

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

Start Free Trial x