Tasuta Prooviperiood

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

post affiliate pro

Post Affiliate Pro

Quality Unit rajati aastal 2004. Esimene toode, mille nad arendasid, oli teie armastatud Post Affiliate Pro. See on sidusettevõtte tarkvara, mis juhib kogu sidusettevõtte programmi ülevalt alla. Ajamöödudes muutus see tarkvara rohkem keerukaks, funktsioonide rikkaks ja nõudlus selle järgi küündis taevapiirideni.

“Me jõudsime järeldusele, et me ei saa püsida paigal ja edu saavutamiseks peame pakkuma mitte ainult tarkvara vaid täit kogemust .”

Sellest lihtsast mõttest sai seeme, mis nüüdseks on kasvanud LiveAgentiks – Quality Uniti magnum opus klienditeeninduse ruumis.

Post Affiliate Pro oli LiveAgenti tekke põhjuseks. Töötajad vajasid kliendipäringutele vastamiseks efektiivset ja lihtsasti kasutatavat vahendit. Nii algas LiveAgenti kasutajatoe tarkvara arendus. 

Post Affiliate Pro

Ootamatult ulatusid Quality Uniti kliendi rahulolumäärad taevani. Tugiteenuse agendid olid tänulikud vastuste tagamiseks mõeldud hea tüki tarkvara eest ja loojad said aru, et nad on millegi järjel. Ettevõte on sellest ajast saadik nautinud mõlema lipulaevast toote kooseksisteerimise hüvesid.

Klientidele rahulolu pakkumine on esmatähtis. Pole paremat viisi näitamaks, et oled valmis kõndima ekstra miili, kui isiklik kontakt. Internetiajastul on suhtlemine kaupmeeste ja klientide vahel kolinud võrguruumi.
Kõigi küsimuste, probleemide ja päringute sujuvaks käsitlemiseks – andke võimalus LiveAgentile oma veebilehel. Saavutage edu tehes sama nagu meie.

“LiveAgenti kasutamine on põhjuseks, miks meie kliendi rahulolumäär on 98,6% ja kasvamas veelgi.”

Sel viisil on sul täiuslik ülevaade oma klientide vajadustest ning lahendusi vajavatest probleemidest. Facebooki kommentaaridele, säutsudele, e-kirjadele või reaalajavestluse nõuetele vastamine muutub õrnaks tuuleiiliks. LiveAgentiga võite olla kindlad, et mitte ükski päring ei lähe kaotsi ega jää vastamata.

Post Affiliate Pro

Post Affliate Pro on aastaid olnud mootoriks Quality Uniti kasvu taga, kuid me poleks suutelised seda saavutama ilma LiveAgentita. Iga kord kui keegi plaanib panna kõik mängu kasutades meie sidusettevõtte tarkvara – on tugiteenuse agendid kohal, valmis aitama ja pakkuma läbi LiveAgenti kogu informatsiooni maailmas.

Kedagi ei jäeta maha. Me teenime oma kliente pühendumusega ja valmidusega pakkuda tipptaset. Me usume, et see on ainus viis paista silma tänase pidevalt kasvava konkurentsi sees.

Meie äripartnerite armee hindab LiveAgenti “turvalist sadamat” ja nii võiksite ka Teie. Omades kohta, kuhu kliendid saavad oma päringutega pöörduda, paneks see neid tundma veelgi pühendunumana, motiveeritumalt ja päeva lõpuks – Teie ettevõte saab sellest ühendusest kasu.

“Me ehitasime oma edu täie kogemuse pakkumisele. Meie eesmärk on hoida kliente rahul. Seda ei ole võimalik teha ilma hiilgava klienditoe lahenduseta, nagu seda on meie armastatud LiveAgent.”

Martin Palus – Tugiteenuse esindaja @Post Affiliate Pro

Tagasi

Rohkem lugusid

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×

Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo