Post Affiliate Pro
  • Kasutusjuhtude stsenaariumid
  • Post Affiliate Pro

Post Affiliate Pro

Quality Unit asutati juba 2004. aastal. Esimene arendatud toode oli Teie armastatud Post Affiliate Pro. See on sidustarkvara, mis jooksutab kogu sidusprogrammi ülalt alla. Aja möödudes on tarkvara muutunud keerukamaks, funktsioonirikkamaks ja nõudlus selle järele on jõudnud kõrgele tasemele.

“Mõistsime, et me ei saa paigal seista ja edu saavutamiseks peame pakkuma mitte ainult tarkvara, vaid tervet kogemust.”

See lihtne mõtte muutus seemneks, mis nüüdseks on kasvanud LiveAgentiks – Quality Uniti magnum opus klienditeeninduse ruumis.

Post Affiliate Pro ise oli põhjuseks, miks LiveAgentist sündis. Töötajad vajasid klientide päringutele vastamiseks tõhusat ja hõlpsasti kasutatavat tööriista. Nii algaski LiveAgenti Klienditoe Tarkvara arendamine.

Ootamatult tõusid Quality Uniti kliendirahulolu määrad taevapiirini. Tugiagendid olid tänulikud, et neil oli vastuste andmiseks hea tarkvara ja selle rajajad said aru, et nad on millegi jälil. Ettevõte on sellest ajast saadik nautinud nende kahe lipulaeva kooseksisteerimise eeliseid.

Klientide rahulolu pakkumine on hädavajalik. Pole paremat viisi näitamaks, et olete nõus andma endast rohkem kui kõigest isikliku kontakti. Internetiajastul on kaupmeeste ja klientide vaheline suhtlus kolinud veebiruumi. Kõigi küsimuste, probleemide ja päringute sujuvaks lahendamiseks proovige oma veebisaidil LiveAgenti. Tehke sama nagu meie ja saavutage edu.

 

“LiveAgenti kasutamine on põhjus, miks meie klientide rahulolu on 98,6% ja kasvamas veelgi kõrgemale.”

Nii saate täiusliku ülevaate oma klientide vajadustest ja lahendust vajavatest probleemidest. Facebooki kommentaaridele, säutsudele, e-kirjadele või reaalajas vestluse taotlustele vastamine muutub palju lihtsamaks. LiveAgentiga võite olla kindel, et ükski päring ei lähe kaduma ega jää vastuseta.

Post Affliate Pro on olnud Quality Uniti kasvu mootor juba aastaid, kuid me ei suudaks seda edu saavutada ilma LiveAgenti abita. Iga kord, kui keegi mõtleb meie sidustarkvara kasutuselevõtule – on tugiagendid kohal, valmis aitama ja pakkuma LiveAgenti kaudu kogu maailmas leiduvat teavet.

Kedagi ei jäeta maha. Teenindame oma kliente pühendumusega ja valmisolekuga pakkuda tipptaset. Usume, et see on ainus viis, kuidas tänapäeva üha kasvavas konkurentsis silma paista.

Meie äripartnerite armee hindab LiveAgenti “turvalist sadamat” ja nii võiksite ka Teie. Omades kohta kuhu kliendid saavad päringutega pöörduda, tunneksid nad end veelgi pühendunumalt, motiveeritumalt ja lõppude lõpuks – Teie ettevõte saab sellest ühendusest kasu.

“Oleme oma edu üles ehitanud tervikliku kogemuse pakkumisele. Meie suurimaks jõupingutuseks on klientide rahulolu. Seda ei saaks teha ilma suurepärase klienditoe lahenduseta nagu meie armastatud LiveAgent.”

Martin Palus – Tugiteenuse esindaja @Post Affiliate Pro

Vaadake ülejäänud lood ül

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

Start Free Trial x