Slido

Sli.do

Sli.do on veebirakendus, mis lubab inimestel küsida kõige põlevamaid küsimusi ja samal ajal väljendada oma arvamust.

Kui inimesed liituvad konverentside või koosolekutega, tulevad nad reeglina koos küsimustega. Sli.do on veebirakendus, mis lubab neil küsida kõige põlevamaid küsimusi ja samal ajal väljendada oma arvamust. See loob ilusa vestluse esitaja ja publiku vahel. Kui keegi soovib soetada ja kasutada Sli.do’t, tahame me teha natukene rohkemat kui neil lihtsalt lasta. Sel juhul pöördub meie edumeeskond nende poole, tutvustades põhitõdesid ja vastates ka kõige lihtsamatele küsimustele, mis neil tekkida võivad. LiveAgent on meile suurepärane tööriist selle efektiivselt ja reaalajas teostamiseks.

Üritused ja koosolekud on väga dünaamilised keskkonnad. Kõik on pidevas muutumises ja seetõttu aitavad reaalajavestlus ning telefonikõned meil jääda oma klientide lähedale ja e-mailid jällegi aitavad meil esikohale panna nendega peetud võtmevestlusi. Niisiis me märgistame e-maile, loome silte spetsiifilistele e-mailidele ja määrame erinevad prioriteedid.

Parim asi LiveAgenti juures on see, et kõike saab juhtida ühest kohast, olgu selleks telefonikõne, vestlus või e-mail. Väga lihtne on rääkida meie klientidega, isegi päeva kõige kiiremal ajal. Seetõttu lubab LiveAgent meil kiiremini võtta ühendust ning tagada sujuva ja eduka ürituse meie kliendile. Ühtlasi on see ka põhjuseks, miks meie vastamise aeg on ligikaudu 30 minutit.

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo