L&L Europe

L&L Europe

L&L Europe on ettevõte, mis ehitab ja haldab online-kasiinosid.

Tere, minu nimi on Susan ja ma olen L&L Europe’i klienditeeninduse juht. L&L Europe on ettevõte, mis ehitab ja opereerib online-kasiinosid. Meil on praegu 13 kaubamärki üle maailma ja me usume kindlalt, et iga üksiku kasiino lokaliseerimine on suurepärane võimalus eristuda hasartmängutööstuses. Samuti usume, et kui me tahame pakkuda väga head toodet ja suurepärast kasiinot, peame pakkuma tõeliselt kõrgetasemelist kliendituge.

Nii et loomulikult, kui me alustasime ja läksime kasutajatuge otsima, mis aitaks meil seda eesmärki saavutada, sattusime peale LiveAgent’ile. LiveAgent on sellest ajast peale olnud meie jaoks ideaalne vahend, sest see aitab meil koguda kogu klienditeavet ja päringuid ühteainsasse süsteemi. Praegu pakume oma klientidele võimalust võtta meiega LiveAgent’i kaudu ühendust kolmel erineval viisil, milleks on kontaktvorm, e-posti süsteem ja ka reaalajavestlus.

Kuna me oleme mitme kaubamärgiga ettevõte, siis oleme LiveAgent’is loonud iga meie kaubamärgi jaoks eraldi osakonna ja see võimaldab meil hoida kõik kaubamärgid eraldi. Samal ajal annab see meile ikkagi väga korraliku ülevaate kõigist enda ticketitest, mis võivad vajada tähelepanu.

Osakonnad võimaldavad meil ka jaotada teatud agendid teatud osakondadesse. Kuna mõnel agendil on muud keeleoskused kui teistel, mis võivad sobida meie erinevate kaubamärkidega. Reageerimisaja optimeerimiseks kasutame mitmeid erinevaid funktsioone.

Esimene neist on näiteks reaalajas kirjutamise vaade, sest meie agentidel on võimalik näha, mida kliendid tahavad küsida seda kirjutama hakates ja nad saavad oma vastuse juba eelnevalt paika panna. Teine funktsionaalsus, mis tõesti aitab on näiteks – etteantud vastused ja sõnumid, sageli esitatavaid küsimusi saab nende funktsioonide abil esitada mõne sekundi jooksul.

Me kasutame LiveAgent’is mitmeid aruandlusvõimalusi, kui meie agendid töötavad ticketitega, kasutavad nad tack süsteemi, et lahendada, milline klienditüüp meiega ühendust võtab. Luues tack aruandeid, saame hõlpsasti jälgida, mille kohta kliendid meiega kõige rohkem ühendust võtavad ja ka kohe märgata, et mõnes konkreetses valdkonnas on olnud tõus.

Kasutame ka agentide töö tulemuslikkuse aruannet ja kõigi pingerea ülevaadet, et näha, millised meie agentidest töötavad kõige paremini ja ka seda, kas on vaja täiendavat koolitust. Viimase kahe aasta jooksul oleme märganud kasvu kaheksasada protsenti vestluste arvus, millega meie agendid ühes kuus tegelevad.

LiveAgent’i paindlikkus on meid kogu selle kasvu jooksul tõesti aidanud, sest me saame vajadusel kohandada mis tahes funktsioone ja see võimaldab meil jätkata LiveAgent’i kasutamist veelgi enam.

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo