Kõnekeskuse meemid
Blogi

Kõnekeskuse meemid

Andrej Csizmadia

Andrej Csizmadia


Viimati muudetud July 7, 2022 ajal 1:01 pm

Kõnekeskuse töö võib olla nii lõbus kui ka meelehead pakkuv, kui teil on rõõm rääkida õige kliendiga.

Sageli on helistavad kliendid aga pettunud ja ärritunud, kuna neil on mingi probleem, mis võib selle töö kohati nõudlikuks ja keeruliseks muuta.

Meemid võivad olla suurepärane viis lõdvestumiseks ja naerda igapäevastes olukordades, millega me tugiagentidena sageli kokku puutume.

Meem on pilt, video või fraas, mida levitatakse Interneti kaudu ja mida sageli muudetakse loomingulisel või humoorikal viisil.

Cambridge’i sõnastik

Meemide mõte on olla naljakas ja samaaegselt suhestatav. Kuid sageli võivad kõnekeskuse meemid olla üsna ebaviisakad ja lugupidamatud. Kuigi mõned olukorrad võivad olla humoorikad, on alati võimalus enese täiendamiseks ja parema toe pakkumiseks.

Näiteks allpool olev kõnekeskuse meem kajastab üsna sageli esinevat olukorda.

Kõnekeskuse meem
võetud Pinterestist/Call center meme

Helistab ärritunud klient ja mõistate, et peate edastama ta teise osakonda. Proovige sellele olukorrale erinevalt läheneda. Enne kliendi edastamist näidake välja empaatiat. Paluge suunamise pärast vabandust. Vajadusel selgitage lühidalt, miks seda on tarvis teha. Kuid ärge andke klienti lihtsalt külmalt üle. Parim viis selle olukorra lahendamiseks on võimaluse korral sooja ülekande tegemine.

Oodake, on ka häid kõnekeskuse meeme!

Naljakad kõnekeskuse meemid
võetud Pinterestist/Funny call center memes
kõnekeskus naljakas
võetud Pinterestist/Memes call center
Kõnekeskuse meem
võetud Pinterestist/Call center meme
Kõnekeskuse meemid naljakas
võetud Call center memes’ist

Otsite võimalusi stressi leevendamiseks?

Teie mugavuse huvides loetleme peale kõnekeskuse meemide ka muid viise, kuidas pärast rasket tööpäeva lõõgastuda. Nii et istuge rahulikult ja olge valmis tööpäevajärgseks poputamise seansiks.

1. Liikuge ringi

Jah, ma tean, see on viimane asi, mida teha soovite. Kuid me kõik teame, kui hästi me end pärast treeningut ja keha liikuma panemist tunneme. Teaduslikult on tõestatud et liikumine mõjutab aju serotoniini tasemeid positiivselt. Serotoniin mängib teie meeleolu ja stressi reguleerimisel tohutut rolli. Niisiis, minge jalutama, tehke joogat, jookske või tehke midagi, mis teile meeldib, ja pange need head ajukemikaalid tööle.

2. Lugege raamatut või ajakirja

Lugemine on suurepärane viis reaalsusest põgenemiseks. Kui soovite, saate sellest isegi terve kogemuse teha. Süütage küünal, hankige tekk ja valmistage lemmikjooki. Kuid valige kindlasti kerge kirjandus, mitte raskeid teemasid. Seega puhake tehnikast ja haarake lõõgastumiseks raamat või kõmuleht!

3. Kuulake muusikat

On hästi teada, et muusika suudab meie meeleolu suurel määral mõjutada. See on tingitud dopamiini vabanemisest, mis toimub alati, kui kuulame oma lemmikmuusikat. Dopamiin on ajukemikaal, mida seostatakse naudinguga. Seega looge oma lemmikesitusloend ja tehke pärast tööd väike tantsuseanss, et vabastada kogu stress.

Kokkuvõtteks võib öelda, et hoolimata sellest, kui väga teile oma töö meeldib, on pingelised päevad vältimatud. Mõnikord ei maga te piisavalt või miski ei lähe ootuspäraselt. Peate aru saama, et see on okei, ja võtma asja rahulikult. Loodame, et olete midagi õppinud, naernud ja leidnud lisaks kõnekeskuse meemidele ka muid lõõgastusviise.

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.