Otsite Tawki alternatiivi?

Avastage miks LiveAgent on parim turul olev Tawki alternatiiv.

  • ✓Pole seadistamise tasu
  • ✓ 24/7 klienditeenindus
  • ✓ Ei vaja krediitkaarti
  • ✓ Tühistage igal ajal
Meie kliendid
Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
Help desk software comparison
Alternatives background

Tüdinenud oma klienditoe tarkvarast?

Kas otsite oma klienditeenindusele teistsugust lahendust? Kas soovite pakkuda tuge mitme kanali kaudu ja anda oma klientidele kontakteerumise valimisel rohkemaid võimalusi?

Proovige LiveAgenti. LiveAgent on Teie klienditoele parim mitmekanaliline lahendus. Võimsate funktsioonide ja integratsioonidega LiveAgent pakub Teile kõike, mida vajate parema toe pakkumiseks.

  • SoftwareAdvice Front Runner 2024 badge
  • Capterra shortlist 2024 badge
  • GetApp Category Leader 2024 badge
  • Capterra shortlist 2024 badge

3 põhjust, miks ettevõtted tulevad üle LiveAgenti

Funktsiooniderikas

Üle 175 funktsiooni, et teha Teie töövoog lihtsamaks ja nauditavamaks. 

Taskukohane hinnakujundus

LiveAgentil on mõistliku hinna eest tohutult pakkuda. Valige üks meie kolmest tasulisest paketist või valige funktsioonaalsusi eraldi, et kohandada oma kliendituge.

Paranenud rahulolu

LiveAgent suurendab klientide rahulolu ja parandab konversioonimäärasid

Tawk vs LiveAgent

FunktsioonLiveAgentTawk
Piletisüsteem✅Jah✅Jah
Reaalajas vestlus/strong>✅Jah✅Jah
Kõnekeskus✅Jah❌Ei
Iseteenindus✅Jah❌Ei
Facebook✅Jah❌Ei
Twitter✅Jah❌Ei
Instagram✅Jah❌Ei
Viber✅Jah❌Ei
WhatsApp✅Jah❌Ei
Teadmusbaas✅Jah✅Jah
Kliendifoorum✅Jah✅Jah
Automatiseerimine ja reeglid✅Jah❌Ei
API✅Jah✅Jah
Interaktiivne häälvastus(IVR) ✅Jah❌Ei
Videokõned✅Jah❌Ei
Piiramatu ajalugu✅Jah✅Jah
Piiramatu arv veebilehti✅Jah✅Jah
Piiramatu arv vestlusnuppe✅Jah✅Jah
Piiramatu arv pileteid/e-kirju✅Jah✅Jah
Piiramatu kõnesalvestus✅Jah❌Ei
Piiramatu ööpäevaringne tugi✅Jah✅Jah
app installation - illustration

Saage oma ettevõtte jaoks rohkem

Reaalajas vestlus on üks asi, aga kuidas oleks midagi enamat? Kliendid ei tule ainult ühe kanali kaudu, seega on kõige parem neid rohkem katta. Pakkuge tuge ka e-posti, sotsiaalmeedia, kõnekeskuse ja teadmistebaasi kaudu. LiveAgent toetab muu hulgas isegi Instagrami. 

LiveAgenti piletisüsteem kannab Teie heaks kõige eest hoolt, nii et Teie suhtluses ei teki segadust. Kõik on sorteeritud, nii nagu peab.

Kõige kiirem reaalajavestlus

Me saame sellest aru, reaalajas vestlus on see, mille pärast Te ennekõike tulite. Miks mitte saada kiireim turul? LiveAgenti vidina kuvamise kiirus on 2,5 sekundit. 

Lisaks näete, mida Teie kliendid vajavad juba selle kirjutamise ajal. Valmistage oma vastused ette enne kliendi teksti saamist ja üllatage neid oma kiirusega. 

Watch the website loading time
Savings illustration

Teie valida jäävad agendid

Kasutage tuttavaid ja usaldusväärseid inimesi ning makske ainult tööriistade eest. Suurepärane kasutajatoe tarkvara ei pea olema kallis. LiveAgentil on kolm suurepärast tasulist plaani, mis on täis tööriistu ja funktsioone, mis aitavad Teil paremat tuge pakkuda.

Vaadake meie pakette.

Vaadake, miks ettevõtted tulevad üle LiveAgenti

Men shaking hands - illustration

Otsite teistsugust klienditoe tarkvara?

LiveAgent on 2023. aastal enim arvustatud ja hinnatud #1 kasutajatoe tarkvaraks SMB-de jaoks. Hoidke oma klientidele lähemal ja aidake neid LiveAgentiga kiiremini.

Säästke LiveAgentiga rohkem

Related Articles to Tawki alternatiiv
Avasta LiveAgent - klienditeeninduse tarkvara, mis pakub laia valikut funktsioone, sealhulgas piletisüsteemi, automatiseerimisreegleid, aruandluspaneeli ja reaalajas vestluse funktsionaalsust. Registreeru tasuta kontoga ja alusta tõhusa klienditoe loomist.

Avasta LiveAgent

Avasta LiveAgent - klienditeeninduse tarkvara, mis pakub laia valikut funktsioone, sealhulgas piletisüsteemi, automatiseerimisreegleid, aruandluspaneeli ja reaalajas vestluse funktsionaalsust. Registreeru tasuta kontoga ja alusta tõhusa klienditoe loomist.

E-kirja mallide kasutamine aitab tagada järjepidevust ja professionaalset tooni vastustes, parandades klienditeenindust ja ajahaldust. LiveAgent pakub erinevaid integreerimisvõimalusi, mis aitavad suurendada tõhusust ja sujuvust kliendisuhtluses.

Kuidas LiveAgentis e-kirja malle luua

E-kirja mallide kasutamine aitab tagada järjepidevust ja professionaalset tooni vastustes, parandades klienditeenindust ja ajahaldust. LiveAgent pakub erinevaid integreerimisvõimalusi, mis aitavad suurendada tõhusust ja sujuvust kliendisuhtluses.

Videos - 5 Parimat Reaalajas Vestluse Tarkvara Vaikeettevotetele

5 parimat reaalajas vestluse tarkvara väikeettevõtetele

Videos - 5 Parimat Reaalajas Vestluse Tarkvara Vaikeettevotetele

Kas sooviksite omale LiveAgenti tasuta kontot? Registreeruge kohe, see on imelihtne ja seadistamine võtab vaid mõne minuti.

Create FREE account

LiveAgent on klienditeeninduse tarkvara, mis pakub mitmeid funktsioone, nagu Iseteeninduse tarkvara, sissetuleva kõnekeskuse tarkvara ja kaebuste haldamise süsteem. Ettevõtted saavad taotleda demo seanssi, et saada üks-ühele koolitust selle tarkvara kasutamisest. LiveAgent pakub ka mitmeid kanaleid klienditeeninduseks, nagu reaalajavestlus ja e-posti haldussüsteem. Lisaks pakub see sotsiaalmeedia teenust ja oma värskendus- ning sooduspakkumiste uudiskirja tellimist. Küpsiste kasutamise eest peab klient nõusoleku andma. LiveAgenti kontot saab registreerida ning kasutamist alustada koheselt pärast paigaldamist.

Piiramatu agent on agendi roll, mis annab agendile piiramatu juurdepääsu kõigile sedelitele, LiveAgent`is kutsutakse seda adminniks.

Piiranguteta agent

LiveAgent pakub klienditeeninduse tarkvara, mis võimaldab piiranguteta agendil hallata kõiki sedeleid ja konfigureerida süsteemi. Pakutakse ka funktsioone, integratsioone ja tasuta prooviversiooni.

Alamdomeen on domeen, mis on osa suuremaks ehk juurdomeenist. Igal LiveAgent`i kliendil on oma alamdomeen.

Alamdomeen

LiveAgent pakub ettevõtetele võimalust parandada klientide kaasamist reaalajas vestluse funktsiooni abil, mis suurendab klientide rahulolu. Nupu välimust saab kohandada vastavalt veebisaidi kaubamärgile. Tasuta demo saadaval.

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

Start Free Trial x