Tasuta Prooviperiood

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

 • Mallid
 • Uuesti kaasamise meilimallid

Uuesti kaasamise meilimallid

Klientide hoidmise määra kõrgel hoidmine on oluliselt odavam kui uute klientide hankimine. Veelgi enam, kliendid, kelle olete juba omandanud, toovad suurema tõenäosusega ikka ja jälle konversiooni. Tegelikult maksab Forresteri sõnul uute klientide hankimine viis korda rohkem kui olemasolevate õnnelikena hoidmine (allikas). Tihti investeerivad ettevõtted aga palju rohkem uute klientide meelitamiseks kui olemasolevate huviliste hoidmisse ja seotusesse brändi toodete vastu.

Selle lähenemisviisi järgimine on viga, mis võib Teie ettevõttele maksma minna mõeldamatuid summasid. Harvard Business Review teatab, et 65% ettevõtete tulu tuleb olemasolevatelt klientidelt (allikas). Forresteri uuring väidab ka, et ettevõtted kaotavad klientide vähenemise tõttu 1,6 triljonit dollarit aastas.

Veendumaks, et Teie olemasolevad kliendid või tellijad suhtlevad Teie ettevõttega, võite alustada uuesti kaasamise kampaaniat ja saata neile uuesti kaasamise e-kirju.

Mis on uuesti kaasamise e-kiri? Miks see oluline on?

Uuesti kaasamise e-kirja kampaania on meilikampaania, mis sihib kliente või tellijaid, kes on olnud passiivsed. Eesmärk on neile meelde tuletada eeliseid, mida Teie tooted ja teenused toovad.

See on spetsiaalne kampaania, mille eesmärk on meelde tuletada klientidele Teie kaubamärki ja motiveerida neid uuesti Teie toodete või teenuste eest maksma. Selline suhtlus võib samuti püüda taastada ühendust meili tellijatega, kelle seotus on madal või puudub üldse. Lõppude lõpuks võib iga tellija saada Teie kliendiks.

Uuesti kaasamise meilikampaaniad peaksid sihtima ainult passiivseid kontakte. Seetõttu peaks Teie esimene samm olema mitteaktiivsete kontaktide tuvastamine Teie andmebaasis. Samuti peate otsustama, kui kaua peaks kontakt olema passiivne, et teda uuesti kaasamise kampaaniasse lisada. Kontaktid, mille määrate mitteaktiivseks, lisatakse loendisse, kuhu saadate uuesti kaasamise meili.

Saatke kaasamise meilimalle LiveAgentist
Saatke e-kirju otse oma LiveAgenti juhtpaneelilt

Passiivsete kontaktide või varasemate klientide uuesti aktiveerimiseks saate oma meilidesse lisada mitut tüüpi sõnumeid.

 • Paludes kontaktidel uuendada nende suhtluse eelistusi.
 • Oma tellijate võimalike murede käsitlemine.
 • Eripakkumiste, allahindluste või tasuta kaupade esitlemine.
 • Soovitades neil oma tellimus uuesti aktiveerida või tellimus tühistada.

Alustage oma meilide süstemaatilise saatmisega ja seejärel jätkake avamismäära, põrkemäära ja klikkimise määra jälgimist. Analüüsige tulemusi pidevalt, et saaksite kindlaks teha, millised kontaktrühmad vajavad rohkem tähelepanu.

5 uuesti kaasamise e-kirja malli ideed

Uuesti kaasamise e-kirja mall #1

Uuesti kaasamise e-kirja mall #2

Tellijate võimalike murede lahendamise mall

Lihtsa küsimuse küsimise uuesti kaasamise e-kirja mall

Hoidke mind uuesti kaasamise meilimalli loendis

13 uuesti kaasamise e-kirja malli teemarea näidet

 • Kas soovite endiselt meie uudiskirja saada?
 • Kas see on head aega?
 • Teame et ajasime asjad vussi, kuid me saame selle Teile heastada!
 • Tere [tellija nimi]! Kas asi on meis või Teis?
 • Olge meiega aus, [nimi]… Me ei saa enam oodata
 • Kas igatsete meid? Ühendume uuesti!
 • Me peame rääkima
 • Viimasest kõnest on möödunud [päevade arv] päeva.
 • Sellest on juba tükk aega möödas. Oleme lugenud tunde ja päevi
 • [Protsenti allahindlus] Teie järgmiselt ostult
 • Igatseme Teid, [Nimi]
 • Kas me läheme lahku või mis?
 • Kas soovite ikka veel meist midagi kuulda?

Uuesti kaasamise e-kirjad – korduma kippuvad küsimused

Kuna peaks saatma uuesti kaasamise e-kirja?

Lahendamise aeg

Peaksite käivitama vähemalt 3 e-kirjaga uuesti kaasamise meilikampaania pärast seda, kui Teie tellija on 30–60 päeva passiivne olnud. Kõik sõltub aga sellest, kui sageli Te tavaliselt oma e-kirju saadate. Kui saadate ainult igakuiseid uudiskirju, oodake veidi kauem, näiteks 90 päeva.

Mitu uuesti kaasamise meili peaksite saatma enne kontaktide eemaldamist tellijate loendist?

Uuesti kaasamise meilimallid

Nagu eespool mainitud, peaksite saatma vähemalt kolm uuesti kaasamise meili. Siiski jätkake iga sõnumi tulemuste analüüsimist. Kui paljud adressaadid loobuvad tellimusest pärast Teist sõnumit, kaaluge kolmanda meili saatmisest loobumist.

Kui kaua peaksite ootama enne teise uuesti kaasamise meili saatmist?

Vastus

Peaksite ootama vähemalt 48 või 72 tundi, et saata mitteaktiivsetele tellijatele uus uuesti kaasamise meilisõnum.

Ready to put our re-engagement templates to use?

LiveAgent is the most reviewed and #1 rated ticketing software for small to medium-sized businesses. Try it today with our free 14-day trial. No credit card required.

Free Trial
{ “@context”: “https://schema.org”, “@type”: “FAQPage”, “mainEntity”: [{ “@type”: “Question”, “name”: “Kuna peaks saatma uuesti kaasamise e-kirja?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “Peaksite käivitama vähemalt 3 e-kirjaga uuesti kaasamise meilikampaania pärast seda, kui Teie tellija on 30–60 päeva passiivne olnud.” } }, { “@type”: “Question”, “name”: “Mitu uuesti kaasamise meili peaksite saatma enne kontaktide eemaldamist tellijate loendist?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “Nagu eespool mainitud, peaksite saatma vähemalt kolm uuesti kaasamise meili. Siiski jätkake iga sõnumi tulemuste analüüsimist. Kui paljud adressaadid loobuvad tellimusest pärast Teist sõnumit, kaaluge kolmanda meili saatmisest loobumist.” } }, { “@type”: “Question”, “name”: “Kui kaua peaksite ootama enne teise uuesti kaasamise meili saatmist?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “Peaksite ootama vähemalt 48 või 72 tundi, et saata mitteaktiivsetele tellijatele uus uuesti kaasamise meilisõnum.” } }] }
Tagasi Mallide juurde Looge konto TASUTA

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×

Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo