Tasuta Prooviperiood

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

  • Mallid
  • Sotsiaalmeedia positiivse tagasiside vastuste mallid

Sotsiaalmeedia positiivse tagasiside vastuste mallid

Hiljutine uuring näitas, et 49% inimestest jagavad pigem oma positiivseid kogemusi ettevõtetega kui negatiivseid (30% vastajatest).

Olenemata sellest, kas see on positiivne või negatiivne, on kogu tagasiside väärtuslik, sest see võib aidata Teil näha, mida teete õigesti ja mida saaks parandada.

Mis on tagsiside?

Ettevõtte kontekstis viitab tagasiside sellele, et klient kasutab toodet või teenust ja teatab oma rahulolu tasemest. Sageli teevad kliendid ka ettepanekuid täienemiseks.

Näiteks veebipoe puhul võiks arvamust jagada muu hulgas ostetud toote, tugiesindajate pakutava teenuse, kodulehe kujunduse või toote hinnakujunduse kohta. Üldiselt on iga ettevõtte enda otsustada, mille kohta ta soovib hinnangut saada, ja aktiivselt klientidelt tagasisidet küsida. Kliendid võivad jagada oma tagasisidet ka ilma seda küsimata, sel juhul on see veelgi väärtuslikum.

Miks on klientide tagasiside oluline?

Klientide kommentaarid on kasulikud ja aitavad Teil mõista, kui rahul on kliendid Teie toodete ja/või teenustega. Need ülevaated annavad üldise ettekujutuse sellest, kuidas Teie kliendid Teie tooteid ja ettevõtet tajuvad.

Lisaks klientide tagasiside:

Aitab Teil oma tooteid ja/või teenuseid optimeerida

Uue toote ja/või teenuse turule toomist toetab tavaliselt Teie sihtrühma vajaduste ja huvide eelnev uurimine. Sellise uuringu tulemused võivad olla väga julgustavad ja meeliülendavad. Kuid pärast seda, kui Teie publik Teie toodet ja/või teenust kasutab, võib nende tegelik arvamus muutuda.

Klientide tagasisidet analüüsides saate teada nii oma pakkumise tugevatest kui nõrkadest külgedest. Kõige tähtsam on see, et saate ka aru, mida Teie kliendid on Teie tooteid ja/või teenuseid kasutades kogenud. Selle teabe põhjal saate optimeerida kõike vajalikku, et tagada klientidele kvaliteetse kogemuse pakkumine.

Aitab kaasa klientide rahulolu mõõtmisele

Üks olulisemaid mõõdikuid, mis aitab Teil teada saada toodete või teenuste edukusest, on klientide rahulolu. Peate veenduma, et kliendid on Teie pakkumisega rahul, isegi kui see hõlmab probleemide lahendamist ja nende vajaduste rahuldamist.

Kliendid soovivad, et nende lemmikbrändid pakuksid isikupärasemat ja vähem automatiseeritud kasutuskogemust. Võttes arvesse oma klientide arvamusi, näitate neile, et hoolite ja olete pühendunud neile soovipärase teenuse pakkumisele.

Lisaks suurendab klientide kaasamine sisemiste strateegiate optimeerimisse nende seotust ettevõttega.

Selle tulemusel saavad neist Teie kaubamärgi saadikud, kes levitavad teavet Teie toodete ja teenuste kohta kasulikul viisil, ilma et neilt seda palutaks.

Soodustab äriotsuste tegemist

Ainuüksi klientide arvamuste põhjal äriotsuste tegemisel on tagajärg: ettevõtte allakäik, olgu see siis lühiajaline või pikaajaline. Konkurentsivõimelistel turgudel on kahjumlik teha olulisi otsuseid klientide arvamuste põhjal.

Klientide arvamused võivad aga anda väärtuslikke andmeid tulevaste strateegiate väljatöötamiseks.

Sotsiaalmeedia positiivse tagasiside vastuse mallide ideed

Sotsiaalmeedia positiivse tagasiside vastuse mall 1

Sotsiaalmeedia positiivse tagasiside vastuse mall 2

Sotsiaalmeedia positiivse tagasiside vastuse mall 3

Sotsiaalmeedia positiivse tagasiside vastuse mall 4

Sotsiaalmeedia positiivse tagasiside vastuse mall 5

Sotsiaalmeedia tagasiside vastus – korduma kippuvad küsimused

Kas peaksin vastama kõigile positiivse tagasiside sõnumitele?

Lahendatud pilet

Pöörame selle küsimuse ümber – kuidas Te saite mitte vastata positiivse tagasisidega sõnumile? Kui klient on Teie toote või teenusega nii rahul, et otsustas Teiega oma arvamust jagada, peaksite kahtlemata vastama tema sõnumile ja tänama neid oma mõtete jagamise eest. 

Kas ma saan klientide positiivseid arvamusi avalikult jagada?

Sotsiaalmeedia positiivse tagasiside vastuste mallid

Kui klient jättis tagasiside juba avaliku profiili kommentaaridesse, on Teil õigus tema arvamust maailmaga jagada. Siiski ei teeks paha küsida kommentaari autorilt luba seda oma sotsiaalmeedias jagada. Kui saate privaatsõnumi kaudu positiivset tagasisidet, peate seda kindlasti kliendilt küsima, enne kui tema kommentaari avalikult jagate. Need reeglid ei kehti anonüümsete arvamuste või iseloomustuste puhul, kuid peaksite alati püüdma jagada positiivset tagasisidet autorite nimedega, kuna see on usaldusväärsem.

Kas ma peaksin tegema enamat kui lihtsalt tänama klienti positiivse tagasiside eest?

Väärtus

See sõltub teie ettevõtte sisepoliitikast. On ettevõtteid, kes saadavad näiteks oma klientidele tänuks vautšereid, kuid see on osa suuremast strateegiast. Võiksite teha midagi suurepärase kliendi heaks ja saata talle spontaanselt väikese kingituse, kuid pidage meeles, et tõenäoliselt peate sama tegema iga kliendi puhul, kes jagab uut positiivset arvustust. Kui Te seda ei tee, võite saada negatiivse vastureaktsiooni.

Ready to put our positive feedback reply templates to use?

Use the templates in conjunction with our social media customer service software. Answer clients on Instagram, Facebook, and Twitter directly from LiveAgent.

Free Trial
{ “@context”: “https://schema.org”, “@type”: “FAQPage”, “mainEntity”: [{ “@type”: “Question”, “name”: “Kas peaksin vastama kõigile positiivse tagasiside sõnumitele?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “Kui klient on Teie toote või teenusega nii rahul, et otsustas Teiega oma arvamust jagada, peaksite kahtlemata vastama tema sõnumile ja tänama teda oma mõtete jagamise eest. ” } }, { “@type”: “Question”, “name”: “Kas ma saan klientide positiivseid arvamusi avalikult jagada?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “Kui klient jättis tagasiside juba avaliku profiili kommentaaris, on Teil õigus tema arvamust maailmaga jagada. Siiski ei teeks paha küsida kommentaari autorilt luba seda oma sotsiaalmeedias jagada.” } }, { “@type”: “Question”, “name”: “Kas ma peaksin tegema enamat kui lihtsalt tänama klienti positiivse tagasiside eest?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “See sõltub teie ettevõtte sisepoliitikast. On ettevõtteid, kes saadavad näiteks oma klientidele tänuks vautšereid.” } }] }
Tagasi Mallide juurde Looge konto TASUTA

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×

Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo