Tasuta Prooviperiood

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

 • Mallid
 • Kõne kutse e-kirja mallid

Kõne kutse e-kirja mallid

Paljud ettevõtted teevad oma veebipõhise kohaloleku suurendamiseks väga palju tööd. Samuti annavad nad endast parima, et kasutada uusi kanaleid, mida Internet ja tänane digiajastu pakuvad: sotsiaalmeedia, meilid, vormid, maandumislehed ning muud turundus- ja kommunikatsioonivahendid. Kuid kas need tööriistad asendavad telefoni teel ja näost näkku suhtlemist klientide, huvirühmade või partneritega?

Vastus on eitav. Telefonikõned on oluline suhteaspekt ettevõtete ja nende (potentsiaalsete) klientide vahel. Seega kirjeldatakse selles artiklis, kuidas saate klientidega kõnede korraldamiseks e-posti turundust kasutada.

Iga päev läheb müügiinimeste postkasti sisse ja sealt välja miljoneid e-kirju. Peate teadma, kuidas saata täiuslik e-kiri, et Teie sõnum segaduses kaduma ei läheks. See kehtib eriti juhul, kui saadate olulisele kliendile kutse.

Miks on klientide kõnedele kutsumine oluline?

Mõned väidavad, et tavapärased suhtlusviisid, nagu telefonikõned, on aegunud. Nende arvamuste autorid kipuvad unustama mõningaid kommunikatsiooni määravaid tegureid. Need hõlmavad vahetust, väljendeid, hääletoone ja pause… Need näpunäited edastavad sõnumeid ja olulist teavet, mis digitaalse suhtluse tõttu kaduma läheks. Miski ei asenda dialoogi ja inimestevahelist otsevestlust (vähemalt praegu).

Kõne kutse e-kirja mallid
LiveAgent võimaldab Teil klientidega videokõnesid pidada

Seetõttu peaks klientide helistama kutsumine siiski olema osa Teie meiliturunduse strateegiast ja kõnekutsete meilimallid on Teile selles abiks. Aga asume kõigepealt teemaridade juurde.

Kõne kutse meilimalli teemarea näited

 • Räägime, [nimi]
 • [nimi], kas olete kiireks vestluseks valmis?
 • Kas olete endiselt hädas [valupunktiga]? Arutame mõningaid lahendusi!
 • Kohtume telefoni teel, [nimi]
 • Me peame rääkima, kas pole?
 • Ärge magage meie kõnet maha
 • Meile meeldiks Teist kuulda – sõna otseses mõttes
 • Kas vajate [valupunktiga] kätt? Lähme helistama!
 • Arutame Teie [probleeme] telefoni teel
 • Meile meeldiks Teiega koostööd teha, kuid kõigepealt peame rääkima
 • Kõik oleneb üksteisega rääkimisest, eks?
 • Kas olete vestluseks valmis?

7 kõne kutse e-kirja malli

Esialgne teavituskõne kutse meili mall

Järelmeil kõnele kutsumise e-kirjale


Demo kõnele kutsumise e-kirja mall

Helistamiskutse meilimall klientidele, kes teatavad mõnest probleemist

Helistamiskutse meilimall potentsiaalsele ülesmüügile


Veenev järelmeil kõnekutse e-kirjale

“Planeerige kõne?” helistamise kutse järelmeili mall

“Kiire küsimuse” helistamise kutse järelmeili mall

Kõne kutse e-kiri – korduma kippvuad küsimused

Kui sageli peaksin helistamiskutse e-kirju saatma?

Lahendamise aeg

Olemasolevate või potentsiaalsete klientidega suhtlemise sagedus tuleks kohandada vastavalt konkreetsele kampaaniale, probleemi kiireloomulisusele või potentsiaalse tehingu väärtusele. Igal juhul ärge proovige oma kontakte e-kirjade ja helistamiskutsega üle ujutada. Vastasel juhul võib Teie suhtlus näida rämpspostina.

Kas peaksin helistamiskutse meilis soovitama telefonikõne kellaaega ja kuupäeva?

Taotleja

Võite mainida, milline kellaaeg ja kuupäev teile kõige paremini sobib. Siiski peaksite jätma oma potentsiaalsete või olemasolevate klientide otsustada, millal nad soovivad Teiega helistada.

Kas peaksin mainima, kust ma kontakti telefoninumbri sain?

Kõne kutse e-kirja mallid

Üldiselt sõltub see konkreetse riigi või osariigi privaatsusseadustest. Tavaliselt ei pea Te seda mainima, kuid hea tava on anda kontaktile teada, kuidas Te tema andmed hankisite, isegi kui ta seda ei küsi. Kui nad aga teilt küsivad, peaksite neile ausa vastuse andma.

Samuti pidage meeles, et Te ei tohiks võtta ühendust inimestega, kes pole avaldanud valmisolekut Teie ettevõttega suhtlemiseks.

Ready to put your call email templates to use?

LiveAgent is the most reviewed and #1 rated help desk software for small to medium-sized businesses. Try it today with our free 14-day trial. No credit card required.

Free Trial
{ “@context”: “https://schema.org”, “@type”: “FAQPage”, “mainEntity”: [{ “@type”: “Question”, “name”: “Kui sageli peaksin helistamiskutse e-kirju saatma?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “Olemasolevate või potentsiaalsete klientidega suhtlemise sagedus tuleks kohandada vastavalt konkreetsele kampaaniale, probleemi kiireloomulisusele või potentsiaalse tehingu väärtusele. Igal juhul ärge proovige oma kontakte e-kirjade ja helistamiskutsega üle ujutada. Vastasel juhul võib Teie suhtlus näida rämpspostina.” } }, { “@type”: “Question”, “name”: “Kas peaksin helistamiskutse meilis soovitama telefonikõne kellaaega ja kuupäeva?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “Võite mainida, milline kellaaeg ja kuupäev teile kõige paremini sobib. Siiski peaksite jätma oma potentsiaalsete või olemasolevate klientide otsustada, millal nad soovivad Teiega helistada.” } }, { “@type”: “Question”, “name”: “Kas peaksin mainima, kust ma kontakti telefoninumbri sain?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: ” Üldiselt sõltub see konkreetse riigi või osariigi privaatsusseadustest. Tavaliselt ei pea Te seda mainima, kuid hea tava on anda kontaktile teada, kuidas Te tema andmed hankisite, isegi kui ta seda ei küsi. ” } }] }
Tagasi Mallide juurde Looge konto TASUTA

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×

Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo