VoIP helistaja

Mis on VoIP helistaja?

VoIP helistaja on helistamistarkvara, mis kasutab väljuvate häälkõnede tegemiseks VoIP-d. Tava telefoniteenuse asemel kasutavad VoIP helistajad internetiühendust ja VoIP teenusepakkujat kõrvaldades vajaduse telefoniliini või isegi mobiiltelefoni järele. Agendid saavad põhimõtteliselt kasutada oma brauserit ja peakomplekti, et teha soodsaid VoIP kõnesid, mistahes sihtkohta seni kaua, kui neil on stabiilne internetiühendus.

Erinevalt paljudest sissetulevate kõnede keskustest, kus agendid tegelevad saabuvate kõnedega, kasutavad väljuvate kõnede keskused VoIP helistajaid. Nendega saavad agendid automatiseerida telefoni helistamisprotsessi ja teha kerge vaevaga massilisi väljuvaid kõnesid kontaktidele, huvilistele ja klientidele. VoIP helistajaid on võimalik efektiivselt kasutada müügimeeskondade suure koguse müügikõnede tegemiseks ilma, et peaksite numbreid käsitsi valima, samuti klienditeeninduse meeskondade poolt proaktiivse klienditoe pakkumiseks.

Kuigi VoIP põhist helistamist peetakse sama usaldusväärseks, kui tava häälkõnede tehnoloogiaid, võib internetiühenduse kvaliteet ja kiirus mõjutada VoIP kõnede kvaliteeti.

https://www.youtube.com/watch?v=SyvXUDe3g6A&t=14s

On mitmeid erinevat tüüpi VoIP helistajaid, mis erinevad just oma toimimisviisi poolest:

Ennustatavad helistajad: VoIP helistajate tüüpe kasutatakse mass väljuvate kõnede tegemiseks, nagu telemarketing, turuuuringud, järelteenindus ja võlgade kogumine. Ennustatav helistamise protsess seisneb kõnedes mitmetele numbritele samaaegselt tuginedes ennustatud agendi saadavusele, kuid jättes vahele ühenduseta numbrid, signaalid ja häälsõnumid.

Power helistajad: Power helistajad (samuti tuntud, kui kiirvalijad) helistavad ühele numbrile agendi kohta ja tagavad, et kõne algatatakse ainult siis, kui agent on valmis rääkima. Kui number on hõivatud, ühenduseta või järelvalveta, liigub see kontaktide nimekirjas järgmise juurde.

Eelvaate helistajad: Eelvaate helistajad võimaldavad agentidel kontaktide profiile, sealhulgas eelmiste suhtluste ajalugu, et nad saaksid vaadata infot ja otsustada, kas algatada kõne või jätta vahele. See võimaldab personaalsemaid, kontekstipõhiseid suhtlusi klientide ja huvilistega.

Robo helistajad: Robo helistajad on võimelised helistama sadadele inimestest samal ajal ilma vabade telefoniliinide järgi ootamata. Kui kontakt vastab mängib see teie poolt eelsalvestatud sõnumi või ühendab kõne live agendile. Neid kasutatakse mass sõnumite saatmiseks kampaaniate ajal.  

Progressiivsed helistajad: Progressiivsed helistajad läbivad helistamise nimekirjad ja algatavad kõne ainult siis, kui agent on käesoleva kõnega lõpetanud ning on valmis järgmisele vastama. Progressiivne helistaja ühendab agente ainult kõnedega, millele vastab inimene ja valib ainult ühe numbri agendi kohta.

Try LiveAgent Today

LiveAgent is the most reviewed and #1 rated call center software for SMB.

Frequently asked questions

Mis on VoIP helistajate eelised?

VoIP helistajad vähendavad dramaatiliselt live ühenduste arvu filtreerides välja ühendamata kõned, vähendades kõnede ning agendi jõudeoleku vahelisi ooteaegu. See tähendab, et kasutades VoIP helistajaid saavad töötajad jõuda rohkemate huviliste ja klientideni vähema ajaga. Selle tulemuseks on parandatud agendi sooritus ning üldine ärilise produktiivsuse kasv, samuti vähenenud kõnekeskuse tööjõu kulud.

Kuidas VoIP helistaja töötab?

VoIP helistaja kasutab Voice over Internet Protokolli (VoIP), et hallata kõnekeskuste väljuvaid kõnesid. VoIP helistajad automatiseerivad valimisprotsessi kõrvaldades käsitsivalimise vajaduse. Need filtreerivad välja hõivatud signaalid, ühenduseta numbrid ja kõnepostisõnumid ning ühendavad agente ainult siis, kui kõnele vastab inimene.

Kas VoIP on osa LiveAgent`ist?

Kuigi LiveAgent’i kõnekeskuse tarkvara toetab nii saabuvaid, kui väljuvaid kõnesid, selle väljuvate kõnede keskuse funktsioonid ei toeta hetkel VoIP helistamist. Saate teha väljuvaid kõnesid oma kontaktidele, huvilistele või klientidele click-to-call võimalusega. See tähendab, et agendid saavad algatada väljaminevaid kõnesid otse LiveAgent`i töölaualt, külastades samal ajal oma huviliste veebilehti.

Tagasi Sõnastikku Looge konto TASUTA

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo