Tegevusjuhis

Mis on tegevusjuhis?

Andke oma ettevõtte liikmetele tegevusjuhise abil juhiseid. See on kirjalik juhend sellest, kuidas aidata ettevõttel eetilisi põhimõtteid järgida. Tegevusjuhis annab korralduse, kuidas teie klienditeeninduse esindajad peaksid töötama ja tuge pakkuma, klientidega suhtlema ja uusi kliente leidma.

Tegevusjuhis aitab garanteerida turvalisust analüüsides riske, need täpsustavad teenuse ja toodete kvaliteedi tingimusi, et klienti kaitsta ja tema eest hoolitseda.

Frequently asked questions

Mis on tegevusjuhis?

Tegevusjuhis on juhend, mis aitab ettevõtte liikmetel järgida eetilisi printsiipe. See defineerib, kuidas klienditeeninduse esindaja peab töötama, millised on suhtlemise ja uute klientide hankimise standardid. See peaks läbi riksianalüüsi tagama ka turvalisuse ja määratlema toodete ja teenuste kvaliteedi.

Kas igal osakonnal on tegevusjuhist vaja?

Tegevusjuhis kirjeldab teatud käitumisi tööl. Seadus seda ei nõua, kuid on hea mõte omada töötajatele rakenduvad tegevusjuhist. Selline dokument kindlasti lihtsustab meeskonna tööd, samuti ülesannete jõustamist ja elluviimist.

Millised valdkonnad peaks tegevusjuhis katma?

Tegevusjuhis ei rakendu seadustele ja regulatsioonidele. See tegeleb töötervishoiu ja turvalisusega ja aitab spetsiifilises organisatsioonis või osakonnas. Sellel pole sama mõju, kui seadusel, kuid inimesed, keda see puudutab, peavad seda järgima.

Tagasi Sõnastikku Looge konto TASUTA

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo