Klienditoe aadress

Mis on klienditoe aadress?

Klienditoe aadress on e-posti aadress, kuhu teie kliendid saavad pöörduda, kui nad vajavad abi. Tavaliselt koosneb klienditoe aadress sellistest märksõnadest nagu info, abi, tugi, tere tulemast, tere tulemast või muudest märksõnadest, millele järgneb “@” ja teie domeeninimi. Siin on mõned näited aadressidest:

support@liveagent.com
help@liveagent.com
info@liveagent.com
welcome@liveagent.com

Frequently asked questions

Mis on klienditoe aadress?

Klienditoe aadress on e-posti aadress, mida kasutatakse kliendipäringute esitamiseks. Kliendid saavad pöörduda nende aadresside poole, kui nad vajavad abi. Sellele aadressile saadetud e-kirjad muutuvad piletiteks.

 

Kuidas luua klienditoe aadress?

Klienditoe aadresside loomiseks LiveAgent'is minge paneeli jaotisesse "Seaded" ja valige "E-post" ning seejärel klõpsake "E-posti kontod". Kui kontod on õigesti konfigureeritud ja ühendatud, saab LiveAgent nende e-posti aadresside abil päringutele vastata.

 

Kas saate kasutada oma klienditoe aadressi LiveAgent'is?

Loomulikult võite kasutada oma LiveAgent'i klienditoe aadressi. Saate kõik seadistada agentide paneelis "Seaded", jaotises "E-post", "E-posti kontod".

 

Tagasi Sõnastikku Looge konto TASUTA

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo