Kliendist juhinduv turundusstrateegia

Mis on juhitud turundusstrateegia?

Kliendist juhinduv turundusstrateegia on motiveeritud kliendi ootustest. Ettevõtetel on vaja see strateegia korralikult ettevalmistada, sest see sisaldab misssiooni avaldust ja tuleviku eesmärke. Strateegia on loonud juhatus.

Turundusstrateegiatel ja mainitud tööriistadel võib sageli olla kaugeleulatuv mõju. Tegevusi juhitakse suure väärtuse loomiseks klientidele ja ehitatakse efektiivseks ja lojaalseks kliendisuhteks. Strteegia peab looma rahulolu ja lojaalust. Ettevõtted saavad mõõta kliendirahulolu ja hinnata strateegia mõju.

Frequently asked questions

Mis on kliendist juhinduva turundusstrateegia definitsioon?

Kliendist juhinduv turundusstrateegia on konkreetse ettevõtte turundustegevuste strateegia, mille peamiseks eesmärgiks on täita klientide vajadused ja vastata nende ootustele. Seda tüübi strateegia peaks sisaldama täpseid juhiseid ja organisatsiooni eesmärke, mida soovitakse eeldusi rakendades saavutada.

Kuidas luua kliendist juhinduv turundusstrateegia?

Selleks, et luua kliendist juhinduvat turundusstrateegiat tuleb esmalt defineerida täpne eesmärk, mida soovime organisatsioonina saavutada. Sellisel juhul on eesmärk rakendada kliendi vajadusi ja ootusi. Järgmistest sammudes määrate turundustegevused, mida eesmärgi saavutamiseks vajate.

Kas teie ettevõte vajab kliendist juhinduvat turundusstrateegiat?

Iga ettevõte vajab kliendikeskset turundusstrateegiat. Tänu sellele on teada, milliseid samme peab ettevõte turunduse valdkonnas tegema, et vastata kliendi vajadustele ja ootustele. Starteegia defineerib tegevuste raamistliku ja võimaldab regulaarset analüüsi sellest, kas oleme soovitud eesmärgi saavutamisele lähedal.

Tagasi Sõnastikku Looge konto TASUTA

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo