VoipTel International

Mis on VoipTel International?

VoipTel International SA on telekommunikatsiooni operaator, mis pakub Šveitsi väikestele, keskmistele ja suurtele ettevõtetele konkurentsivõimeliste hindadega sideteenuseid.

2008. aastal asutatud VoipTeli eesmärk on pakkuda kvaliteetset teenust madalamate hindadega võrreldes sarnaste traditsiooniliste operaatoritega. VoipTel kavatseb olla oluline võrdluspunkt Interneti telefoniturul.

VoipTeli tugevad küljed põhinevad madalatel hindadelkvaliteedil ja tugiteenusel.

  • Madalad hinnad: VoipTeli tariifid on alati madalamad kui mis tahes telekommunikatsiooni teenused ja madalamad kui Skype’il. Meie hinnad on alati ööpäevaringselt samad, et pakkuda parimat oma klientidele.
  • Kvaliteet: tänu headele suhetele paljude rahvusvaheliste kandjatega pakub VoipTel traditsiooniliste telefoniliinidega võrreldes kvaliteetset telefoniliini.
  • Tugi: VoipTel International on väga head suhted peamiste turuliikmetega (elektrikud ja IT-integraatorid). See võimaldab VoipTelil tagada suurepärase klienditeeninduse.

Kuidas seda kasutada?

LiveAgent ja VoipTel International on nüüd partnerid, mis muutis VoipTel International VoIP integratsiooni lihtsamaks kui kunagi varem. LiveAgent ei võta VoipTel Iinternational VoIP numbri kõnekeskusega ühendamise eest lisatasusid.

Kui olete huvitatud VoipTel Internationali ühendamisest LiveAgent kõnekeskusega, logige lihtsalt sisse oma LiveAgenti kontole ja järgige neid juhiseid.

1. Logige sisse oma LiveAgent kontole

2. Navigeerige sektsiooni Numbrid

Kuidas seda kasutada?

3. Otsige VoipTel ITalia

Kuidas seda kasutada?

4. Vajutage Lisa nupule

5. Sisestage vajalikud andmed

Kuidas seda kasutada?

VoipTel Internationali ühendamise kulud:

VoipTel International ja LiveAgent on juba partnerid. Seega, kui Teil on LiveAgenti tellimus, on integreerimine tasuta. Kuid VoipTel Italia võtab oma teenuste eest tasu, kuna ettevõte tegutseb eraldi.

VoipTel Italia eelised

  • Kulutõhus
  • Paranenud CX 
  • Juurdepääs üle kogu Itaaliale
  • Kõrge usaldusväärsus 

Kui sooviksid saada rohkem informatsiooni, kuidas kõnekeskuse tarkvara töötab, siis vaata allolevat videot.

Don't have LiveAgent yet?

No problem! LiveAgent offers a 14-day free trial where you can test the free VoipTel International integration!

Frequently asked questions

Mis on VoipTel International?

VoipTel International SA on telekommunikatsiooni operaator, mis pakub Šveitsi väikestele, keskmise suurusega ja suurtele ettevõtetele konkurentsivõimeliste hindadega sideteenuseid alates 2008. aastast.

Kui palju maksab VoipTel Internationali integreerimine LiveAgenti?

LiveAgent on VoipTel Internationali juba integreerinud. Seega on integratsioon tasuta. Pidage siiski meeles, et VoipTel International võtab oma teenuste eest eraldi tasu.

Kuidas saate oma VoipTel International VoIP numbrit LiveAgentis kasutada?

Nagu me varem mainisime, on VoipTel International juba LiveAgenti osa. Lihtsalt logige sisse ja järgige allolevat juhendit:

1. Navigeerige Seadistamine > Kõne > Numbrid > VoipTel International

2. Lisage VoIP number ja kasutage koheselt

Tagasi Integratsioonidele Looge konto TASUTA

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo