TimeCamp

Mis on TimeCamp?

TimeCamp on ajajälgimise rakendus, mis suudab jälgida teie meeskondade projekte, kasumlikkust ja produktiivsust. TimeCamp hakkab iga kord spetsiifilist ülesannet alustades automaatselt aega, seega ei pea te selle sisselülitamise pärast muretsema. TimeCamp pakub ka raporteerimise, arveldamise jälgimise ja arvete esitamise võimalusi.

Kuidas saate TimeCamp`i kasutada?

Saate TimeCamp`st kasu, kui soovite jälgida meeskonna sooritust või seda palju aega teie töötajad klientide aitamisele kulutavad. Saate hakata TimeCamp`i kasutama tasuta või maksta täiendavate funktsioonide eest lisatasu. TimeCamp`il on mitmeid hinnaplaane, seega ei tule teil muretseda, et maksate funktsioonide eest, mida te ei kasuta.

Saage automaatsest ajajälgimisest kasu

Kui teil on kiire ning te ei saa vastata sedelitele, kõnedele või kirjutada teadmistepõhiseid artikleid, saate kasutada  automaatset aegade jälgimist, et jälgida oma töötegevusi üle kõigi veebiplatvormide. Kuidas? TimeCamp’i automaatne ajajälgimine tunneb tegevuse ära vastavalt märksõnadele.

Kuidas TimeCamp integreerimisest kasu saada?

 • Jälgige oma meeskonna sooritust
 • Saage ülevaade selles, kui palju aega veedate erinevaid ülesandeid täites
 • Parandage klienditoe töövoogu ning jaotage ressursid kogutud andmete põhjal ümber

Kuidas TimeCamp`i integreerida?

Selleks, et hakata kasutama TimeCamp`i koos LiveAgent`iga looge endale TimeCamp konto ja hakake jälgima oma tööaega. Saate valida, kas soovite jälgida oma tööaega läbi veebilehe rakenduse, brauserilaienduse (nagu Google Chrome) või lihtsalt laadides äpi oma arvutisse.

TimeCamp rakendus Mac operatsioonisüsteemidele
TimeCamp for Mac
Timecamp plugin options in Google Chrome
TimeCamp plugin for Google Chrome
 • Minge TimeCamp veebilehele, looge endale tasuta konto või logige olemasolevale kontole. Konto loomine võtab aega kõigest minuti, te ei pea sellega alustamiseks sisestama krediitkaardi andmeid. Uus konto käivitub automaatselt tasuta 14 päevase Pro taseme testversiooniga, mis läheb 14 päeva möödudes tagasi tasuta versiooniks, et te ei kaotaks oma tööaja edusamme.
TimeCamp login page
Log in or create TimeCamp account
 • Looge oma klienditeeninduse spetsiifiliste tegevuste tarbeks uus aja sisestus. Näiteks saate järgida meeskonna produktiivsust eraldi nii sotsiaalmeedia platvormidel ning teise aja sisestamisega, millega saate vaadelda kõnesid ja e-maile.
TimeCamp project selection with start timer
Create a new project
 • Kui olete lõpetanud, klikkige nupul ja hakake jälgima oma tegevuste aktiivsust. Kui olete tegevuse lõpetanud, vajutage stopp nupul, et tööajajälgimine lõppeks.
Tracking capabilities such as away time and timeline visible in TimeCamp
Tracking capabilities

Samuti saate näha oma statistikat nagu eemaloleku aeg ja oma arvuti teatud rakendustes veedetud aeg. TimeCamp võib parandada teie klienditeeninduse meeskondade sooritust pakkudes “all-in-one” võimalust töötajate jälgimiseks. Proovige TimeCamp`i koos LiveAgent`iga, et saada  oma klienditeeninduse meeskondadelt parimaid tulemusi.

Soovite teada, mida huvitavat saate veel LiveAgent`iga teha? Vaadake meie tootevideot või tutvuge meie funktsioonide leheküljega, et näha kõike, mida pakume.

https://www.youtube.com/watch?v=3zYfDwqNj0U

Proovige LiveAgenti juba täna​

Me pakume portjee migratsiooniteenuseid enamikest populaarsetest klienditoe lahendustest.

3000+ arvustust Trustpilot GetApp G2 Crowd

Frequently asked questions

Mis on TimeCamp?

TimeCamp on tasuta kasutatav aja jälgimise rakendus. Saate seda kasutada manuaalselt/ automaatselt oma aja jälgimiseks. Jälgige üksikuid ülesandeid, aega arvutist eemal ja laadige alla oma tööpäeva statistikat.

Kas TimeCamp on LiveAgent`iga kasutamiseks tasuta?

Jah, saate kasutada TimeCamp`i koos LiveAgent`iga ilma täiendavate tasudeta. 

Kas ma saan TimeCamp`i LiveAgent`i integreerida?

Saate kasutada TimeCamp`i koos LiveAgent`iga soovitud moel pluginaid või kolmandate osapoolte tarkvara kasutamata. Lihtsalt hakake jälgima oma klienditoe tegevusi, millal iganes töötate. 

Tagasi Integratsioonidele Looge konto TASUTA

  Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

  ×
  Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

  Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

  Plaani demo