Ajaraport

Aja jälgimisega saate iga Agendi poolt kliendile kulutatud aega jälgida ning saavutada seeläbi sügavam arusaamine ning ülevaade kasutajatoe toimuvusest. Kulutatud aega jälgitakse automaatselt iga sedeliga tegeledes, kui antud funktsioon on sisselülitatud. Täiendavalt saate panna agente kulutatud aega ka manuaalselt sisestama ja vajadusel märkmeid lisama.

Aega jälgitakse vaid siis, kui agent on sedeliga tegelemisel aktiivne (aja jälgimine lõpeb 30 sekundit pärast tegevuse lõppemist).

Ajaraport

LiveAgent võimaldab raporteerida aega, mis on kulutatud teatud ajavahemiku jooksul kõigile sedelitele. Individuaalsed kandeid on võimalik sorteerida agendi, sedeli, kliendi, ettevõtte, raporti kuupäeva, arve kuupäeva ning tüübi (käsitsi, automaatselt) alusel. Ajaraportit saab eksportida CSV failina.

Create a self-service portal

Create a customer portal with knowledge base articles, forums, or feedback boards. Try it today. No credit card required.

Teadmistebaasi allikad

Saage rohkem teada

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo