Postfix

Mis on Postfix?

Postfix on tasuta ja avatud lähtekoodiga meiliedastamise agent, mis edastab ja suunab e-posti. Tarkvara on välja antud IBM Public License 1.0 alusel, mis on tasuta tarkvara litsents. Postfix loodi algselt 1997. aastal ja esimene väljalase ilmus 1998. aasta detsembris. See on üks populaarsemaid meiliservereid Internetis. Postfixit kasutab umbes 32% avalikult kättesaadavatest serveritest.

Kuidas Postfixi kasutada?

Postfix teeb üht asja hästi ja see on e-post. Kui soovite lahendust, mis haldab usaldusväärselt kogu Teie meilisuhtlust, on teie otsing lõppenud. Teie Postfixi e-posti saab ühendada Teie LiveAgenti klienditoe süsteemiga, et aidata Teil koguda klientide e-kirju, muuta need piletiteks ja korraldada need, et Te ei kaotaks järge.

Kas olete ülekoormatud ja väsinud iga kliendiprobleemi käsitlemisest oma e-posti kliendi kaudu? Võtke hetk, et õppida tundma LiveAgenti hämmastavat piletisüsteemi. See on loodud Teie e-kirjade korraldamiseks ja see võib aidata Teil klientide probleeme kiiremini lahendada, suurendades samal ajal klientide rahulolu. Kasutage seda täisfunktsionaalset piletisüsteemi ja filtreid, silte või kontaktiloendeid.

Seadistage oma business hours, create reeglid või SLA-d. Veenduge, et mängustate oma klienditoe, et tugiagendid oleksid pühendunud ja töökad. LiveAgent saab Teie ja ettevõtte heaks palju ära teha. Sirvige lisateabe saamiseks piletisüsteemi funktsioone.

Parim osa selle juures on LiveAgenti võimekus ühenduda ka teiste sidekanalitega. Looge oma veebilehele isiklik reaalajas vestluse vidin, seadistage efektiivne kõnekeskus, kirjutage omakliendiportaalile artikleid ja foorumipostitusi, või ühendage oma sotsiaalmeediaFacebook, Twitter, Instagram ja isegi Viber.

Youtube video: LiveAgent: Ticketing Software Demo

Millised on Postfixi kasutamise eelised?

 • Üks kõige populaarsemaid e-posti teenuseid
 • Täiendavad konfigureerimise stsenaariumid
 • Vähem rämpsposti
 • Sisu filtreerimine

Improve your email ticketing with LiveAgent

Start your free LiveAgent trial, connect your email address and get the job done efficiently

Kuidas integreerida Postfix LiveAgenti?

Postfixi saab IMAP/POP3 kaudu mõne minutiga hõlpsasti LiveAgentiga ühendada. Järgige allolevat juhendit, et teada saada, kuidas oma e-posti kontosid LiveAgenti piletisüsteemiga ühendada.

Postfixi koduleht koos Postfixi seletusega
Postfixi koduleht
 • Kui Teil pole veel Postfixi e-posti seadistust, minge veebisaidile ja laadige installimiseks alla vajalikud ressursid. Veebisait pakub ka palju juhiseid ja õpetusi mitme kasutusjuhtumi jaoks. Kui olete selle seadistanud, järgige järgmisi samme.
Postfixi POP/IMAP kuidas-teha juhendid Postfixi seadistamiseks
Postfixi POP/IMAP juhend
 • Nüüd, kui Postfix on seadistatud ja valmis, avage LiveAgent ja liikuge Seadistamine > E-post > Meilikontod. Vajutage oranžile Loo nupule ning valige Muu. Seejärel valige IMAP/POP3.
LiveAgenti e-posti integreerimine koos Edastamise või IMAP/POP3 seadetega
IMAP/POP3
 • Nüüd jääb Teil üle vaid esitada oma andmed – e-post, kasutajanimi, parool ja valida toomise tüüp, server ja port. Samuti saate valida autentimismeetodi ja valida osakonna, mis vastutab sellest e-postist saabuvate piletite eest. Kui olete lõpetanud, klõpsake allosas nuppu Salvesta ja oletegi valmis.

Naaske selle juhendi juurde alati, kui otsustate lisada rohkem e-posti kontosid. Kas otsite rohkemat? Vaadake üle meie Akadeemia leht ning õppige piletisüsteemi kohta lisa või vaadake allolevat videot, et näha milleks piletisüsteem veel võimeline on. 

Youtube video: LiveAgent Product Tour

Proovige LiveAgenti juba täna​

Me pakume portjee migratsiooniteenuseid enamikest populaarsetest klienditoe lahendustest.

3000+ arvustust Trustpilot GetApp G2 Crowd

Frequently asked questions

Mis on Postfix?

Postfixi meiliedastamise agent on tasuta ja avatud lähtekoodiga tööriist, mis edastab ja suunab e-kirju. Postiserver on üks populaarsemaid Internetis. Tarkvara on kõigile tasuta kasutamiseks. Algselt 1997. aastal loodud Postfix ilmus 1998. aasta detsembris. 

Kuidas Postfixi kasutada?

Postfixist võib saada Teie peamine LiveAgenti e-posti integratsioon kliendipiletite haldamisel. See on usaldusväärne e-posti klient, mis saab hakkama e-kirjade toomisega otse teie piletisüsteemi.

Kuidas integreerida Postfix LiveAgenti

 • Minge LiveAgenti ning avage Seadistamine > E-post > Meilikontod
 • Looge uus meil ning valige Muu
 • Valige IMAP/POP3, sisestage oma andmed ning vajutage Salvesta
Tagasi Integratsioonidele Looge konto TASUTA

  Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

  ×
  Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

  Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

  Plaani demo