Tasuta Prooviperiood

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

Kopano

Mis on Kopano?

Kopano ONE on isehostitav meili- ja kalendrilahendus, mis on mõeldud väikeettevõtetele. Ettevõte pakub eraldi ka Kopano grupitöö ja videokonverentsi tarkvara. Kopano eesmärk on olla meiliserveri lahendus, millel on lihtne juurdepääs ja haldamine kõigile, kes seda vajavad. See on saadaval veebirakendusena, töölauarakendusena ning saadaval on ka iOS-i ja Androidi rakendused. Kopano pakub kolme õiglase hinnaga paketti, mis sobivad igas suuruses ettevõtetele, nii et saate valida sobiva ilma mitme kasutaja arvelt üle maksmata.

Kuidas Kopano’t kasutada?

Kopano eesmärk on olla lihtsasti kasutatav meiliserveri lahendus, nii et see sobib ettevõtetele, kes soovivad intuitiivset disaini ja lihtsust. See on väga mugav ka oma kalendri, märkmete, ülesannete ja kontaktide poolest, mis asuvad ühes rühmatöölahenduses. Lisaks on Kopano rakendused saadaval iOS-i ja Androidi jaoks, samuti veebirakendus, millele pääseb ligi brauseri kaudu mis tahes seadmest. Kopano toetab ka integratsioone, mis võivad osutuda kasulikuks. Samuti saate integreerida oma Kopano e-posti aadressid LiveAgenti piletisüsteemiga ja täiustada oma kasutajatoe võimalusi spetsiaalse kasutajatoe lahendusega.

LiveAgenti piletisüsteem toetab mitut meilikontot ja erinevaid meiliteenuse pakkujaid. Lisaks annab tarkvara Teile võimaluse korraldada oma e-kirjavahetust ja veenduda, et kõik kliendiprobleemid on lahendamiseks valmis. Kui agent saab kliendilt päringu, muudetakse päring piletiks. Piletid on saadaval universaalse postkasti kaudu, mis salvestab kogu suhtluse mis tahes kanalitelt.

Veenduge, et kõik piletid suunataks õigele tugiagendile, kasutades selliseid funktsioone nagu osakonnad ja automaatne piletite jaotamine. Teise võimalusena võite teemade grupeerimiseks kasutada silte, või seadistama lahtiolekuaeg, et kliendid teaksid, millal võrgus olete ja nende küsimustele vastata saate. Need on vaid mõned paljudest LiveAgenti funktsioonidest, mis aitavad tagada probleemideta kogemuse.

Klienditugi ei ole täiustatud ainult e-postiga, vaid saate integreerida ka kõnekeskuse, reaalajas vestluse vidina, põhjaliku teadmusbaasi ja sotsiaalmeedia kontod, nagu Facebook, Twitter, Instagram ja Viber. Vaadake kõiki LiveAgenti funktsioone, mida saate suurepärase klienditoe pakkumiseks kasutada.

LiveAgent: Ticketing Software Demo

Millised on Kopano eelised?

 • Kulutõhus e-posti server
 • Grupitöö võimalused
 • Turvaline ja lihtne kasutada
 • Integreerimise tugi

Provide awesome email support

Add your email to a dedicated ticketing system and show your customers a great support experience

FREE TRIAL

Kuidas integreerida Kopano Liveagentiga

Kopano saab hõlpsasti integreerida LiveAgentiga. Seda kõike saab teha LiveAgenti Seadistamise abil ning kolmandate osapoolte teenuseid pole vaja. Saate protsessi lühikese aja jooksul lõpule viia, järgides allpool kirjeldatud samme.

Kopano koduleht koos Kopane ONE tootekirjeldusega
Kopano koduleht
 • Kas peate esmalt Kopano seadistama? Hankige see Kopano saidilt, klõpsates siin. Saate valida kolme tasulise paketi vahel või testida tarkvara esmalt demoga. Kui olete oma Kopano meiliserveri seadistanud ja oma meili kätte saanud, jätkake järgmise sammuga.
Kopano veebilehel saadaolevad tasulised paketid
Kopano paketid
 • Kui olete Kopano installinud ja konfigureerinud, peate sisse logima oma LiveAgenti kontole (alustamiseks alustage tasuta prooviperioodiga) ja avage Seadistamine > E-post > Meilikontod. Peate vajutama oranžile Loo nupule ning seejärel valima Muu. Järgmises aknas valige kahe valiku hulgast IMAP/POP3.
Kopano
IMAP või POP3
 • Ainus järelejäänud samm on ühendada oma Kopano postkast LiveAgentiga. See jaotis nõuab Teie Kopano mandaati. Sisestage oma kasutajanimi ja parool, samuti oma e-posti aadress ja muu teave. Valige toomise tüüp ja esitage serveri- ja porditeave. Vaadake teisi valikuid, näiteks osakonda, mis tegeleb sellele e-posti aadressile saadetud klientide piletitega. Kui olete kõik oma maitse järgi seadistanud, klõpsake nuppu Salvesta ja oletegi valmis.
Kopano
Kopano üksikasjad

Integreerimine on lõppenud ja Teie Kopano e-post ühendub nüüd LiveAgenti piletisüsteemiga ja toob üle Teie meilisõnumid. Klienditoega seotud teemade kohta lisateabe saamiseks sirvige meie akadeemiat või vaadake allolevast videost, mida LiveAgent veel teha suudab.

LiveAgent Product Tour

Proovige LiveAgenti juba täna​

Me pakume portjee migratsiooniteenuseid enamikest populaarsetest klienditoe lahendustest.

3000+ arvustust Trustpilot GetApp G2 Crowd

KKK

Mis on Kopano?

Kopano ONE meili- ja kalendrilahendus on isehostitav ja mõeldud väikeettevõtetele. Eraldi on saadaval ka videokonverentsi tarkvara. Kopano eesmärk on pakkuda taskukohast meiliserveri lahendust, mida on lihtne hallata ja mis on kõigile juurdepääsetav. Saate selle alla laadida veebirakendusena, töölauarakendusena ning iOS-i või Androidi rakendusena.

Kuidas Kopano't kasutada?

Lihtsust ja intuitiivset disaini hindavate ettevõtete vajaduste rahuldamiseks pakub Kopano lihtsasti kasutatavat meiliserveri lahendust. Lisaks on see väga kasulik, kuna see on rühmatöölahendus, mis sisaldab kalendrit, märkmeid, ülesandeid ja kontakte. Lisaks on iOS-i ja Androidi jaoks saadaval Kopano rakendused, samuti veebirakendus, millele pääseb juurde mis tahes seadmega. Kopano saab integreerida ka teiste kolmandate osapoolte rakendustega. Kopano e-posti aadresse saab integreerida ka LiveAgenti piletisüsteemiga ja võib kasutada kasutajatoena, kui Teil on selleks spetsiaalne kasutajatoe lahendus.

Millised on Kopano integreerimise eelised?

 • Kulutõhus e-posti server
 • Grupitöö võimalused
 • Turvaline ja lihtne kasutada
 • Integratsiooni tugi

Kuidas integreerida Kopano LiveAgentiga?

 • Avage LiveAgent ning liikuge Seadistamine > E-post > Meilikontod
 • Vajutage Loo > Muu > IMAP/POP3
 • Sisestage oma Kopano andmed ja Salvestage

Tagasi Integratsioonidele Looge konto TASUTA

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×

Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo