GIPHY

Mis on Giphy?

Giphy on animeeritud GIF-ide ja helivabade videode veebipõhine andmebaas ja otsimootor, mis võivad veebisuhtlust täiustada. Giphy on populaarne peamiselt sotsiaalmeedias, aga ka mõnes professionaalses valdkonnas, näiteks klienditoe kanalites või Slacki kanalites.

Kuidas seda kasutada?

GIF-faile saab kasutada LiveAgenti piletites. Väljendage end paljude erinevate GIF-piltidega, mis on loodud erinevateks eesmärkideks ja puhkudeks. Andke klientidele otsevestluses teada, mida Te arvate, jagage mõnda rõõmu sotsiaalmeedia sõnumis või jagage naljakat lugu kolleegidega Slackis.

Teenus on tasuta, nii et ainult Teie otsustada, kui palju Te seda kasutate. Enamik inimesi hindab rõõmsameelset klienditoe agenti. Nii et tehke see lõbusaks ja ärge olge nii toriseja nagu Roy siin…

Roy on tusane, sest Ta ei tea, kui lihtne on Giphy aktiveerimine LiveAgentis

… olge hoopis Beavise moodi! Ta paistab välja nagu teaks, mida ta teeb.

Beavis kasutab LiveAgenti suurepärase klienditoe pakkumiseks

LiveAgenti piletisüsteem toetab Giphy’t, nii et kasutage GIF faile igal ajal ja igal pool. Siin on mõned populaarsed kanalid, kus saate GIF-ide kasutamisest kasu saada.

E -kirjad ei pea olema lihtsalt õrnad tekstitükid kui saate kasutada pilte, linke, emotikone ja Te arvasite õigesti, GIF-e. Parandage oma suhtlust klientidega ja pange klient pärast hästi tehtud tööd naeratusega postkast sulgema.

Lisage Giphy integreerimisega gifid ka e-posti piletitele

Facebook on suurepärane koht GIF-ide kasutamiseks klientide probleemide lahendamisel. Mõned tippettevõtted kasutavad seda taktikat, et muuta kliendid end mõistetuks, lõdvestunuks ja õnnelikuks.

Mõnikord ei taha kliendid probleeme lahendada, vaid jagavad oma mõtteid, ideid või lihtsalt kirjutavad midagi naljakat. GIF-id paluvad, et neid sellistes stsenaariumites kasutatakse, nii et jätkake ja vaadake oma Facebooki jälgijate vastust.

LiveAgenti jaoks mõeldud Giphy pistikprogramm toetab Facebooki

Väljaspool klientidega suhtlemist saate neid oma kolleegidega Slacki kanalites kasutada. Slacki kasutajad teavad GIF-failide toest ja populaarsest kasutamisest oma tööruumis ning LiveAgenti piletid toetavad ka seda funktsiooni.

Eelised

  • GIF-ide otsingumootor Teie piletisüsteemis
  • Lihtne kasutada
  • Täiendab suhtlust klientidega
  • Saadaval mitmetes kanalites

Kuidas integreerida GIPHY LiveAgenti?

LiveAgent toetab konfiguratsioonis saadaval olevat Giphy pistikprogrammi. Alustamiseks avage juhtpaneel ja minge lehele Seadistamine > Süsteem > Pistikprogrammid

Leidke pistikprogrammide loendist Giphy pistikprogramm ja klõpsake aktiveerimislülitil. Pärast seda LiveAgent taaskäivitub.

Giphy integratsioon LiveAgenti pistikprogrammide loendis
Giphy pistikprogramm LiveAgentis

Järgmiseks minge lehele Giphy for Developers ja vajutage Create an app. Seejärel valige API, nimetage oma rakendus ja kirjeldage seda. Giphy genereerib Teile API võtme. 

Giphy juhtpaneel koos rakenduse loomise võimalusega API võtme loomiseks
Giphy juhtpaneel
Rakenduse tüübi valik Giphy's
Valitud API

Kopeerige see võti ja minge tagasi LiveAgenti pistikprogrammi jaotisse. Otsige üles Giphy ja klõpsake pistikprogrammi seadistamiseks hammasratta ikoonil. Kopeerige API võti Giphy API võtmeväljale ja klõpsake nuppu Salvesta.

Lisage LiveAgenti pistikprogrammile Giphy API võti
Lisage pistikprogrammile API võti

Oletegi lõpetanud ja Giphy on nüüd valmis. Minge oma piletisüsteemi ja avage pilet, millele soovite GIF-pildiga vastata. Klõpsake pileti nime all kolme punkti ja valige Giphy. Otsingumootor võimaldab otsida erinevaid GIF faile, mis sobivad Teie vestlusesse.

Giphy integratsioon on aktiveeritud ja toimib LiveAgenti piletisüsteemis
Giphy LiveAgentis

Seal on palju GIF-faile, mida kasutada. Või tehke saidil giphy.com oma isiklikud nagu meie!

Kuidas integreerida GIPHY LiveAgenti?
Kuidas integreerida GIPHY LiveAgenti?
Tegime selle Giphy.com-iga

Kuidas integreerida Giphy LiveAgenti Zapieri abil

Samuti võite proovida Giphy integreerida Zapieri teenuse abil. Zapier ühendab kaks rakendust mitme integreerimise valikuga, nii et saate ise valida, mida integratsioon peaks tegema. Kui Teil puudub Zapieri konto, looge see siin. Seejärel jätkake Giphy + LiveAgent integratsioonide lehega

LiveAgent ja Giphy integreerimine Zapieri lehel
LiveAgent + Giphy

Kerige lehte allapoole ja leidke päästiku ja toimingu valik. Vaadake võimalusi ja valige need, mis Teile kõige paremini sobivad. Selle artikli kirjutamise ajal on meil saadaval ainult üks võimalus, seega valime selle. Integreerimisprotsessi jätkamiseks klõpsake sinist ühenduse loomise nuppu.

LiveAgenti päästik ja Giphy toiming valituna Zapieris
Käivitaja ja toiming

Esimene samm on lihtne, logige lihtsalt sisse oma LiveAgenti kontole ja andke juurdepääs Zapierile, et Teie kliendiandmeid käsitseda. Jätkamiseks katsetage päästikut.

LiveAgenti päästiku seadistamine Zipieri Giphy integratsioonis
LiveAgenti käivitaja seadistamine

Tehke sama Giphyga ja määrake uue kliendi lisamisel GIF-otsingu märksõna. Testige integratsiooni ja lülitage Zap sisse.

Giphy toimingu seadistamine LiveAgenti integreerimisel
Giphy toimingu seadistamine

Ongi kõik, olete valmis

Frequently asked questions

Mis on GIPHY integratsioon LiveAgentis?

Kui Teie ettevõtte eesmärk on luua originaalseid, isikupärastatud kliendivestlusi, siis GIPHY integratsioon on selleks üks viis. Saatke vajadusel gif-faile ja looge LiveAgentist paremaid kliendisuhteid. 

Kuidas integreerida GIPHY oma LiveAgenti?

1. Logige oma LiveAgenti

2. Vajutage Seadistamine - Süsteem - Pistikprogrammid - GIPHY

3. Aktiveerige pistikprogramm

4. Kasutage koheselt 

Tagasi Integratsioonidele Looge konto TASUTA

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo