Axigen

Mis on Axigen?

Axigen on meiliserver ja rühmatöö vahend, mis pakub mitmeid erinevaid koostöö funktsioone. Tarkvara võimaldab kasutajatel jagada kalendreid, faile ja kontakte ning kontrollida kasutajate saadavust ja juurdepääsu tarkvarale. Axigenil on mitmekihiline turvalisus ja see pakub lihtsat haldust, muutes selle ideaalseks väiksemate IT-meeskondadega ettevõtetele.

Kuidas Axigeni kasutada?

Axigeni saab kasutada nii kontori koostöölahendusena kui ka meiliserverina. Seda on lihtne hooldada, seega sobib see ideaalselt ettevõtetele, kes otsivad lihtsat, kuid usaldusväärset grupitöö funktsioonidega meililahendust. Tarkvara on väga kasulik ka neile, kes otsivad lisakaitset. Axigen pakub igale kliendile ööpäevaringset kliendituge, seega pole vaja tõrkeotsingu pärast muretseda. Axigeni saab integreerida LiveAgentiga ning see sobib ideaalselt ettevõtetele, kes soovivad täiustada oma tugiteenust spetsiaalse klienditoe lahendusega.

Lisage LiveAgenti piletisüsteemi turvaline meilisuhtlus ja pakkuge parimat kliendituge. Kliendisuhtluse jälgimiseks kasutage meilide arhiveerimist ja piletite ajalugu. LiveAgent pakub palju enamat kui meilisõnumid, piletisüsteem saab hakkama ka reaalajas vestlustega, kõnekeskusega, sotsiaalmeediaga ja kliendiportaaliga. Kõike toetavad täiustatud funktsioonid, mis muudavad teie töö lihtsamaks.

Universaalne postkast koos hübriidpileti vooga hoiab teie suhtluse organiseerituna. Vastake kontaktidele konserveeritud sõnumitega või eelnevalt määratletud vastustega ning pakkuge välkkiiret kliendituge. Seadistage reeglid, et automatiseerida korduvaid ülesandeid. Vaadake terviklikku piletisüsteemi funktsioonide loendit ja vaadake, kuidas need teie kasutajatoele abiks saavad olla.

Millised on Axigeni integreerimise eelised?

 • Lihtne hooldus
 • 24/7 Klienditeenindus
 • Väga turvaline
 • Koostöö funktsioonid

Enhance your help desk with ticketing

Add your email to LiveAgent ticketing system and provide the best customer support

Kuidas integreerida Axigen LiveAgentiga?

Axigeni saab integreerida LiveAgenti piletimüügisüsteemiga IMAP/POP3 kaudu. Seda valikut on lihtne leida LiveAgenti seadistuste suvanditest. Vaadake allolevat samm-sammulist juhendit, et ühendada Axigen oma piletisüsteemiga.

Axigeni veebileht tarkvara infoga
Axigeni veebileht
 • Kas peate esmalt Axigeni seadistama? Minge Axigeni veebisaidile ja valige plaan, millega soovite alustada. Axigen pakub kasulikku dokumentatsiooni jaotist paigaldusjuhendi ja muude vajalike ressurssidega. Kui olete saanud juurdepääsu Axigenile ja selle seadistanud, lülituge LiveAgentile ja jätkake järgmise sammuga.
Axigen veebileht paketi hindadega
Axigen hinnakujundus
 • Kui Axigen on seadistatud ja kasutamiseks valmis, liikuge oma LiveAgenti kontole. Kui teil veel seda pole, looge esmalt tasuta proovikonto. Nüüd minge jaotisse Seadistamine > E-post > Meilikontod ja klõpsake ülaosas nuppu Loo. Avaneb e-posti pakkujate loend. Valige allosas Muu ja klõpsake järgmises aknas IMAP/POP3.
IMAP/POP3 valik Axigeni integreerimise protsessi käigus
Valige IMAP/POP3
 • Nüüd peate integreerimise lõpetamiseks sisestama oma Axigeni üksikasjad LiveAgenti. Täitke kasutajanimi, parool ja e-posti aadress. Seejärel valige toomismeetod, serveriteave ja port. Ärge unustage sellelt e-posti aadressilt valida piletite käitlemise eest vastutavat osakonda. Kui olete konfiguratsiooniga rahul, lõpetage see klõpsates akna allosas nuppu Salvesta.
Ühendage Axigeni integratsiooni postkasti osa
Sisestage oma andmed

Oletegi valmis. LiveAgent toob nüüd Axigeni meilid teie piletisüsteemi. Vaadake allolevat videot ja kogege, mida LiveAgent veel teha suudab. Saate sirvida ka funktsioonide lehte, et näha rohkemaid valikuid või vaadata Akadeemia lehete, et saada lisateavet klienditoe pakkumise kohta.

Proovige LiveAgenti juba täna​

Me pakume portjee migratsiooniteenuseid enamikest populaarsetest klienditoe lahendustest.

3000+ arvustust Trustpilot GetApp G2 Crowd

Frequently asked questions

Mis on Axigen?

Oma pakettides pakub Axigen mitme koostööfunktsiooniga meiliservereid ja grupitöö tarkvara. Tarkvara kasutajad saavad jagada kalendreid, faile ja kontakte, kontrollida kasutajate saadavust ja pääseda tarkvarale juurde mitmest seadmest. Turvalisus on mitmekihiline ja haldamine Axigeniga lihtne, mistõttu sobib see väikese IT-osakonnaga ettevõtetele.

Kuidas Axigeni kasutada?

Lisaks meiliserverina toimimisele saab Axigenit kasutada ka kontori koostöölahendusena. Kuna seda on lihtne hooldada, on see ideaalne ettevõtetele, kes otsivad lihtsasti kasutatavat, kuid usaldusväärset grupitöövõimalustega meililahendust. Lisaks on see ülimalt turvaline neile, kes otsivad lisakaitset. Axigeni meeskond pakub igale kliendile ööpäevaringset kliendituge, seega pole vaja tõrkeotsingute pärast muretseda. LiveAgenti integratsioon on samuti saadaval. Ettevõtted, kes soovivad oma kasutajatoe jaoks spetsiaalset klienditoe lahendust, peavad seda lahendust ideaalseks.

Millised on Axigeni integreerimise eelised?

Eelised: lihtne hooldus, ööpäevaringne klienditugi, ülimalt turvaline, koostööfunktsioonid.

Kuidas integreerida Axigen LiveAgentiga?

Minge LiveAgenti ja avage Seadistamine > E-post > Meilikontod. Looge uus e-post ja valige Muu. Valige IMAP/POP3, sisestage oma andmed ja vajutage Salvesta.

Tagasi Integratsioonidele Looge konto TASUTA

  Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

  ×
  Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

  Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

  Plaani demo