Axigen

Mis on Axigen?

Axigen on meiliserver ja rühmatöö tarkvara, millel on nende pakettides saadaval mitu koostööfunktsiooni. See võimaldab kasutajatel jagada kalendreid, faile ja kontakte ning kontrollida kasutajate saadavust ja juurdepääsu tarkvarale mitmest seadmest. Axigenil on mitmekihiline turvalisus ja see pakub lihtsat haldust, muutes selle ideaalseks väiksemate IT-meeskondadega ettevõtetele.

Kuidas Axigeni kasutada?

Axigenit saab kasutada nii kontori koostöölahendusena kui ka meiliserverina. Seda on lihtne hooldada, seega sobib see ideaalselt ettevõtetele, kes otsivad lihtsat, kuid usaldusväärset grupitöö funktsioonidega meililahendust. See on väga turvaline ka neile, kes otsivad lisakaitset. Axigen pakub igale kliendile ööpäevaringset kliendituge, seega pole vaja tõrkeotsingu pärast muretseda. Selle saab integreerida LiveAgentiga, sobides ideaalselt ettevõtetele, kes soovivad oma kasutajatuge spetsiaalse kasutajatoe lahendusega tugevdada.

Lisage LiveAgenti piletisüsteemi turvaline meilisuhtlus ja pakkuge paremat kliendituge. Kliendisuhtluse jälgimiseks kasutage meilide arhiveerimist ja piletite ajalugu. LiveAgent pakub palju enamat kui meilisõnumid, piletisüsteem saab hakkama ka reaalajas vestlusega, kõnekeskusega, sotsiaalmeediaga ja kliendiportaaliga. Kõike toetavad täiustatud funktsioonid, mis muudavad Teie töö lihtsamaks.

Universaalne postkast koos hübriidpiletivooga aitavad Teil hoida kommunikatsiooni organiseerituna. Vastake kontaktidele konserveeritud sõnimitega või eelnevalt määratletud vastustega, et pakkuda kiiremat klienditeenindust. Seadistage reeglid, et luua automaatiseerimisi, mis hoolitsevad tavaliste korduvate ülesannete eest. Vaadake terviklikku piletifunktsioonide loendit ja vaadake kuidas nad Teie kasutajatoele abiks saavad olla.

LiveAgent: Ticketing Software Demo

Millised on Axigeni integreerimise eelised?

 • Lihtne hooldus
 • 24/7 Klienditeenindus
 • Väga turvaline
 • Koostöö funktsioonid

Enhance your help desk with ticketing

Add your email to LiveAgent ticketing system and provide the best customer support

Kuidas integreerida Axigen LiveAgentiga?

Axigeni saab integreerida LiveAgenti piletisüsteemiga IMAP/POP3 kaudu. See valik on lihtsasti leitav LiveAgenti Seadistamise suvanditest. Vaadake allolevat samm-sammult juhendit, et saada teada, kuidas Axigenit oma piletisüsteemiga integreerida.

Axigeni veebileht tarkvara infoga
Axigeni veebileht
 • Kas peate esmalt Axigeni seadistama? Minge Axigeni veebisaidile ja valige plaan, millega soovite alustada. Axigen pakub kasulikku dokumentatsiooni jaotist paigaldusjuhendi ja muude vajalike ressurssidega. Kui olete saanud juurdepääsu Axigenile ja selle seadistanud, lülituge LiveAgentile ja jätkake järgmise sammuga.
Axigen veebileht paketi hindadega
Axigen hinnakujundus
 • Kui Axigen on seadistatud ja kasutamiseks valmis, minge oma LiveAgenti kontole. Kui Teil veel pole kontot, alustagetasuta prooviperioodi konto loomisest. Nüüd liikuge Seadistamine > E-post > Meilikontod ja vajutage Loo nupule ülaosas. Avaneb e-posti pakkujate loend. Valige allosas Muu ja klõpsake järgmises aknas IMAP/POP3.
IMAP/POP3 valik Axigeni integreerimise protsessi käigus
Valige IMAP/POP3
 • Nüüd peate integreerimise lõpetamiseks sisestama oma Axigeni üksikasjad LiveAgenti. Täitke kasutajanimi, parool ja e-posti aadress. Seejärel valige toomismeetod, serveriteave ja port. Ärge unustage sellelt e-posti aadressilt valida piletite käitlemise eest vastutavat osakonda. Kui olete konfiguratsiooniga rahul, lõpetage see klõpsates akna allosas nuppu Salvesta.
Ühendage Axigeni integratsiooni postkasti osa
Sisestage oma andmed

Olete lõpetanud. LiveAgent toob nüüd Axigeni meilid Teie piletisüsteemi. Vaadake allolevat videot ja kogege, mida LiveAgent veel teha suudab. Võite ka sirvida funktsioonide lehte, et näha rohkemaid valikuid või heita pilgu Akadeemia lehele, et õppida klienditeenindusest.

LiveAgent Product Tour

Proovige LiveAgenti juba täna​

Me pakume portjee migratsiooniteenuseid enamikest populaarsetest klienditoe lahendustest.

3000+ arvustust Trustpilot GetApp G2 Crowd

Frequently asked questions

Mis on Axigen?

Nende plaanide jaoks pakub Axigen mitme koostööfunktsiooniga meiliservereid ja grupitöö tarkvara. Tarkvara kasutajad saavad jagada kalendreid, faile ja kontakte, kontrollida kasutajate saadavust ja pääseda tarkvarale juurde mitmest seadmest. Turvalisus on mitmekihiline ja haldamine Axigeniga lihtne, mistõttu sobib see väikese IT-osakonnaga ettevõtetele.

Kuidas Axigeni kasutada?

Lisaks meiliserverina toimimisele saab Axigenit kasutada ka kontori koostöölahendusena. Kuna seda on lihtne hooldada, on see ideaalne ettevõtetele, kes otsivad lihtsasti kasutatavat, kuid usaldusväärset grupitöövõimalustega meililahendust. Lisaks on see ülimalt turvaline neile, kes otsivad lisakaitset. Axigeni meeskond pakub igale kliendile ööpäevaringset kliendituge, seega pole vaja tõrkeotsingute pärast muretseda. LiveAgenti integratsioon on samuti saadaval. Ettevõtted, kes soovivad oma kasutajatoe jaoks spetsiaalset klienditoe lahendust, peavad seda lahendust ideaalseks.

Millised on Axigeni integreerimise eelised?

 • Lihtne hooldada
 • 24/7 klienditeenindus
 • Väga turvaline
 • Koostöövõimalused

Kuidas integreerida Axigen LiveAgentiga?

 • Minge LiveAgenti ja avage Seadistamine > E-post > Meilikontod
 • Looge uus e-post ja valige Muu
 • Valige IMAP/POP3, sisestage oma andmed ja vajutage Salvesta

Tagasi Integratsioonidele Looge konto TASUTA

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo