Tasuta Prooviperiood

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

Koostöövahendid

Saage koostöövahendite abil üheks oma meeskonnaga. Koostöövahendid tulevad kas natiivselt või meie erinevate rakenduste ja tarkvara integratsioonide kaudu. LiveAgent on varustatud tööriistadega, nagu jagatud piletid, sildid, märkmed, sisepiletid ja palju muud. Saate alati astuda sammu kaugemale ja integreerida sellised rakendused nagu Slack, et oma töövoogu veelgi suurendada. Olge loominguline ja uurige, mida Teie ja Teie meeskond parema töö tegemiseks vajate.

Koostöövahendid on olulised ühtseks töövooks erinevate meeskondade sees või vahel. Need aitavad Teil hoolitseda suhtlemise, piletite lahendamise ja palju muu eest. Need on eriti kasulikud meeskondades, kes töötavad kodukontorites või erinevates riikides, kuid isegi koos töötavad meeskonnad saavad sellest palju kasu ning parandavad oma töövoogu.

LiveAgentis on saadaval ka koostöövahendid, kuid erinevate rakenduste abil saate sammu veelgi kaugemale astuda. Parema suhtluse võimaldamiseks integreerige LiveAgentiSlack, hoolitsege oma e-posti automatiseerimise eest ActiveCampaigni abil või pakkuge isegi lihtsat sotsiaalmeedia tuge Instagrami või Facebooki abil. Valik on Teie.

Free data migration? Say no more!

LiveAgent offers free data migration from the most popular help desk solutions out there. Ready to make the switch?

Start free 14-day trial

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×

Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo