Internetitelefonid

Telefonitugi on endiselt üks kõige olulisemaid mooduseid pakkuda klientidele kiiret ja efektiivset tuge. Igal kasutajatoel peaks see olema, kuigi riistvara telefonide ostmine pole alati mugav või taskukohane. Internetitelefonid lahendavad selle probleemi, et teie kasutajatugi oleks esmaklassilisel tasemel.

Liveagent pakub teile võimalust ühendada ning kasutada internetitelefone (tarkvara telefone). See võimaldab kasutajatel teha arvutiseadmetest Interneti-protokolli (VoIP) kõnesid. Internetitelefonid suhtlevad kõnekeskuse pakkujaga SIP-protokolli kaudu (SIP-kanalid).

Kõnesid saab endiselt käsitseda, salvestada ja jälgida läbi LiveAgent`i

Internetitelefonid on valikuline 3nda osapoole rakendus, mis töötab ühtselt koos teie LiveAgent kõnekeskusega. Kui kasutate juba mingit tüüpi internetitelefoni klienti, on see suurepärane eelis.

InternetitelefonidDevices

Internetitelefoni kliendid,

mis võimaldavad VoIP kõnede tegemist:

SIP funktsionaalsusega iOS ja Android seadmed

Teadmistebaasi ressursid

Saage rohkem andmeid

Streamline your Facebook support today

Answer Facebook messages and comments directly from your help desk starting today. Start your free 14-day trial now. No credit card required.

    Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

    ×
    Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

    Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

    Plaani demo