Tasuta Prooviperiood

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

areto systems1

Areto Systems

Areto Systems pakub veebipõhist krediitkaarditöötlusteenust online-ettevõtetele rohkem kui 140 erinevas riigis. Oma jõulise makselüüsiga, suudab Areto Systems pakkuda võrgumakseteenuseid madala ja kõrge riskiga kaupmehekontodele.

Me oleme leidnud ennast olukorrast, mis oli korraga nii meeldiv kui ka väljakutsuv. Meie ettevõte kasvas kiiresti ja me pidime omale personali värbama lisaks, sest üha rohkem ja rohkem nõudmisi ning müüki tuli juurde. Me katsusime sellega toime tulla kasutades emaili, kuid see oli ausalt öeldes võimatu. LiveAgent tuli meie juurde päästjana (naer), ütles Justin Farrugia.

Finantsmaailmas on õigete meetmete ja suurepärase kliendikogemuse pakkumine eriti raske. Sellegipoolest, ettevõtetele nagu Areto Systems, meeldivad suured väljakutsed. Alates eelmisest aastast on nad valinud LiveAgenti oma peamiseks tugiteenuse tööriistaks, ainult ühe sihiga mõtetes – jõuda täiuslikule teenindusele nii lähedale kui võimalik. Spoilerihoiatus: See õnnestus neil.

Areto SystemsAreto Systems

Areto Systems suudab hakkama saada kõigi oma tugiteenuste vajadustega kõigest 3 agendist koosneva personaliga. Toome veelkord välja, et ettevõte töötab rahandusäri väga tundlikul alal. Areto tugiteenuse spetsialistid on võimelised lahendama rohkem kui 300 keerulist piletit kuus, samal ajal teenindades kliente rohkem kui 140 riigist. Usaldus, lojaalsus ja rahulolu on kolm korda tähtsamad kui mängus on raha. Areto Systems särab neil vaieldamatult kõige tähtsamatel aladel klientide rahulolu tasemega üle 99%.

“LiveAgent annab meile rohkem kontrolli ja üleüldise kasvu kõige organiseerituna hoidmisel. Efektiivne piletite suunamine ja seetõttu tõhusam ressursside haldamine on samuti olulised faktorid. Aruandlusvõimalused, osakonna funktsioon ja lihtne automatiseerimine on kui jumala kingitus meile.”

Areto SystemsAreto Systems

Daamid ja härrad Aretos armastavad kui järele jääb tühi taldrik pärast iga tööpäeva.

“Me vastame kõigile päringutele paari tunni jooksul ja meil ei jää päeva lõpuks ühtegi vastamata müügipiletit, lisas Justin Farrugia.”

Kokkuvõtteks, me küsisime Areto käest millised on nende eesmärgid klienditeenindusele.

“Me tahame olla reageerimisvõime poolest nii efektiivsed kui võimalik, sest me oleme teadlikud, et olles reageeriv ja efektiivne, paneb see klienti end vabalt tundma. LiveAgent aitab meil saavutada soovitud tõhususe taset, et väikse meeskonnaga tuua kiire teenindus paljude klientideni.”

Soovime teile kogu maailma õnne. Edasi, Areto!

Justin Farrugia – Tegevdirektor @ Areto Systems

Tagasi

Rohkem lugusid

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×

Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo