Klientide tänukaardid ja teated

Miks peaksite klientidele tänakaarte saatma?

Kuigi klientide tunnustamise e-kirjad on samuti suurepärane võimalus näidata klientidele tänu, e-kirju loetakse (kui üldse loetakse) ja tavaliselt ka kustutatakse. Hästi vormistatud trükitud tänukaart/käsikirjaline tänukiri jääb aga suurema tõenäosusega vähemalt mõneks ajaks alles ja jääb meeldetuletuseks teie kaubamärgist. See on tõhus turundusstrateegia, mis võib klientidele tõeliselt muljet avaldada, parandada nende lojaalsust ja tekitada teie ettevõttele rohkem soovitusi.

Käsitsi kirjutatud või prinditud?

Sõltuvalt teie ettevõtte tüübist ja suurusest saate kaaluda, kas saata trükitud või käsitsi kirjutatud tänukaarte. Suure organisatsiooni puhul, mis soovib tänada üle 500 kliendi, oleks loomulikult mõttekam kasutada trükitud kaarte. Käsitsi kirjutatud teated sobivad paremini väikeettevõtetele, füüsilisest isikust ettevõtjatele, personaalsetele teenustele ja tagasihoidliku kliendibaasiga B2B-ettevõtetele.

Üldiselt, kui aeg, eelarve ja ressursid võimaldavad, oleks käsitsi kirjutatud kliendi tänukiri parem valik, sest see avaldab alati suuremat mõju. Käsitsi kirjutatud teadete tõeline autentsus on see, mis paneb kliente end tõeliselt eriliseks ja emotsionaalselt kaasatuna tundma. Ja emotsioone peetakse paljudes tööstusharudes suurimaks lojaalsust suurendavaks teguriks. Tegelikult selgus CapGemini uuringust, et 70% emotsionaalselt pühendunud tarbijatest kulutavad kuni kaks korda või rohkem brändidele, millele nad on lojaalsed. Lisaks sellele reklaamib 80% oma pere ja sõprade seas kaubamärke, millele nad lojaalsed on.

Kui kaua peaksite tänukaartide saatmisega ootama?

Kui juhite ettevõtet ja soovite oma kliente tänusõnumiga/kaardiga tänada, on optimaalne aeg eelistatavalt kohe pärast sündmuse toimumist. Üldine, reegel on paar päeva pärast sündmust. Näiteks: kui klient ostab teie ettevõttelt toote/teenuse. Kuid isegi kui teil ei õnnestu tänukirja saata selle aja jooksul, siis teadke, et selle saatmata jätmine on palju hullem.

Ärikliendi tänukaardid – Mallid

Mida kirjutada kliendile mõeldud tänukaardile? Allpool on esitatud mõned ärikliendi tänukaardid – mallid, mida saate kasutada oma tänukaartide/-kirjade koostamise alusena.

Tänamine lojaalseks kliendiks olemise eest


Hi ****,
Just a note to say hello and to let you know how grateful we are for having you as our loyal customer for the past few years.
We truly enjoy working with entrepreneurs like you who are committed to growing their successful business and we wanted to thank you for letting us help you.
Best wishes,
****

Kliendi tänamine ostu eest


Hey ****,
I’ve noticed your name come up quite a few times in recent months, so I just thought I’d take the time to personally thank you.
Judging by your purchases, I must admit you have an excellent taste in clothes! Remember that you can always swap them over if something doesn’t fit.
Take care,
****

Kliendi tänamine soovituse eest


Dear ****,
Over half of my business comes from repeat clients and referrals. I greatly appreciate you thinking of me and sending a new client my way. I am sure I can help your friend find that unique beachfront home he is looking for. I already have a few beautiful properties in mind to show him.
Thanks again for your trust!
All the best,
****

Muud viisid, kuidas väljendada tänu oma klientidele

On mitu võimalust, kuidas oma klientidele tänu avaldada. Klientide tänukaardid ja teated on suur osa klientide tunnustamisest. Siiski on ka palju muid võimalusi. Näiteks kupongid, allahindlused, tasuta tooted/teenused ja palju muud.

Kui soovite rohkem teada saada, lugege Klientide tunnustamise ideed.

Avastage iseseisvalt

Teadmised on olulised, kuid ainult siis, kui neid rakendatakse praktikas. Testige kõike meie akadeemias olevat otse LiveAgent’is.

Try out LiveAgent for FREE

Handle all customer inquiries from one interface. Start improving your customer service with a 14-day free trial right away!

Frequently asked questions

Miks peaksite saatma klientidele tänukaarte?

Klientide tänukaartide saatmine on tõhus turundusstrateegia, mis võib klientidele tõeliselt muljet avaldada, suurendada nende lojaalsust ja luua rohkem soovitusi teie ettevõttele.

Kui kaua peaksite tänukaartide saatmisega ootama?

Üldine reegel on paar päeva sündmuse pärast. Näiteks, kui klient ostab teie ettevõttelt toote/teenuse.

Prinditud või käsitsi kirjutatud tänukaardid?

Üldiselt, kui aeg, eelarve ja ressursid võimaldavad, oleks käsitsi kirjutatud kliendi tänukiri parem valik, kuna see avaldab alati suuremat mõju.

Tagasi Akadeemiasse Looge konto TASUTA

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo