Tasuta Prooviperiood

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

Karjäär

Soovite liituda meie meeskonnaga?

Kas Teil on kirg arendada suurepärast tarkvara? Kuidas on lood oivalise klienditeeninduse pakkumisega? Või olete valmis tegelema müügiga? Kirjutate paeluvaid reklaame? Me soovime Teid pardale!

Hüved

 • Kodukontor (kuni COVID-19 lõpuni)
 • Paindlik töögraafik
 • Kaasaegsed avatud ruumiga kontorid
 • Ettevõtte arvuti Teie valikul
 • Igapäevane lõunaraha
 • MultiSporti kaart
 • Tasuta parkimine
 • Värsked smuutid
 • Käsitöökohv
 • Ettevõtte riietus/swag
 • Meeskonna loomise üritused
 • Hea huumorisoonega noor ja lustlik meeskond

Vabad positsioonid

Süsteemi administraator (SK)

Otsime kogenud süsteemi administraatorit, kes hoiaks LiveAgenti infrastruktuuril silma peal ning jälgiks meie süsteemi turvalisust. Töö ulatus hõlmab pilvetaristu hooldust, infrastruktuuri jälgimist, logitud juhtumite lahendamist, koostööd meie arendustiimi, testijate, väljalaske haldurite, tugiteenusega ning lisaks infrastruktuuri automatiseerimist SaltStacki abil.
Kandideerige/vaadake terviklikku töökirjeldust..

Turundusjuht (SK)

Kas olete innovatiivne ja valmis vastu võtma väljakutseid? Otsime liidrit, kes võtaks meie turundusmeeskonna oma tiiva alla. Töö ulatusse kuuluvad 20 inimese juhtimine, kaasaarvatud freelancerid ja agentuurid, ülesannete loomine ja määramine, võimaluste leidmine kasvuks, turu ja konkurentsi analüüsimine, projektijuhtimine, protsesside täiendamine, üldised juthimise ülesanded nagu arvete haldamine, süsteemi sisselogimine ja dokumendid.
Kandideerige/vaadake terviklikku töökirjeldust.

PHP programmeerija (SK/UA)

Meie arendusmeeskond vajab kogenud PHP programmeerijat, kes on suuteline soovitama ja rakendama uusi lahendusi. Töö hõlmab uute funktsioonide loomist meie kasutajatoe tarkvara LiveAgenti jaoks, täpsemalt back-endi funktsionaalsust, kasutades järgmisi tehnoloogiaid: PHP, Java, domeenipõhine disain, Microservices, CQRS-i Event sourcing, Kafka voogedastusplatvorm, Cassandra, DynamoDb, Elasticsearch, Redis jne.
Kandideerige/vaadake terviklikku töökirjeldust.

Reklaamikirjutaja (SK/Kaugtöö)

Otsime oma turundusmeeskonda uut kolleegi, kes kasutaks oma teadmisi ja oskusi, et aidata koostöös ülejäänud meeskonnaga meie toodetel kasvada. Uus kolleeg kirjutab peamiselt sellest, kuidas meie tarkvara kasutamine suudab parandada produktiivsust ettevõtetes, veebiturunduses ja klienditeeninduses.
Kandideerige/vaadake terviklikku töökirjeldust.

Juunior kliendiedu juht (USA)

Kas olete tegutseja, kes väärtustab vabadust ja paindlikkust? Tulge LiveAgenti! Otsime hoogsat kolleegi, kes aitaks meil luua uusi ärivõimalusi (müügivihjeid) USA turul. Kui Teil on hea esinemisoskus ning kirg ja uudishimu IT vastu, kutsume Teid liituma meie kiiresti kasvava meeskonnaga.
Kandideerige/vaadake terviklikku töökirjeldust.

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.