Tel link protokoll

Tel-linki protokolle kasutatakse võrgus helistamisvalikute seadistamiseks (klõpsa helistamiseks). Tel-linki prokolli abil luuakse telefoninumbrile kõnelink, harilikult on see tekstilingi, nupu või pildi kujul. Kliendid saavad lingile vajutades alustada kõne Teie poolt valitud numbrile. Enamus kaasaegsed veebilehitsejad toetavad automaatset numbrituvastamist, nii et telefoninumbrid muudetakse automaatselt linkideks. Mõnikord võite aga soovida seda ise käsitsi teha.

Klientidel ei ole vaja peale standardsete pistikprogrammide laadida alla tarkvara, nagu näiteks Flash. See omakorda eemaldab mured seoses kahjuliku tarkvara allalaadimisega, nagu näiteks pahavara või nuhkvara. Suur osa “klikka helistamiseks” tehnoloogiatest on klienti mittekasutav “veebist telefoni” teenus, mis tähendab, et kõne leiab aset väljaspool kasutaja arvutit.

Klientidele “klikka helistamiseks” valiku tagamine on väärtuslik, sest see lubab klientidel otse suhelda Teie agentidega.

Kuidas muuta telefoninumber hüperlingiks?

See on lihtne! Kopeerige allolev kood oma veebilehele ja asendage ülakomade vahel olev telefoninumber enda omaga.

Pärast muutuste salvestamist peaksite veebilehel nägema oma telefoninumbrit hüperlingina. Kui kliendid klikivad sellele lingile, algab telefonivestlus nende ja Teie agendi vahel.

<a href="tel:1-234-567-1111">1-234-567-1111</a>
<a href="tel:1-234-567-1111">Click to Call</a>

Kas sooviksite veelgi täiendada oma ettevõtet?

Telefonilingi manustamine oma veebilehele on suurepärane algus lojaalsete klientide saamiseks. Kuid soovikorral luua tõhus ja efektiivne klienditeenindus, et suurendada oma käivet ja saada konkurentsieelis, proovige klienditeeninduse lahendust. Parim kasutajatoe tarkvara sisaldab e-kirju, kõnesid, reaalajavestlust, foorumeid, teadmusbaasi, sotsiaalmeedia- ja kliendipäringuid ning palju muudki!

Kui soovite teada saada rohkem, heitke pilk LiveAgenti omadustele kohe praegu.

Youtube video: LiveAgent 2021 | Better Customer Service Starts Today

Try out LiveAgent for FREE

LiveAgent is a help desk solution that improves your customer service right away. Test it out now for free, and start increasing your sales right away.

Frequently asked questions

Tel link on veebilehtedel kasutatav telefoni link. Lihtsalt öeldes teeb see Teie telefoninumbri klikitavaks. Seega, kui klient soovib Teiega ühendust võtta, saab ta klõpsata lingil ja võtta koheselt kontakti Teie klienditoega. 

Kuidas lisada telefoni linki HTMLis?

Lihtsalt kohandage ja asendage telefoninumber ning tekst, mida Te soovite, et kliendid Teie veebilehel näeksid, kasutades järgnevat HTML telefoni linkimise malli:1-234-567-1111 Vajutage helistamiseks

Kas ma peaksin lisama oma mobiilinumbri veebilehele?

Tel Link on kasulik lisa igale veebilehele/ettevõttele, kes soovivad pakkuda paremat klienditeenindust või kasutajatuge. Kasuteguriteks on tavaliselt paranenud kliendirahulolu ja kliendisuhted. Lisaks võib see suurendada Teie Müüki või üleüldiseid konversioone.

 

Tagasi Sõnastikku Looge konto TASUTA

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo