VoIPcloud

Mis on VoIPcloud?

VoIPcloud on VoIP- ja pilveteenuste pakkuja. Nende teenusteportfell sisaldab ka mitme üürnikuga pilve PBX-d, kõne lõpetamist, sissetulevaid teenuseid ja isegi nende endi arvelduse platvormi ja otsest marsruutimist Microsoft Teamsiga. 

Kuidas VoIPcloudi kasutada?

LiveAgenti ühendatud kommunikatsiooni piletisüsteem sisaldab ka kõnekeskust. Kuigi meie kasutajatoe lahendus tegeleb Teie kõnekeskuse vajadustega, annab VoIP-teenuse pakkuja, näiteks VoIPcloud, Teile helistamisnumbri. Seejärel saab Teie numbri hõlpsasti LiveAgentiga ühendada ja saate hakata oma kliendikõnedele vastama.

LiveAgenti täiustatud kõnekeskuse funktsioonid aitavad Teil hõlbustada töövooge ja hallata kõnesid. Kasutage ära kõnede marsruutimist ja IVR puid, et aidata klientidel jõuda õigete osakondadeni.

Lubage oma klientidel taodelda automaatset tagasihelistamist või tehke oma kolleegidega sisekõnesid. Piiramatu salvestuste ajalugu tagab, et kõik kõned on hilisemaks kasutamiseks turvaliselt salvestatud. 

Youtube video: Call Center Software Demo | LiveAgent

Millised on VoIPcloudi kasutamise eelised?

  • Ülemaailmne leviala
  • Kaasas arvelduse haldamise funktsioon
  • Toetab Microsoft Teamsi kõnesid
  • Partnerlusprogramm

Considering a call center help desk?

LiveAgent's ticketing system handles customer calls effortlessly. Start our 14-day trial and set up your call center today

Kas VoIPcloudi integreerimine LiveAgentiga maksab midagi?

Kuigi VoIPcloud võtab oma teenuste eest eraldi tasu, siis VoIPcloudi integreerimine LiveAgentiga on tasulises plaanis ja lisatasusid ei kaasne. Saate tasuta lisada nii palju numbreid kui vaja ja oma klientidele helistamisega alustada.

Kuidas VoIPcloudi LiveAgentiga integreerida?

Te ei pea ühtegi pistikprogrammi aktiveerima ega konfigureerima ega kasutama kolmanda osapoole teenuseid. VoIPcloud on sisseehitatud ja seadistamiseks valmis. Helistamiseks peate lisama vaid oma numbri ja veel mõned üksikasjad. Järgige allolevat juhendit, et näha, kuidas saate seda teha.

  • VoIPcloud nõuab registreerimist, nii et kui Teil pole VoIPcloudi numbrit, minge nende veebisaidile ja klõpsake paremas ülanurgas käsul Apply Online. Peate täitma kontaktivormi ja ootama, kuni VoIPcloudi meeskond Teiega ühendust võtab. Kui pääsete juurde oma uuele kontole ja saate oma VoIPcloudi numbri, vahetage end LiveAgenti.
VoIPcloudi koduleht registreerimisvalikuga paremas ülanurgas
VoIpcloudi registreerumine
  • Kui Teil on VoIPcloudi konto kasutajanimi, parool ja telefoninumber, minge oma LiveAgent juhtpaneelile ja avage Seadistamine > Kõne > Numbrid. Vajutage ülaosas oranžile Loo nupule ja valige pakkujate nimekirjast VoIPcloud. 
VoIpcloud pakkujate nimekirjas LiveAgenti seadistustes
VoIPcloud pakkujate nimekirjas
  • Avaneb uus sektsioon. Peate sisestama oma kasutajanime, parooli, hosti ja VoIPcloudi numbri. Samuti saate valida osakonna, sissehelistamise eesliite, nimetada numbri ja valida, kas soovite kõnesid salvestada. Kui olete lõpetanud, klõpsake käsul Lisa ja oletegi lõpetanud.
VoIPcloudi kõne numbri üksikasjad LiveAgenti konfiguratsioonis
VoIP numbri detailid

Naaske selle juhendi juurde, kui soovite LiveAgenti kõnekeskusesse lisada rohkem telefoninumbreid. Kas soovite LiveAgent kõnekeskuse ja piletisüsteemi kohta rohkem teada saada? Lugege artikleid meie funktsioonide lehel või leidke omale hetk videotuuri vaatamiseks, et näha kõike. 

Youtube video: LiveAgent Product Tour

Proovige LiveAgenti juba täna​

Me pakume portjee migratsiooniteenuseid enamikest populaarsetest klienditoe lahendustest.

3000+ arvustust Trustpilot GetApp G2 Crowd

Frequently asked questions

Mis on VoIPcloud?

VoIPcloud on maailmatasemel häälplatvormi ja ülemaailmse toega VoIP- ja pilveteenuste pakkuja. Samuti pakuvad nad oma arveldushaldust ja Microsoft Teamsi tuge. 

Kas ma saan integreerida VoIPcloudi LiveAgentiga?

Te ei pea VoIPcloudi integreerima, kuna see on juba LiveAgenti kõnekeskusesse sisse ehitatud. Kõik mida pead tegema, on ühendada oma VoIPcloudi number.

  • Minge LiveAgenti ja avage Seadistamine > Kõne > Numbrid
  • Looge uus number ja valige VoIPcloud
  • Täitke andmed ja vajutage Lisa

Kas VoIPcloudi integreerimine LiveAgentiga on tasuta?

Kuigi VoIPcloud nõuab eraldi tasu, on LiveAgent lisanud integratsiooni ühte oma plaanidest, nii et muid kulusid ei kaasne

Tagasi Integratsioonidele Looge konto TASUTA

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo