TTNC

Mis on TTNC?

TTNC on Ühendkuningriigis baseeruv VoIP teenusepakkuja, kes pakub ka pilveteenuseid, eelnevalt seadistatud VoIP seadmeid ning kõnede haldamist. Nad pakuvad mitmeid virtuaalseid telefoninumbreid erinevaid äri eesmärke silmas pidades. Nende kliendid saavad valida meeldejäävaid numbreid vastavalt äri valdkonnale.

Kuidas sa saad kasutada TTNC?

TTNC lahendust on võimalik kasutada teie VoIP teenusepakkuja oma Ühendkuningriigis paiknevale ärile. Valige sobilik number nende valikust ja LiveAgent klienditoe tarkvara tegeleb sinu kõnekeskuse ja klientide sedelitega.

LiveAgent sedelite süsteem haldab e-maile, live chat, kliendiportaali, sotsiaalmeediat ja kõnekeskust ühe katuse all. Kõik need tööriistad on tagatud arenenud funktsioonidega muutes töö kulgemise lihtsamaks.

Lihtne on hallata kõnesi, suunata need õigele agendile, luua IVR aitamaks klientidel kontakteeruda õige osakonnaga ja isegi teha videokõnesi kui soovite läheneda personaalselt oma klientidele.

Youtube video: Call Center Software Demo | LiveAgent

Milline on TTNC kasutamise kasu? 

  • Ühendkuningriigis baseeruv VoIP pakkuja
  • Meeldejäävad numbrid, mis on sobilikud erinevatele äridele
  • Toetab palju seadmeid
  • Pilveteenuse olemasolu

Ready to provide better phone support?

Set up your call center with the free 14-day LiveAgent trial and go beyond customer expectations

Kas see maksab midagi, kui integreerida TTNC LiveAgent lahendusega?

Integratsioon on tasuta. Kui saate endale TTNC numbri, saate selle LiveAgent süsteemi lisada ja hallata kõnesi sealt edasi. Kui teil on mitu numbrit, siis saate need kõik lisada.

Kuidas integreerida TTNC LiveAgent lahendusega?

Kogu protsess on lihtne, sest te ei pea seadistama lisasi ega kasutama kolmandaid osapooli. Peate lihtsalt lisama numbri oma LiveAgent kõnekeskuse seadetes. Saate seda teha nii.

  • Esimene samm TTNC numbri hankimine, et saaksite selle ühendada LiveAgent kõnekeskusega. Minge TTNC veebilehele ja vajutage Korv > Valige number üleval paremal nurgas.
TTNC veebilehte koos korviga ja numbri valimisega üleval paremal nurgas
TTNC veebileht
  • Siis saate valida oma numbri vastavalt piirkonna koodile ja eelistustele. Saate osta ka meeldejääva numbri. Kui saate oma kasutajanimeparooli ja TTNC numbri valmis, lülituge LiveAgent lahendusele.
TTNC numbrivaliku aken koos piirkonna koodide ja valikutega
Vali TTNC number
  • Kui olete LiveAgent lehel, minge Seaded > Kõned > Numbrid ja vajutage Loo nuppu ülemises osas, et lisada TTNC number. Siis valige TTNC VoIP pakkujate nimekirjast.
TTNC VoIP pakkujate nimekirjas LiveAgent seadetes
TTNC LiveAgent lahenduses
  • Seadistamise viimases etapis peate tagama kasutajanime, parooli, võõrustaja ja teie TTNC numbri. Valige osakond kuhu kõnesi suunata, valige numbri eesliide ja valige kas soovite kõiki kõnesi salvestada. Vajutage Lisa ning oletegi valmis.

Teie TTNC number on nüüd ühendatud LiveAgent kõnekeskusega. Saate lisada numbreid juurde ilma lisatasuta.

Soovite saada rohkem informatsiooni LiveAgent klienditoe tarkvara ja selle võimetu kohta? Vaadake allolevat videot ning saate ülevaate meie funktsioonide lehest ja selle võimekusest.

Youtube video: LiveAgent Product Tour

Proovige LiveAgenti juba täna​

Me pakume portjee migratsiooniteenuseid enamikest populaarsetest klienditoe lahendustest.

3000+ arvustust Trustpilot GetApp G2 Crowd

Frequently asked questions

Mis on TTNC?

TTNC on VoIP ja pilveteenuste pakkuja Ühendkuningriigist. Nad pakuvad unikaalseid ning meeldejäävaid telefoninumbreid erinevatele tööstustele sõltuvalt eelistusest ja valdkonnast.

Kas saan integreerida TTNC LiveAgent lahendusega?

TTNC on juba sisseehitatud LiveAgent lahendusele, mis tähendab, et te ei pea integratsiooniks kasutama kolmanda osapoole teenuseid või muid lahendusi. Lihtsalt lisage TTNC number LiveAgent süsteemi ning alustage helistamist. 

Kas see maksab midagi, kui soovin TTNC integreerida LiveAgent lahendusega?

Ei, integratsioon on tasuta ja osa LiveAgent paketist. 

Tagasi Integratsioonidele Looge konto TASUTA

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo