BlaBla Connect

Mis on BlaBla Connect

BlaBla Connect on rahvusvaheline kõnerakendus ja VoIP-teenuse pakkuja. Nad pakuvad rahvusvahelisi teenuseid, mille kvaliteet on esmatähtis ning pakuvad ka suurepäraseid ja kiireid klienditoe teenuseid oma klientidele. Nende rakendus pakub ainulaadseid funktsioone, nagu eetriaegade lisamine, minikõned, failide jagamine või sõnumside. 

Kuidas saate BlaBla Connecti kasutada?

Kasutage BlaBla Connecti, kui soovite kvaliteetse pakkujaga hallata rahvusvahelisi kõnesid. See on eriti kasulik, kui soovite hallata kõnesid teiste BlaBla Connecti kasutajate vahel, sest sel juhul on kõned tasuta. Lisaks on nende teenused odavad, et aidata Teil raha säästa, ja nende klienditugi on alati valmis aitama Teid kõigega, mida vajate. BlaBla Connect töötab hästi ka LiveAgenti kõnekeskusega.

Kasutage BlaBla Connecti oma peamise kõnekeskuse tarkvara numbrina. Lihtsalt lisage oma kõne number LiveAgent kõnekeskusesse ja hakake kliendikõnesid käsitlema. LiveAgent pakub palju funktsioone, mis hõlbustavad Teie töövooge ja muudavad kliendikõned paremini hallatavaks tänu erinevatele funktsioonidele ja automatiseerimisele.

Kasutage ära Interaktiivseid häälvastuseid ja looge oma isiklik, mis vastaks Teie vajadustele, salvestage piiramatu arv kõnesalvestisi või seadistage oma isiklik kohandatud kõnenupp oma veebilehele, mis sobituks teie brändinguga. Heitke pilk terviklikule funktsioonide nimekirjale ja vaadake mis nad Teie jaoks teha suudavad.

Youtube video: Call Center Software Demo | LiveAgent

Mis kasu on BlaBla Connecti kasutamisest?

 • Taskukohane VoIP-lahendus
 • Rahvusvahelised kõned
 • Tasuta helistamine BlaBla Connecti kasutajate vahel
 • Usaldusväärne klienditugi

Would you like to improve your call center?

Start your free LiveAgent trial today and get access to a fully-featured call center software

Kuidas integreerida BlaBla Connect LiveAgentiga

BlaBla Connecti saab hõlpsasti integreerida LiveAgenti kõnekeskusega. Protsess võtab aega vaid mõne minuti ja seejärel saate hakata oma klientidelt telefonikõnesid tegema ja neile vastama. Protsessi lõpuleviimiseks järgige allolevat juhendit.

 • Kas Teil pole veel BlaBla Connecti kontot? Minge nende veebisaidile ja valige riik, kus soovite helistada. Seejärel valige tasuline plaan ja hankige oma number. Kui olete BlaBla Connecti seadistanud, võite minna järgmise sammu juurde.
BlaBla Connecti hinnakavad kuvatakse veebisaidil
BlaBla Connecti hinnakiri
 • Nüüd, kui Teie BlaBla Connecti konto ja helistamisnumber on valmis, minge oma LiveAgenti kontole ja avage Seadistamine > Kõne > Numbrid. Vajutage Loo nupule ja valige General.
LiveAgent kõne numbri seadistamine BlaBla Connecti integreerimisprotsessis
BlaBla Connecti integreerimine
 • Nüüd peate vaid esitama oma andmed. Sisestage oma number ja andke sellele nimi, valige sellest numbrist tulevate telefonikõnede eest vastutav osakond, valige port ja host. Samuti peate sisestama oma kasutajanime ja parooli ning otsustama, kas soovite sellelt numbrilt kõik kõned salvestada. Kui olete lõpetanud, klõpsake akna allosas käsul Lisa.
BlaBla Connecti integratsiooni seadistamine LiveAgent kõne konfiguratsioonis
BlaBla Connecti seadistamine

See on kõik, Teie BlaBla Connecti number on ühendatud LiveAgentiga ja saate alustada kliendikõnede tegemist ja vastuvõtmist. Võtke minut aega, et vaadata läbi artiklid LiveAgenti akadeemias ja õppige midagi uut oma kõnekeskusega parima klienditoe pakkumise kohta.

Youtube video: LiveAgent Product Tour

Proovige LiveAgenti juba täna​

Me pakume portjee migratsiooniteenuseid enamikest populaarsetest klienditoe lahendustest.

3000+ arvustust Trustpilot GetApp G2 Crowd

Frequently asked questions

Mis on BlaBla Connect?

BlaBla Connect pakub VoIP-teenuseid ja rakendust rahvusvahelisteks kõnedeks. Kvaliteetsete rahvusvaheliste teenuste pakkumine on nende prioriteet ning suure ja kiire toe pakkumine on samuti osa nende teenustest. Nende rakenduses on ka selliseid funktsioone nagu eetriaegade lisamine, minikõned, failide jagamine ja sõnumid.

Kuidas BlaBla Connecti kasutada?

Kui otsite usaldusväärset teenusepakkujat rahvusvaheliste kõnede tegemiseks, kasutage BlaBla Connecti. BlaBla Connecti kasutajad saavad üksteisele tasuta helistada. Lisaks on nende teenused taskukohased, võimaldades Teil säästa raha ja nende klienditoe meeskond on alati saadaval, et aidata Teid võimalike tekkinud probleemidega.

Millised on BlaBlaConnecti kasutamise hüved?

 • Taskukohane VoIP lahendus
 • Rahvusvahelised kõned
 • Tasuta kõned BlaBla Connecti kasutajate vahel
 • Usaldusväärne klienditugi

Kuidas integreerida BlaBla Connect LiveAgentiga?

 • Minge LiveAgenti ning avage Seadistamine > Kõne > Numbrid
 • Vajutage Loo ning valige Muu
 • Sisestage oma BlaBla Connecti andmed ja vajutage Lisa
Tagasi Integratsioonidele Looge konto TASUTA

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo