Väljaminev kõnekeskus

Mis on väljaminev kõnekeskus?

Erinevalt sissetulevast kõnekeskusest, mida kasutatakse peamiselt kõnede vastuvõtmiseks, kasutatakse väljaminevat kõnekeskust teie ettevõtte nimel väljaminevate kõnede tegemiseks potentsiaalsetele ja olemasolevatele klientidele. Traditsiooniliselt keskendusid väljaminevad kõnekeskused peamiselt telefoniturundusele ja klientide poole pöördumistele müügi suurendamise eesmärgil. Seadusandluse ja klientide surve tõttu külmkõnede suhtes on viimastel aastatel siiski üha enam tehtud väljaminevaid kõnesid olemasolevatele klientidele, et pakkuda proaktiivset klienditeenindust.

Milleks kasutatakse väljaminevaid kõnekeskusi?

Tänapäeval on kõige levinumad järgmised väljaminevate kõnekeskuste teenused:

 • Liidide genereerimine ja müügikõned potentsiaalsetele klientidele
 • Kaasamüügi ja ülesmüügi kõned olemasolevatele klientidele
 • Klientide hoidmise kõned (uuenduste haldamine)
 • Proaktiivne klienditeenindus (nt klientide teavitamine teenuse katkestustest, viivitustest jne).
 • Plaanilised kliendikõned
 • Turu-uuringud ja teabe kogumine
 • Klientide tagasiside ja kliendirahulolu uuringud
 • Kohtumiste määramine
 • Võlgade sissenõudmine

Väljaminevate kõnekeskuste kasutamist võimaldab tavaliselt pilvepõhine kõnekeskuse tarkvara ja need on loodud selleks, et aidata ettevõtetel aktiivselt suhelda potentsiaalsete klientidega ja olemasolevate klientidega müügi suurendamiseks. Väljaminevate kõnekeskuste agentidelt oodatakse suurt arvu kõnesid tunnis – seda tegevust võimaldavad tavaliselt eri tüüpi helistajad. Mõned peamised väljaminevad kõnekeskuse mõõdikud, mida tuleks vaadata, on esimese kõne sulgemine, konversioonimäär, kõnede arv agendi kohta, kõned konto kohta, tabamuse määr, ooteaeg, katkestatud kõnede suhtarv, keskmine kõne pikkus, nimekirja sulgemise määr, kõne kvaliteet/eetika ja tulu eduka kõne kohta.

Youtube video: Call Center Software Demo | LiveAgent

Väljaminevate kõnekeskuste ees seisvad väljakutsed

Väljaminevate kõnekeskuste ees võib olla mitmeid erilisi väljakutseid. Kuna väljaminevate kõnede olemus on valdavalt pealetükkiv ja lähtub pigem ettevõtete kui klientide vajadustest (välja arvatud tagasipöördumise ja proaktiivse klienditeeninduse puhul), on kliendid pigem kaitsvad ja ettevaatlikud. See tähendab, et väljaminevad kõned võivad olla agentide jaoks üsna stressirohked, kuna nad peavad pidevalt tegelema pideva keeldumise, huvipuuduse või ebaviisakusega.

Lisaks sellele, et kõnekeskused peavad hoidma õrna tasakaalu teretulnud katkestuse ja ebasoovitava häirimise vahel, peavad nad olema kooskõlas seadustega nagu telefoni tarbijakaitse seadus (TCPA) ja “Ära helista” (DNC) registrid, mis nõuab hoolikalt planeeritud pöördumisstrateegiat.

Kõnekeskuse meemid

Väljamineva kõnekeskuse tarkvara kasutamise eelised

Müügi ja tulude suurendamine

Tehke rohkem müüki, võttes ühendust potentsiaalsete liididega või maksimeerige kliendi eluaegset väärtust, kasutades ära üles- või kaasamüügivõimalusi.

Hoidke rohkem kliente

Kui tegemist on toote või teenuse uuendamisega, võib telefonikõne olla suurepärane võimalus kliendiga kontakti saamiseks, tõelise vestluse pidamiseks ja klientide kaotamise vältimiseks.

Müügi suurendamise strateegiad

Parandage klienditeenindust

Parandage oma üldist klienditeenindust ja kliendikogemust, võttes proaktiivselt ühendust klientidega juba enne, kui nad saavad teada, et neil on probleem või enne, kui nad peavad abi paluma.

Saage klientide tagasisidet

Helistamine on väga personaalne viis klientide tagasiside saamiseks. Lihtsustage protsessi väljaminevate kõnedega ja saate põhjaliku vestluse abil rohkem teavet.

Agendi hindamine

Agentide tõhususe suurendamine

Väljamineva kontaktkeskuse tarkvara abil on agentidel alati juurdepääs iga kliendi andmetele, mis võimaldab tõhusamat, põhjalikumat ja kohandatud suhtlust.

Jälgige olulisi näitajaid

Jälgige kriitilisi kõnekeskuse näitajad ja põhinäitajad, et saada täielik ülevaade sellest, kuidas teie müügi- ja klienditeenindusmeeskonnad töötavad ja kus on vaja teha parandusi.

Jälgige olulisi näitajaid - App - Uploads - 2019 - 10 - Screenshot 2021 03 23 At 11.46.16.png

Start your free trial today

Design your own outbound call center and improve your outreach today. Curious about all the opportunities?

Millised väljamineva kõnekeskuse funktsioonid on LiveAgentil?

LiveAgent’i pilvepõhine kõnekeskuse tarkvara toetab nii sissetuleva kui ka väljamineva kõnekeskuse funktsioone. See tähendab, et teie klienditeenindus- ja müügimeeskonnad saavad seda tõhusalt kasutada nii liidide, potentsiaalsete või olemasolevate klientidega kontakteerumiseks.

Click-to-call võimekus

LiveAgent’i veebipõhises kõnekeskuses on võimalus helistada mis tahes telefoninumbrile veebis. Algatage väljaminevaid kõnesid oma potentsiaalsetele klientidele – otse LiveAgent’i juhtpaneelilt, külastades samal ajal oma potentsiaalsete klientide veebisaite. See funktsioon võib olla müügimeeskonnale suureks abiks. See annab agentidele võimaluse pidada rohkem vestlusi ja vähendab käsitsi helistamisele kuluvat aega.

sissetulev-kõne-LiveAgent

Põhjalik ülevaade kliendist

LiveAgent’i kõnekeskuse tarkvara pakub sissehitatud CRM-i ja on integreeritud teiste suuremate CRM-teenuste pakkujatega. CRM annab teie agentidele kohese juurdepääsu kõikehõlmavale klienditeavele, sealhulgas iga kliendi isikuandmed, varasemad ostud ja teenindusajalugu. Kui neil on see teave käepärast, saavad nad tõhusalt asjakohaseid tooteid/teenuseid edasi müüa või teha kaasamüüki või pakkuda proaktiivset kliendituge.

CRM

Piiramatu kõnede salvestamine

Tänu piiranguteta kõnesalvestustele saavad agendid turvaliselt salvestada kõik kliendikõned ja kõneposti sõnumid ning vajadusel neile otse oma LiveAgent-kontol juurde pääseda. See võib olla äärmiselt kasulik, kui teie agentidel on vaja meelde tuletada, mis eelnevas suhtluses toimus, et jõuda klientideni asjakohaste pakkumistega.

Piiramatu-kõnede-salvestamine

Kõnekeskuse analüütika

LiveAgent’i sisseehitatud analüütika moodul jälgib mitmesuguseid kõnekeskuse näitajaid ja KPI’sid. Looge erinevaid aruandeid, et saada täielik ülevaade teie kõnekeskuse tulemuslikkusest, sealhulgas üksikasjalikku statistikat iga teie agendi kohta. See aitab teil tuvastada valdkondi, mis vajavad korrigeerimist, võimendada kõrgelt töötavaid agente ja toetada neid, kes seda vajavad.

kõnekeskuse-tarkvara-LiveAgent

Kuidas üles seada LiveAgent’i väljamineva kõnekeskuse tarkvara

LiveAgent’i väljamineva kõnekeskuse saab üles seada mõne minutiga.

 1. Logige sisse oma LiveAgent kontole ja klikkige “Kõne”
 2. Klikkige “Numbrid”
 3. Klikkige organžil “Loo” nupul
looge kõnenupp
 1. Valige oma VOIP-teenusepakkuja (VOIP-teenusepakkuja, kellelt te oma telefoninumbri ostsite)
Voyced-VoIP-pakkuja-LiveAgent
 1. Sisestage nimi (ükskõik milline, see on lihtsalt selleks, et te numbrit mäletaksite)
 2. Valige osakond, kuhu sellele telefoninumbrile saabuvad kõned suunatakse
 3. Sisestage valimise eesliide
 4. Märkige märkeruut “Kõnede salvestamine”, kui soovite salvestada kõik selle telefoninumbri sissetulevad/väljaminevad kõned
 5. Sisestage oma VOIP-teenuse pakkujalt saadud andmed (host-nimi, kasutajanimi, parool)
 6. Klõpsake nuppu “Lisa” Kui telefoninumber on edukalt lisatud ja aktiivne, on selle kõrval roheline täpp.
 7. Seejärel klõpsake nupul “Muuda” ja klõpsake nupul “IVR”

Seadistage oma IVR- ja tervitussõnumid selle juhendi abil IVR (tervitussõnumid/offline-sõnumid).

 1. Kui olete oma IVR-i seadistamise lõpetanud, klõpsake nuppu “Seadistamine”
 2. Klõpsake “Kõne”
 3. Klõpsake “Seaded”
 4. Muutke seadeid vastavalt oma eelistustele ja klõpsake nuppu “Salvesta”
 5. Kasutage seda juhendit, et lisada oma riist- ja tarkvaratelefonid seadmete ekraanile.
 6. Seejärel edastage see juhend oma agentidele, et nad saaksid seadistada eelistatud seadmed kõnedele vastamiseks.

Proovige LiveAgenti juba täna​

Me pakume portjee migratsiooniteenuseid enamikest populaarsetest klienditoe lahendustest.

3000+ arvustust Trustpilot GetApp G2 Crowd

Frequently asked questions

Mis on väljamineva kõnekeskuse tarkvara?

Erinevalt sissetuleva kõnekeskuste tarkvarast, mida kasutatakse sissetulevate kliendikõnede töötlemiseks, on väljamineva kõnekeskuste tarkvara loodud selleks, et aidata ettevõtetel tõhusalt hallata suuri väljaminevate kõnede mahtusid ja tagada klientide kõrge kättesaadavus. Automaatne valija, kõnede salvestamine, kõnede aruandlusvahendid, CRM-integratsioonid on mõned peamised funktsioonid, mida väljaminevate kõnekeskuste tarkvaralahendused pakuvad.

Millised on väljamineva kõnekeskuse tarkvara peamised eelised?

Väljaminevate kõnekeskuste tarkvarasüsteemid kasutavad mitmesuguseid valimise tööriistasid, et automatiseerida valimisprotsessi ja võimaldada agentidel teha rohkem kõnesid lühema aja jooksul - tõhusamalt kui lihtsa äritelefonisüsteemiga. See tagab agentide suurema tootlikkuse ja ettevõtete jaoks suurema müügitulu.

Kes kasutab väljamineva kõnekeskuse tarkvara?

Väljamineva kõnekeskuse tarkvara kasutavad peamiselt müügimeeskonnad külmade ja soojade müügikõnede tegemiseks, et pakkuda ettevõtte tooteid või teenuseid potentsiaalsetele klientidele ning ülesmüügi/ kaasamüügi olemasolevatele klientidele. Seda võivad kasutada ka klienditoe meeskonnad proaktiivseks klienditeeninduseks. 

Kuidas saab väljaminevate kõnekeskuste tarkvara aidata klienditeenindusmeeskondasid?

Väljamineva kõnekeskuse tarkvara võib olla väga tõhus klienditeeninduse vahend nii B2B- kui ka B2C-ettevõtete jaoks. Klientide poole pöördudes ja pakkudes ennetavat, personaalset tuge, saavad klienditeenindusmeeskonnad vähendada sissetulevate kõnede arvu ja parandada teie klienditeeninduse üldist kvaliteeti.

Kas vajate sissetuleva või väljamineva kõnekeskuse tarkvara?

Kui vajate kõnekeskuse tarkvara eelkõige sissetulevate kliendikõnede käsitlemiseks, peaksite valima sissetuleva kõnekeskuse tööriistad. Kui otsite kõnekeskuse tarkvara väljaminevate liidide genereerimiseks ja müügikõnede tegemiseks, siis enamasti peaksite valima väljaminevate kõnekeskuse tööriistad. Võite kaaluda ka kombineeritud kõnekeskuse tarkvaralahendusi, mis sisaldavad nii sissetuleva kui ka väljamineva kõnekeskuse võimalusi.

Tagasi Sõnastikku Looge konto TASUTA

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo