woman writing down informations displayed on laptop screen

Idufirma esitamise kataloogide kontrollnimekiri

Kui alustate ettevõtet, on oluline alustada õigel teel. Üks parimaid viise selleks on oma start-upi esitamine asjakohastesse kataloogidesse.

Oleme koostanud nimekirja parimatest ärikataloogidest, kuhu oma idufirma esitada. Neid ressursse kasutades saate anda oma ettevõttele parima võimaluse suurepäraseks alustuseks.

Kataloogide loendid domeeni reitingu järgi

Olemas on mitu erinevat kataloogi, kuhu saate oma idufirma kontrollnimekirja esitada. Siin on mõned parimad:

Lehekülje nimiURLDomeeni reiting (DR)
1.Trust Pilothttps://www.trustpilot.com94
2.SourceForgehttps://sourceforge.net92
3.Capterra (Gartner)https://www.capterra.com90
4.ProductHunthttps://www.producthunt.com/90
5.AngelListhttps://angel.co/90
6.Clutchhttps://clutch.co/review88
7.GeekWirehttp://geekwire.com/startup-list/86
8.FinancesOnlinehttp://www.financesonline.com85
9.Tech In Asiahttps://www.techinasia.com/84
10.G2 Crowdhttps://www.g2crowd.com/84
11.Software Advice (Gartner)https://www.softwareadvice.com/84
12.SiteJabberhttps://www.sitejabber.com/83
13.GetApp (Gartner)https://www.getapp.com/82
14.Trustradiushttps://www.trustradius.com81
15.ProgrammableWebhttps://www.programmableweb.com/80
16.AppSumohttps://appsumo.com/80
17.AlternativeTohttps://alternativeto.net/79
18.ResellerRatingshttps://www.resellerratings.com/79
19.StackSharehttps://stackshare.io/79
20.e27https://e27.co/78
21.ActiveSearchResultshttp://activesearchresults.com/78
22.Add URLhttp://addurl.nu/suggest-listing.php?cid=078
23.American Innohttp://americaninno.com/post-a-startup/77
24.Software Suggesthttps://www.softwaresuggest.com/76
25.EU-startups.cohttps://www.eu-startups.com/75
26.Exact Seekhttps://www.exactseek.com/75
27.CrozDeskhttps://crozdesk.com/74
28.Webwikihttps://www.webwiki.com/74

Kataloogides olemise tähtsus

Ettevõtlust alustades on oluline kasutada ära kõik võimalused oma nähtavuse suurendamiseks. Kataloogid on suurepärane võimalus viia oma ettevõte suure vaatajaskonnani ja jõuda paljude potentsiaalsete klientideni.
Lisaks väärtuslike tagasilinkide pakkumisele teie veebisaidile tõstab loendis olemine ka teie asetust otsingumootorites. Seda seetõttu, et kataloogidel on sageli kõrge autoriteet, mis võib aidata kasvatada teie veebisaidi mainet.

Kataloogis esinemine võib samuti aidata luua usaldust ja usaldusväärsust. Kui kliendid näevad, et olete mõnes mainekas kataloogis loetletud, teevad nad teiega tõenäolisemalt äri.

Kui te kataloogide eeliseid ei kasuta, jätate kasutamata väärtuslikud võimalused oma ettevõtte reklaamimiseks. See tähendab potentsiaalsetest klientidest ja müügist ilmajäämist, aga ka teie otsingumootori järjestuse halvenemist.

Kes saavad kasu idufirma kataloogide kontrollnimekirjast

 • Idufirma juhid

Kui olete idufirma tegevjuht, peate oma ettevõttega võimalikult paljude inimesteni jõudma. Esitades oma idufirma kataloogidesse, saate jõuda laiema vaatajaskonnani ja oma ettevõtet tõhusalt turundada.

 • Turundajad

Kataloogid on suurepärane alternatiivne viis potentsiaalsete klientideni jõudmiseks ja müügivihjete loomiseks. Neid ressursse kasutades saate tagada, et teie turundustegevusel on suurem mõju.

 • Ettevõtte kasvu häkkerid

Kasvuhäkkerid otsivad alati uusi võimalusi oma ettevõtte reklaamimiseks. Kataloogid pakuvad suurepärast võimalust potentsiaalsete klientideni jõudmiseks ja oma äri kasvatamiseks.

Tutvuge meie idufirma kontrollnimekirjaga

Startupi esitamise kataloogi kontrollnimekiri peaks aitama teil alustada oma ettevõtte reklaamimist. Tänu sellele üksikasjalikule juhendile võimaldate oma klientidel teid igast kataloogist hõlpsamini leida.

Idufirma esitamise kataloogide kontrollnimekiri

Trustpilot on digitaalne platvorm, mis võimaldab klientidel kirjutada arvustusi ettevõtete kohta, kust nad on ostnud tooteid, saanud teenuseid või võtnud ühendust klienditeenindusega. Kuidas pääseda nende saidi nimekirja?

Siit leiate mõningaid arvustusi, mis võtavad kokku klientide kogemused LiveAgentiga.

Trustpiloti koduleht

Looge konto

Siit leiate veebilehe lingi: looge tasuta TrustPiloti konto

Sisestage üksikasjad

Lisage veebisait, ettevõtte nimi, ametinimetus, tööaadress jne.

Taotlege oma ettevõtte profiili

Kinnitage oma e-posti aadress ja aktiveerige konto, seadistage parool ja alustage.

Kohandage oma ettevõtte profiili

Kui taotlete oma profiili, saate seda kohandada vastavalt oma ettevõtte vajadustele. Lisage oma logo ja sisestage oma ettevõtte üld- ja kontaktteave.

Märkus. Kui juhite ettevõtet mitmes asukohas ja soovite igaühe kohta eraldi arvustusi, seadistage asukoha arvustused.

Kandideerige ärikategooriasse

Oma äri kategoriseerides aitate tarbijatel teid hõlpsamini leida ja hinnata teie pakutavat võrreldes teiste sarnaste ettevõtetega.

Saatke kutsed

Kui olete oma profiili seadistanud, olete valmis arvustuste saamiseks kutseid saatma. Lihtsa kutse saatmine on parim viis alustamiseks.

Saatke klientidele oma meiliteenuse kaudu link, mis suunab nad teie ettevõtte Trustpiloti lehele. Täpsema tagasiside kogumise meetodi kasutamiseks kaaluge TrustPiloti e-kaubanduse integreerimist või automaatset tagasisideteenust.

See on veebiteenus, mis võimaldab kasutajatel juhtida ja hallata avatud lähtekoodiga tarkvaraprojekte, samuti uurida äriprogramme. See on ka suurepärane platvorm, kui proovite erinevate SaaS-i lahenduste kohta rohkem teada saada. Siin klõpsates leiate põhjaliku ülevaate turul saadaolevatest kasutajatoe tarkvaradest.

Taotlege ettevõtte lisamist

SourceForge'i koduleht

Siin on vormi link.

Lisage ettevõtte teave

Kirjutage väljale „Kirjeldus” ühe või kahe lausega oma ettevõttest. Lisage kindlasti teave, mis on kasutajatele asjakohane, st kõige olulisemad funktsioonid.

Kõige parem, kui on ruudukujuline ja kõrge resolutsiooniga JPG-, GIF- või PNG-failid.

Valige oma sihtrühma tüüp

Kellele on teie toode mõeldud?

Lisage täiendav teave

Hinnakujunduse ja demo saadavuse kohta pärimiseks täitke vorm. Valige, millisele klienditoele teie klientidel on juurdepääs (nt ööpäevaringselt, tööajal, võrgus). Samuti saate valida integratsioonid ja toetatud platvormid ning koolitusvõimalused.

Esitage vorm

Kui olete vormi täitnud, klõpsake nupul “Esita”. Nende meeskonnaliige võtab teiega peagi ühendust, et arutada teie ettevõtte SourceForge.net-is noteerimist.

Veebituru müüjana ühendab Capterra ostjaid tarkvaratööstuse tehnoloogiamüüjatega. Ettevõte aitab miljonitel kasutajatel leida parimaid tarkvaralahendusi. Siin olevas näites näete, et platvorm sisaldab palju väärtuslikke üksikasju ja kasutajate arvustusi.

Capterra koduleht

Registreeruge

Capterra on osa Gartner Digital Marketsi võrgustikust. Kui teie ettevõte sobib hästi selle või mõne muu saidiga (GetApp või Software Advice), lisatakse see kindlasti. Registreerumisvormi leiate siit.

Lisage oma ettevõtte teave

Telefon, meiliaadress, veebisait, asukoht jne.

Lisage toote teave

Toote nimi, tarkvara tüüp ja toote lühike kirjeldus.

Looge kirje

Esitage vorm.

See on kogukonnapõhine veebisait, mis võimaldab turundajatel oma tooteid või teenuseid reklaamida ja oma esimeste klientidega ühendust võtta. Leht lubab isegi reklaamvideoid ja videojuhendeid. Lehte näete siit.

ProductHunti koduleht

Looge isiklik konto

Valige kasutajanimi, lisage e-posti aadress ja oma nimi. Lisage lühike kirjeldus enda, oma isikliku veebisaidi ja teid huvitavate teemade kohta. Lingi leiate siit.

Lõpetage liitumisprotsess

See on vajalik samm juurdepääsu saamiseks, et postitada oma tooteid.

Vajutage “Postita” nupule

Pärast sisselogimist klõpsake paremas ülanurgas nuppu “Postita” ja sisestage toote URL. Postitamise ajal näete eelvaadet, kuidas igat aspekti kuvatakse.

Lisage üksikasjad

Toote nimi, meeldejääv tutvustustekst, allalaadimislink, pisipilt, hinnakujundus, galerii, reklaam, tegijad ja palju muud.

Oodake kinnitust

Tellijad saavad e-posti teate, kui nende postitus avalehele jõuab.

Jagage oma postituse linki

Teavitage teisi oma toodetest.

AngelList on USA-s asuv veebisait, mis ühendab idufirmasid investorite ja tööotsijatega.

AngelListi koduleht

Looge oma ettevõttele AngelListi profiil

Esmalt vajate isiklikku profiili. Klõpsake paremas ülanurgas oma pildil ja seejärel valikul Loo ettevõtte profiil. Siit leiate lingi.

Täitke kõik ettevõtte kohta käivad väljad

Andke oma ettevõttest täielik ülevaade, sõnastage selgelt oma raha kogumise eesmärgid ja lisage kõik oma meeskonnaliikmed.

Valige üldine asukoht

Paljudele investoritele meeldib investeerida kohalikesse ettevõtetesse ja nad otsivad ettevõtteid oma piirkonnast, seega on hea oma võrk heita veidi laiemalt kui ainult väga konkreetne asukoht.

Taotlege oma leht

Minge ettevõtte AngelListi lehele ja klõpsake lehe ülaosas sinisel tekstil “Võta meiega ühendust”. Peaksite saama vastuse mõne tööpäeva jooksul.

Clutch on ettevõtetevaheline loendite, hinnangute ja arvustuste platvorm, mis tuvastab parimad IT- ja turundustarkvara pakkujad ning teenused. Profiil platvormil võib aidata potentsiaalsetel klientidel otsustada, kas teie lahendus vastab nende vajadustele. Uurige seda siit.

Clutchi koduleht

Looge konto

Logige sisse oma LinkedIni profiiliga.

Valige profiilipakkumine

Saate valida põhi-, premium- või sponsoreeritud.

Looge oma ettevõtte profiil

Et potentsiaalsed kliendid saaksid kindlaks teha, kas teie teenused sobivad hästi, peaks teie ettevõtte profiil sisaldama järgmist teavet: tutvustustekst, töötajate arv, projekti minimaalne suurus, veebisaidi URL, asukoht, ülevaade, kontaktteave, teenuse suund, kliendikesksus.

Esitage klientide viited

Clutch võib korraldada teie klientidega intervjuusid, koostada juhtumiuuringuid ja avaldada need oma platvormil teie profiili all.

GeekWire on tehnoloogiasait, mis pakub värskeid uudiseid, ekspertanalüüse ja ainulaadseid teadmisi tehnoloogiatööstusest.

Täitke vorm

Kasutage seda vormi, et esitada oma idufirma GeekWire’i startup firmade andmebaasi.

GeekWire koduleht

Tutvuge nõuetega

GeekWire aktsepteerib tehnoloogia idufirmasid, mis vastavad järgmistele nõuetele:

 • peakorter asub Washingtonis, Oregonis, Idahos või Briti Columbias
 • rajatud vähem kui 15 aastat tagasi
 • eraomand

Täitke ettevõtte üksikasjad

Ettevõtte nimi, aadress, linn, osariik, kategooria, logo, veebisait, sotsiaalmeedia (valikuline), asutamisaasta jne.

Lisage kontaktteave (ei kuvata)

Nimi, email, ametikoht.

Esitage vorm

Iga kirje vaatab üle inimene, seega kontrollitakse enne avaldamist ettevõtte teavet ja füüsilist aadressi.

Sellelt populaarselt platvormilt leiate arvustusi, soovitusi, uuringuid, aruandeid ja palju muud. Leiate isegi põhjalikke hinnakujunduse üksikasju erinevate SaaS-i ja B2B toodetest, nagu näiteks LiveAgenti kohta.

Klõpsake nuppu “Get listed”

See asub lehe paremas ülanurgas – lingi leiate siit.

Klõpsake nuppu “Get listed”

Looge oma toote jaoks kirje

Lisage kogu vajalik teave, nagu nimi, meiliaadress, ametinimetus, igakuine reklaamieelarve jne.

Soovitage oma toodet

Klõpsake nuppu “soovita oma toodet” ja oodake kinnitust.

Looge Tech In Asia konto

Peate olema sisse logitud, et luua Aasias Tech ettevõtte profiil. Alustamiseks klõpsake siin.

Tech In Asia koduleht

Avage menüü Create Company

Kiikuge Jobs > For Employers > Manage Companies > Create a new company

Sisestage oma ettevõtte üldised andmed

Kui teie ettevõtte profiil on juba olemas, saate selle otse taotleda. Kui ei, valige suvand “Loo”.

Sisestage ettevõtte teave

Uue ettevõtte profiili loomiseks täitke ülejäänud kohustuslikud väljad.

Vajutage “Create Company” nupule

Nüüd on aeg oma ettevõtte profiil avalikustada.

G2 platvorm võimaldab inimestel jagada ettevõtluse tarkvara reaalajas ülevaateid. Et aidata kasutajatel teha paremaid ostuotsuseid, kasutab platvorm üle 1,3 miljoni kasutaja arvustusi. Võite vaadata kogu sellel veebisaidil pakutavat kasulikku teavet LiveAgenti kasutajatoe tarkvara kohta siit.

G2 koduleht

Looge G2 konto

Logige sisse või looge konto. Registreerimiseks võite kasutada Google’i (Business), LinkedIni või ettevõtte e-posti. Siit leiate lingi.

Lisage toode või teenus G2 nimekirja

Lisage oma toote või teenuse nimi, müüja nimi ja valige, kas see on tarkvara või teenusepakkuja.

Lisage täiendav teave

Sisestage kirjeldus, URL, logo ja ekraanipilt.

Lisage kliendi e-posti aadress

Esitage kuni 3 kliendi e-posti aadressid. G2 tiim võtab teie lisatava toote/teenuse kasutajatega ühendust ja küsib nende arvustusi.

Oodake kinnitust

Enne teie kirje avaldamist kinnitab G2 meeskonna liige üksikasjad.

Software Advice on samuti osa Gartner Digital Marketsi võrgustikust. Kui teie ettevõte sobib hästi selle või mõne muu saidiga (Capterra või Get App), lisatakse see kindlasti. Portaal pakub lihtsasti navigeeritavaid arvustuste jaotisi.

Software Advice (Gartner)

Külastage müüja infolehte

See on lihtsaim viis Software Advice’i loendisse pääsemiseks. Siit leiate lingi.

Esitage teave oma toote kohta

Software Advice otsustab esitatud teabe põhjal, kas toode vastab nende nõuetele.

Oodake kinnitust

Kui teie toode sobib kõrgelt kvalifitseeritud müügivihjete (HQL) programmiga, saate mõned müügivihjete näidised ja teabe alustamise kohta. Kui teie toode sobiks hästi Software Advice’i jaoks, kuid te pole veel HQL-programmiga liitumiseks valmis, saate taotleda tasuta nimekirja lisamist.

Arvustuste jagamise platvorm Sitejabber võimaldab väikeettevõtete omanikel tarbijatega ühendust võtta. Arvustajad saavad luua nii lihtsa või keeruka ülevaate, kui neile meeldib. Näidet sellistest interaktsioonidest näete siin.

Sitejabberi koduleht

Kontrollige, kas olete juba loendis

Ettevõtte kirje luuakse automaatselt, kui tarbija hindab teie ettevõtet saidil SiteJabber.

Kui teid loendis pole, paluge klientidel lehele arvustusi jätta

Seda tehes saate oma esimese SiteJabberi arvustuse ja teie ettevõtte leht luuakse automaatselt. Kõik järgnevad arvustused postitatakse samale lehele.

GetApp on osa Gartner Digital Marketsi võrgustikust. Kui teie ettevõte sobib hästi selle või mõne muu saidiga (Capterra või Software Advice), lisatakse see kindlasti. Siin on link lehele. Edukas nimekirja lisamine näeb välja selline.

GetAppi koduleht

Täitke kõik kriteeriumid

 • B2B tarkvara
 • tegemist on terviklahendusega
 • peab olema avalikult saadaval
 • peab olema loetletud müüja määratud tootenime all

Lisage oma ettevõtte teave

Telefon, meiliaadress, veebisait, asukoht jne.

Lisage toote teave

Toote nimi, tarkvara tüüp ja toote lühikirjeldus.

Looge loend

Esitage vorm.

Trustradius on arvustuste platvorm, mis aitab ostjatel teha teadlikumaid otsuseid. Siia klõpsates leiate kogu üksikasjaliku teabe, mida nad ettevõtte profiilide osas pakuvad.

Trustradius

Valige oma profiili tüüp

Valida saate kahe valiku vahel: tasuta või preemium.

Looge konto

Lisage oma töökoha e-posti aadress, nimi ja seadistage parool.

Sisestage turvakood

Kontrollige oma postkasti ja sisestage turvakood.

Lisage ettevõtte andmed

Sisestage ettevõtte nimi ja veebisaidi URL.

Taotlege juurdepääsu

Juhtiv API uudiste ja teabe allikas, mis jälgib selle valdkonna arengut kogu maailmas ja pakub veebi API kataloogi.

ProgrammableWeb

Lisage API

Nimekirja pääsemiseks peate täitma siin asuva vormi.

Valige, kas API on ProgrammableWebis juba olemas

JAH (kui soovite lisada uue versiooni) või EI (kui see on täiesti uus API).

Lisage API teave

API nimi, API portaal, versioon, versiooni olek, ettevõtte tüüp, arhitektuuristiil, tegevusala, nišš ja palju muud (vorm on üsna üksikasjalik).

Lõpetage vorm

Kui teil on vormi esitamisel probleeme, võtke ühendust aadressil support@programmableweb.com.

AppSumo pakub igapäevaseid digitoodete ja veebiettevõtete pakkumisi. Siin saate vaadata nende abistavat lehte, kuvades LiveAgenti.

AppSumo koduleht

Registreeruge

Siin on veebisaidi link.

Vajutage nupul “Start selling”

Vajutage nupul “Start selling”, et lisada oma esimene toode.

Lisage toote alused

Peate lisama pildid, koopia ja hinnna.

Lisage oma toe e-posti aadress

Sellel aadressil võtab AppSumo teiega ühendust, kui teie kirjega tekib probleem.

Lisage oma toodetest pilte

Esitage oma toote tutvustamiseks parimaid pilte.

Lunastamise voo materjalid

Lunastamise saate seadistada kahel viisil:

 • staatilise URL-i kaudu lunastamine – ostjad saavad koodi (mille esitasite) ja järgivad URL-i teie saidi sihtlehele, kus saab selle lunastada.
 • dünaamilise URL-i kaudu lunastamine (täpsem) – Kliendid saavad dünaamilise URL-i, millesse on manustatud AppSumo kood, mida saab koheselt rakendada.

AlternativeTo on veebisait, mis loetleb alternatiive veebipõhisele tarkvarale, töölauatarkvarale ja mobiilirakendustele, sorteerides need erinevate kriteeriumide alusel. LiveAgenti mitmekanalilise kasutajatoe tarkvara ja selle ülevaated leiate sellelt lingilt.

AlternativeTo koduleht

Registreeruge AlternativeTo platvormile

Tarkvara lisamiseks peate looma konto.

Lisage uus rakendus

Lisage oma tarkvara (leiate selle valiku avalehe nupu kaudu või klõpsates paremas ülanurgas oma kasutajanimel.

Täitke väljad

Teave, nagu platvormid, litsents, kirjeldused jne.

Lõpetage avalduse esitamine

Teie rakendust kontrollitakse ja kinnitatakse

ResellerRatings on veebipõhine reitingusait, kus tarbijad esitavad hinnanguid ja arvustusi veebijaemüüjate kohta. Vaadake seda lehte, et näha näidet.

ResellerRatingsi koduleht

Lisage pood ResellerRatingsi portaali vaid ühe klõpsuga

Võimalik on pood kiiresti lisada (ainult selle nimi ja veebisait), see esitada ja oodata heakskiitu või registreeruda liikmeks.

Looge konto

Registreeruda saate siin.

Lisage üldine kontaktteave

Konto loomiseks peate sisestama oma e-posti aadressi, telefoninumbri, nime ja veebisaidi.

Taotlege oma kirje

Uues ResellerRatingsi otsingumootoris ilmumiseks peate veenduma, et loendis on õiged andmed. See hõlmab teie poe andmete seadistamist, kategooriate valimist, mis kuvatakse teie poe võrdlemisel teistega.

Alustage arvustuste kogumist

Kinnitatud klientidelt brändiarvustuste kogumiseks kasutage ResellerRatingsi otselingi meetodit.

Kõik parimad Open Source, Software as a Service (SaaS) ja arendaja tööriistad ühes kohas. Edetabel arendajate ja tööriistu kasutavate ettevõtete järgi. Heitke pilk LiveAgenti lehele.

StackShare koduleht

Ehitage oma stack

Kui te pole veel oma ettevõtte stacki jaganud, klõpsake siin, et saada StackShare’i nimekirja.

Lisage ettevõtte andmed

Nimi, veebisait, kirjeldus ja logo. Laadige kindlasti üles pildid ja täitke vormi kõik etapid.

Kinnitage avaldus

Oodake vormi kinnitust.

Pakub juurdepääsu teabele, seostele ja rahastamisvõimalustele.

e27 homepage

Liituge e27 kogukonnaga

Looge konto siin.

Vajutage nupul “Create Company Profile”

Klõpsake lehe paremas ülanurgas oma profiili ikoonil ja valige “Create Company Profile”. Veenduge, et oleksite oma e27 (Pro) kontole sisse logitud.

Täitke väljad

Ettevõtte profiil, idufirma profiil, meedia üleslaadimised, meeskonnateave, investeeringud, varasemad investorid, raha kogumise teave.

Lõpetage protsess

Pärast lõpetamist peab e27 meeskond teie idufirma profiili kinnitama. Pärast kinnitamist või tagasilükkamist saate kinnitusmeili.

ActiveSearchResults (ASR) on sõltumatu interneti otsingumootor. ASR-il on oma roomajad, mis külastavad teenusele esitatud veebisaite.

Active Search Results homepage

Lisage oma veebileht ASR-i

Sisestage oma veebisaidi aadress (URL) ja kehtiv e-posti aadress ning seejärel esitage vorm.

Oodake indekseerimist

Uued ja uuesti esitatud veebisaidid kontrollitakse ja indekseeritakse iga 24 tunni järel.

Addurl.nu on 17-aastane tasuta esmaklassiline ärikataloog.

Add URL koduleht

Valige kategooria

Oma veebilehe esitamiseks pole kontot tarvis

Lisage üldine teave

Veebileht, reklaamitavad märksõnad, lühikirjeldus. Rämpspostisaatmiste arvu piiramiseks nõuab Addurl.nu teie avalehele tekstilingi lisamist, et toetada nende partnereid teie tasuta lisamise eest.

Esitage vorm

Ongi kõik – kui teie veebisait vastab nõuetele, kuvatakse see siin.

American Inno on digitaalse meedia kaubamärkide portfell, mis keskendub ainult kohalikele idufirmadele, tehnoloogiale ja innovatsioonile.

American Inno

Postitage idufirma

Peate täitma vormi, mille leiate siit.

Lisage kõik üksikasjad

Pealkiri, kirjeldus, logo, tegevusala, aadress ja palju muud (enamik on valikulised).

Esitage taotlus

Klõpsake nuppu “Esita” ja oodake kinnitust.

SoftwareSuggest on veebisait, mis aitab külastajatel avastada parimaid äritarkvara ja teenusepartnereid. Nende teenuste hulka kuuluvad tarkvara arvustused, võrdlused ja tasuta konsultatsioonid. Saate seda kasutada isegi tasuta demo broneerimiseks sellistes väljakujunenud ettevõtetes nagu LiveAgent. Lisateabe saamiseks klõpsake siin.

SoftwareSuggest koduleht

Täitke vorm

Täitke lühike ja lihtne vorm.

Avage kinnitamise e-kiri

Aktiveerige konto.

Võtke ühendust SoftwareSuggest meeskonnaga

Nende eksperdid aitavad teil valida teie vajadustele vastava isikupärastatud plaani ja viia teie idufirma preemium loendisse.

EU-Startups.com on juhtiv idufirmade veebiajakiri Euroopas. Võite heita pilgu klõpsates siia.

EU-Startups.com koduleht

Liikuge jaotisse “Add a startup”

Siit leiate veebilehe lingi. Tasuta kirje on saadaval 3000 päevaks.

Valige riik

Kõik Euroopa Liidu riigid on nimekirjas.

Lisage kirje teave

Ettevõtte nimi, kirjeldus, teie ettevõtet kirjeldavad sildid, ettevõtte kontakt, meiliaadress jne.

Lisage kirjest pilte

Tasuta variant võimaldab teil üles laadida kaks pilti.

Esitage vorm

Peate esitama avalduse ja ootama kinnitust, et teie ettevõte kuvatakse EU-Startupsis.

Iga päev esitatakse ja indekseeritakse interneti otsingumootorile ja ärikataloogile Exact Seek üle 29 000 uue saidi.

Exact Seek koduleht

Vajutage nuppu “Add URL”

Siit leiate lingi nende veebilehele.

Lisage e-posti aadress

Peate lihtsalt sisestama veebisaidi ja e-posti aadressi.

Vastake kinnitusmeilile

Kinnitamise lõpuleviimiseks ärge unustage oma e-posti postkasti vaadata.

Esitage oma veebileht

Kui te ei vasta pärast registreerimist saadetud kinnitusmeilile või kui teie saidil puuduvad õiged pealkirja ja metakirjelduse sildid, siis teie veebisaiti ei lisata.

Crozdesk on veebiteenus, mis ühendab majandustarkvara ostjaid ja müüjaid ning pakub platvormi reitingu algoritmi. Heitke pilknende pakutavale teabele ja blogipostitustele.

Crozdeski koduleht

Täitke vorm

Siin on tasuta nimekirja lisamise taotlus.

Lisage vajalikud üksikasjad

Peate sisestama ettevõtte, kontakt- ja tarkvara andmed, samuti igakuise turunduseelarve ja kirjelduse.

Esitage oma avaldus

Vajutage “Submit your application” nupule. Kui teie konto on kinnitatud, saate loetleda mitu tarkvaratoodet, ilma et peaksite lisataotlusi esitama.

Webwiki on veebisaitide kataloog, mis sisaldab peamiselt ingliskeelseid veebisaite ja populaarseid veebisaite ingliskeelsele vaatajaskonnale.

Webwiki koduleht

Add your website

Siit leiate vormi lingi.

Lisage veebisaidi andmed

Domeen, kategooria, URL, pealkiri ja kirjeldus.

Lisage e-posti aadress

Mitte avalikustamiseks, lihtsalt kontaktiks

Täitke veebilehe omaniku andmed

Aadress, telefon, riik jne.

Esitage vorm

Seejärel klõpsake nuppu “Lisa oma veebisait” ja veenduge, et veebisait ei sisalda sisu, mis rikub Webwiki tingimusi.

Idufirma kataloogide kontrollnimekirja kokkuvõte

Kontrollige oma kirjet kõigis nendes kataloogides:

 • TrustPilot
 • SourceForge
 • Gartner/Capterra
 • ProductHunt
 • AngelList
 • Clutch
 • GeekWire
 • FinancesOnline
 • Tech In Asia
 • G2 Crowd
 • Software Advice (Gartner)
 • SiteJabber
 • GetApp (Gartner)
 • Trustradius
 • ProgrammableWeb
 • AppSumo
 • AlternativeTo
 • ResellerRatings
 • StackShare
 • e27
 • ActiveSearchResults
 • Add URL
 • American Inno
 • Software Suggest
 • EU-startups.co
 • Exact Seek
 • CrozDesk
 • Webwiki

Korduma Kippuvad Küsimused

Kuidas ma tean, millised platvormid sobivad minu idufirmale?

Parim viis kindlaks teha, millised kataloogid on teie startup firma jaoks kõige asjakohasemad, on kaaluda oma sihtrühma. Soovite esitada oma kontrollnimekirja kataloogidesse, mis jõuavad teie valdkonna potentsiaalsete klientideni. Samuti saate märksõnauuringu abil tuvastada, millised kataloogid on teie konkreetse niši jaoks kõige populaarsemad.

Kuidas hankida rohkem arvustusi?

Parim viis arvustuste saamiseks on pakkuda midagi väärtuslikku. Saate pakkuda allahindlust, tasuta prooviperioodi või muud stiimulit, et julgustada inimesi arvustusi kirjutama. Samuti võite võtta ühendust klientidega, kellel on olnud positiivne kogemus, ja küsida neilt arvustusi või kasutada sotsiaalmeediat, et paluda oma jälgijatel teie lehele arvustus jätta.

Kuidas jälgida erinevate kataloogide liiklust ja jõudlust?

Erinevate kataloogide liikluse ja toimivuse jälgimiseks on mitmeid viise. Üks võimalus on kasutada Google Analyticsit. Võite kasutada ka muid tööriistu, nagu BuzzSumo, et jälgida oma tagasilinke ja näha, millised kataloogid saadavad teie veebisaidile kõige rohkem liiklust.

Kas ma vajan PPC kampaaniate käitamiseks suurt eelarvet?

Ei, te ei vaja PPC-kampaaniate käitamiseks suurt eelarvet. Võite alustada väikese eelarvega ja seda ettevõtte kasvades järk-järgult suurendada.

Seotud Ressursid

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo