Parim veebivestluse tarkvara väikeettevõttele: 8 tööriista võrdluses

Avaldatud Oct 16, 2026, autor Adam Khaled.
Veebivestlus Väikeettevõte Võrdlus Klienditugi
Parim veebivestlus väikeettevõtte meeskondadele sõltub sinu eelarvest ja kanalitest. tawk.to, Crisp ja Tidio pakuvad tasuta plaane väga väikestele meeskondadele, LiveChat on vestlusele keskenduv tööriist alates $19 agendi kohta kuus ning LiveAgent lisab e-posti ja piletid alates $15 agendi kohta kuus ning kõned alates $29. Võrdle kõiki kaheksat allpool.

Selles artiklis:

  1. Kuidas need 8 veebivestluse tööriista võrreldes paistavad?
  2. Kuidas valida parim veebivestlus väikeettevõtte vajadusteks?
  3. Mida pakub iga tööriist väikesele meeskonnale?
  4. Kui palju maksab veebivestlus kolmeliikmelisele meeskonnale?
  5. Kas tasuta veebivestlusest piisab?
  6. Milline veebivestluse tööriist sobib millisele ettevõttele?
  7. Kuidas LiveAgent aitab väikeseid meeskondi veebivestlusega

Kuidas need 8 veebivestluse tööriista võrreldes paistavad?

Neljal kaheksast allpool toodud tööriistast on tasuta plaan ja agendipõhised tasulised plaanid algavad $15 kuni $55 kuus. Tabelis on see, mida iga müüja oma hinnalehel loetleb. Kontrollisime iga lehte 14. oktoobril 2026 ja hinnad muutuvad, seega kinnita enne ostmist.

TööriistTasuta valikTasuline plaan alatesKuidas arvestatakse
LiveAgent30-päevane tasuta prooviperiood, krediitkaarti pole vaja$15 agendi kohta kuus, aastase arveldusega ($19 kuus)Agendi kohta
LiveChat14-päevane tasuta prooviperiood, tasuta plaani pole$19 kasutaja kohta kuus, aastase arveldusega ($25 kuus)Kasutaja kohta
TidioTasuta plaan: 50 arveldatavat vestlust kuus$24.17 kuus, aastase arveldusegaVestluste mahu järgi
CrispTasuta plaan: 2 kohta$45 kuus tööruumi kohta (4 kohta)Tööruumi kohta
tawk.toTasuta veebivestlus$29 kuus brändingu eemaldamiseksTasuta põhifunktsioon, tasulised lisad
Intercom14-päevane tasuta prooviperiood$29 koha kohta kuus, aastase arveldusegaKoha kohta
Zendesk14-päevane prooviperiood$55 agendi kohta kuus, aastase arveldusega ($69 kuus) Suite Team plaani eestAgendi kohta
HubSpotTasuta veebivestlus ja vestlusroboti koostajaTasulised tööriistad asuvad HubSpoti tasulistes hubides, vaata nende lehteHubi ja koha kohta

Kaks märkust selle lugemise kohta. Zendeski odavam Support Team plaan on $19 agendi kohta kuus, kuid selle leht ütleb, et see ei sisalda sõnumivahetust ja veebivestlust, seega loetleme Suite plaani. HubSpot ei avalda veebivestluse hinda, sest vestlus on osa selle CRM-toodetest.

Kuidas valida parim veebivestlus väikeettevõtte vajadusteks?

Kui võrdled veebivestluse tarkvara, vali nelja asja järgi: kuidas tööriist tasu arvestab, kas tasuta plaan katab sinu mahu, milliseid muid kanaleid sa samas postkastis vajad ja kui palju seadistamist sa jaksad teha. Funktsioonid loevad vähem, kui ootad, sest enamik siinseid tööriistu katab vestlusvidina, salvestatud vastuste ja mobiilirakenduse põhitõed.

  • Kuidas tasu arvestatakse. Agendipõhine hinnastamine kasvab koos sinu meeskonnaga ja vestlusepõhine hinnastamine kasvab koos sinu liiklusega. Arvuta mõlemad oma numbrite põhjal välja.
  • Tasuta plaani piirangud. Otsi vestluste, kohtade või brändingu piiranguid enne, kui tugined tasuta plaanile.
  • Muud kanalid. Kui ka e-post, kõned või sotsiaalmeedia sõnumid jõuavad sinuni, säästab tööriist, mis paneb need ühte postkasti, rakenduste vahel vahetamise vaevast.
  • Seadistamise aeg. Väike meeskond ilma arendajata vajab vidinat, mille saab saidile kleepida, ja lühikest juhendit.
  • Tehisintellekt. Enamik tööriistu müüb nüüd AI-vastuseid. Käsitle neid lihtsate küsimuste lisana, mitte põhjusena tööriista valimiseks.

Igapäevase töö toeks vaata meie veebivestluse parimaid tavasid .

Mida pakub iga tööriist väikesele meeskonnale?

Iga tööriist sobib erinevat tüüpi meeskonnale, seega see jaotis kirjeldab pakkumist ja tüüpilist sobivust. Faktid pärinevad iga müüja enda hinnalehelt ja sobivus on meie arvamus. LiveAgent on meie toode, seega hinda meie kirjet seda silmas pidades.

LiveAgent

LiveAgent on klienditoe süsteem, millesse on sisse ehitatud veebivestlus. Selle Small business plaan maksab $15 agendi kohta kuus aastase arveldusega ehk $19 kuuarveldusega ning hinnaleht loetleb selles veebivestlust, piletisüsteemi, teadmistebaasi, kliendiportaali, kontaktivorme ja automatiseerimisreegleid. Proaktiivsed vestluskutsed tulevad Medium plaaniga. Sotsiaalmeediakanalid nagu WhatsApp ja Instagram on Small ja Medium plaanidel tasulised lisad ning on alates Large plaanist kaasas. Saadaval on 30-päevane tasuta prooviperiood ilma krediitkaardita.

Sobivus: väikesed meeskonnad, kes vastavad ka e-kirjadele ja tahavad kõike ühes postkastis.

LiveChat

LiveChat on vestlusele keskenduv tööriist. Selle Essential plaan on $19 kasutaja kohta kuus aastase arveldusega ($25 kuus) ning sisaldab vestlust, piletisüsteemi, 10 AI-lahendust kuus ja 60 päeva vestlusajalugu. Hinnaleht näitab 14-päevast prooviperioodi ega mingit tasuta plaani.

Sobivus: meeskonnad, kes tahavad peamiselt lihvitud vestlusvidinat ja mitte midagi muud.

Tidio

Tidiol on tasuta plaan 50 arveldatava vestlusega kuus, 10 operaatori ning veebivestluse, piletisüsteemi ja e-posti haldamisega. Starter plaan on $24.17 kuus aastase arveldusega ja sisaldab 100 arveldatavat vestlust. Hinnastamine järgib vestluste mahtu, mitte kohtade arvu.

Sobivus: väga väikesed poed vähese liiklusega ja paljude osalise koormusega operaatoritega.

Crisp

Crispi tasuta plaan sisaldab 2 kohta, veebisaidi vestlusvidinat ja ühist postkasti. Mini maksab $45 kuus tööruumi kohta 4 kohaga ja Essentials on $95 10 kohaga. Tööruumi hind ei kasva iga uue agendi lisandumisel.

Sobivus: kolme- või neljaliikmelised meeskonnad, kes tahavad ühtlast hinda.

tawk.to

tawk.to pakub veebivestlust tasuta, kaasas on majutatud teadmistebaas, piletisüsteem ja kontaktid. Brändingu “Powered by tawk.to” eemaldamine maksab $29 kuus ja selle AI Assist algab $29 kuus. Saad ka palgata vestlusagente $1 tunni eest.

Sobivus: kõige kitsamad eelarved ja meeskonnad, kes on rahul brändingu allesjätmisega.

Intercom

Intercomi Essential plaan on $29 koha kohta kuus aastase arveldusega, Advanced on $85. Selle Fin AI Agent maksab $0.99 tulemuse kohta. Saadaval on 14-päevane prooviperiood, krediitkaarti pole vaja.

Sobivus: meeskonnad, kes kavatsevad suurel määral tugineda AI-vastustele ja nõustuvad kasutuspõhiste kuludega.

Zendesk

Zendeski Suite Team plaan, mis sisaldab sõnumivahetust ja veebivestlust, on $55 agendi kohta kuus aastase arveldusega ehk $69 kuus. Leht loetleb 14-päevast prooviperioodi. Selle Suite Team plaan on selle nimekirja kalleim sisenemistase.

Sobivus: kasvavad meeskonnad, kes eeldavad, et vajavad täielikku teenuste komplekti.

HubSpot

HubSpot annab sulle veebivestluse ja vestlusroboti koostaja tasuta, krediitkaarti pole vaja, ja logib vestlused oma CRM-i. Müüja leht ei loetle vestluse enda eest tasulisi hindu.

Sobivus: ettevõtted, kes juba kasutavad HubSpoti oma CRM-ina.

Kui palju maksab veebivestlus kolmeliikmelisele meeskonnale?

Kolme agendi puhul aastase arveldusega jäävad tasulised tööriistad vahemikku $24.17 kuni $165 kuus, tuginedes iga müüja loetletud hindadele. Tabel on lihtne aritmeetika ülaltoodud numbritest ja on näidatud tööriistade kohta, mis arvestavad tasu koha või tööruumi järgi. See jätab välja lisad, AI-kasutuse ja maksud.

Tööriist3 agenti, kuusPõhineb
tawk.to, HubSpot$0Tasuta vestlus, brändingu eemaldamine maksab tawk.to puhul lisaks
Tidio Starter$24.17Arvestatakse vestluste, mitte kohtade järgi
LiveAgent Small$453 × $15
Crisp Mini$45Ühtlane hind, kuni 4 kohta
LiveChat Essential$573 × $19
Intercom Essential$873 × $29, pluss $0.99 iga AI-tulemuse eest
Zendesk Suite Team$1653 × $55

Odavaim valik ei ole alati madalaima kuluga. Tööriist, mis arvestab tasu vestluste järgi, võib kasvades maksta rohkem kui agendipõhine plaan, ja piiranguga tasuta plaan võib piirini jõudes maksta sulle kliente.

Kas tasuta veebivestlusest piisab?

Tasuta veebivestlusest piisab seni, kuni sinu vestluste maht on väike ja vajad ainult vidinat ja postkasti. Sellest lakkab piisamast siis, kui jõuad vestluste piirini, vajad rohkem kohti või tahad e-posti ja aruandlust vestluse kõrvale. Käsitle tasuta plaani viisina õppida tundma oma tegelikku mahtu.

Enne ühele tuginemist kontrolli kolme piirangut. Tidio tasuta plaan piirab arveldatavad vestlused 50-le kuus. Crispi tasuta plaan sisaldab 2 kohta. tawk.to hoiab oma brändingut vestlusaknas, kui sa ei maksa $29 kuus selle eemaldamise eest. Meie leht tasuta veebivestluse tarkvara räägib lähemalt, mida oodata.

Milline veebivestluse tööriist sobib millisele ettevõttele?

Parim veebivestlus on see, mis sobib sinu liikluse, meeskonna ja kanalitega, mitte see, millel on pikim funktsioonide nimekiri. See on meie hinnang, mis põhineb ülaltoodud hindadel ja plaanidel.

Kui sinu ettevõte on…Vaata esmalt
Ühe inimese pood kitsa eelarvegatawk.to või Crisp tasuta
Väike pood väheste vestluste ja osalise koormusega abilistegaTidio tasuta
Meeskond, kes vajab ainult vestlust, mitte midagi muudLiveChat
Meeskond, kes vastab e-kirjadele, vestlustele ja kõnedeleLiveAgent
Ettevõte, kes juba haldab oma CRM-i HubSpotisHubSpoti tasuta vestlus
Ettevõte, kes planeerib tugevalt AI-keskset lahendustIntercom
Kiiresti kasvav ettevõte, kes ootab täielikku teenuste komplektiZendesk

Kui tahad võrrelda rohkem valikuid, katavad meie juhendid vestlusvidinate ja WordPressi veebivestluse pluginate kohta teisi tööriistu ning meie leht LiveChati alternatiivide kohta vaatleb üht müüjat põhjalikult. Valiku kohta robotite ja inimeste vahel loe vestlusrobot vs veebivestlus .

Kuidas LiveAgent aitab väikeseid meeskondi veebivestlusega

LiveAgent on meie toode; see juhend käsitleb seda alternatiivide kõrval. LiveAgenti veebivestluse tarkvara asub klienditoe süsteemi sees, nii et vestlused, e-kirjad ja piletid jõuavad samasse kohta. Väikesed meeskonnad kasutavad seda, et vältida teist tööriista e-posti jaoks.

Mida väike meeskond Small business plaanil saab, vastavalt meie hinnalehele : veebivestlus, piletisüsteem, teadmistebaas, kliendiportaal, kontaktivormid, automatiseerimisreeglid, integratsioonid, AI-agendid ja mitme keele tugi. $15 eest agendi kohta kuus aastase arveldusega on see terve pakett. Medium plaan lisab kõnekekeskuse ja IVR-i, aruanded, proaktiivsed vestluskutsed ja teenustasemed.

Kui e-post on koht, kus suurem osa sinu toeosakonnast endiselt toimub, näitab meie juhend väikeettevõtte ühtse postkasti kohta, kuidas vestlus ja e-post kokku sobivad. Kui kasvad üle ainult vestlusest, vaata meie ülevaadet väikeettevõtte klienditoe tarkvara kohta. Noored ettevõtted võivad lugeda ka meie lehte veebivestlus idufirmadele ja väikeettevõtetele .

Sinu järgmine samm

Vali tabelist kaks tööriista ja käivita mõlemad oma saidil nädala jooksul, sest parim tööriist on see, mida sinu agendid tegelikult kasutavad. Loe kokku, kui palju vestlusi saad ja kui paljud neist nõuavad agendi otsustusvõimet. Need kaks numbrit ütlevad sulle rohkem kui ükski võrdlus, sealhulgas see.

Jaga seda artiklit

Adam on LiveAgenti sisuhaldur. Teda paelub siiralt see, kui palju suudavad AI agendid tugimeeskonna õlgadelt võtta, kuid ta suhtub sama kahtlustavalt igasugusesse automatiseerimisse, mis paneb kliendi enda mõistmiseks rohkem vaeva nägema.

Adam Khaled
Adam Khaled
Sisuhaldur

Korduma kippuvad küsimused