Kerio Connect

Mis on Kerio Connect?

Kerio Connect on kõik-ühes koostöö lahendus meiliserveri võimalustega. See töötab Windowsi, Mac OS-i ja Linuxi platvormidel. See pakub valikut koostööks mõeldud funktsioone, nagu ajakava koostamine, kontaktide haldamine ja jagatud kalender. E-post on selle integreeritud töövoo oluline osa.

Kuidas Kerio Connecti kasutada?

Kerio Connect on ideaalne koostööplatvorm ja meiliserveri lahendus väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele. See on väga soodne ja hõlpsasti seadistatav, hooldatav ja hallatav isegi väiksemate IT-meeskondadega ettevõtetele. Tarkvara saab seadistada ja installida vaid 10 minutiga ning see muudab Teie suhtluse turvaliseks viirusetõrje ja rämpsposti filtritega. Kerio Connecti saab integreerida LiveAgenti kasutajatoe süsteemiga täiustatud klienditoe võimaluste jaoks, mida paljud kasutajatoed vajavad oma töö tõhusaks tegemiseks. 

LiveAgent saab aidata paljude klienditoe ülesannetega, vabaneda segadusest ja korraldada Teie kliendisuhtlust et seda saaks tõhusalt käsitleda. Võite automatiseerida ülesandeid ja anda kiireid vastuseid funktsioonide, nagu konserveeritud sõnumid või eelnevalt määratletud vatuste abil. Reastage agente nende toimivuse järgi ja kasutage mängustamise funktsioone, et luua edukas kasutajatoe keskkond. Energiataseme hoidmiseks saavad agendid vajutada pausile, et puhata ja kasutada märkmeid ja silte, et pausilt naastes õigel järjel püsida.

Kasutajatoe funktsioonid ei toeta ainult meilisuhtlust, vaid tõlgendatakse ka teistele suhtluskanalitele. Viige oma klienditugi sammuke kaugemale reaalajas vestlusega oma veebilehel, täielikult võimeka digitaalse kõnekeskusega, kliendiportaaliga ja teadmusbaasiga, või isegi sotsiaalmeedia võimalustega. Lisage Facebooki, Twitteri, Instagrami ja Viberi kontod, et jõuda täpselt sinna, kus Teie kliendid oma aega veedavad. 

Iga kanalit toetavad oma funktsioonid, mis tagavad sujuva suhtluse iga agendi jaoks. Vaadake nende kõigi funktsioonide lehti ja vaadake lisateavet selle kohta, mis teeb LiveAgentist võimsa kasutajatoe lahenduse mis tahes tööstusharu jaoks.

Youtube video: LiveAgent: Ticketing Software Demo

Millised on Kerio Connecti integreerimise eelised?

 • Lihtsasti kasutatav toote liides
 • Turvaelementide kogu
 • Lihtne seadistada ja paigaldada
 • Õiglane hind

Get the right tool for your help desk

Customer support can be outstanding when you're using LiveAgent. Integrate your Kerio Connect email and provide the best support for your customers.

Kuidas integreerida Kerio Connect LiveAgentiga?

Tänu seadistamise valikutele ja IMAP/POP3-le saab Kerio Connecti integreerida LiveAgenti kaudu. Saate protsessi lõpule viia vaid mõne minutiga. See samm-sammuline juhend näitab, kuidas integreerida LiveAgent Kerio Connectiga.

Kerio Connecti koduleht tasuta prooviperioodi valikuga
Kerio Connecti koduleht

Kas peate esmalt installima Kerio Connecti? Saidilt leiate lisateavet ning allalaadimislingid ja konfiguratsiooni juhendeid, mis aitavad Teid paigaldamisega. Kui olete lõpetanud, jätkake järgmise sammuga.

Kerio Connecti hinnapaketid veebilehel
Kerio Connecti hinnakiri

Kas olete kõik sammud täitnud? Kui jah, siis minge oma LiveAgenti kontole (kui Teil seda veel pole, alustage tasuta prooviperioodiga) ja klõpsake Seaistamine > E-post > Meilikontod. Klõpsake jaotise ülaosas oranžil nupul Loo ja valige meiliteenuse pakkujate loendist Muu. Valige integreerimisvalikute loendist IMAP/POP3.

Integratsiooni valik LiveAgenti konfiguratsioonis
IMAP/POP3 LiveAgentis

Kerio Connecti ühendamine LiveAgentiga võimaldab pileteid tuua. Täitke selles jaotises Kerio Connecti üksikasjad. Sisestage oma kasutajanimi, parool ja e-posti aadress. Valige toomise tüüp ja serveri üksikasjad. Kui olete lõpetanud, salvestage oma seaded.

Kerio Connecti seadistamine LiveAgentis
Kerio Connecti seadistamine

Kontrollige oma piletisüsteemi ja e-kirju oma Kerio Connecti meiliaadressilt. Nüüd on Teie klientidel juurdepääs kiirele ja usaldusväärsele klienditeenindusele alati, kui nad seda vajavad. Minge meie akadeemia lehele ja lugege artikleid klienditeeninduse pakkumise kohta või õppige lisateavet kasutajatoe tarkvara kohta. Looge LiveAgentiga rohkem integratsioone või tutvuge selle võimalustega vaadates meie lühikest videoringkäiku.

Youtube video: LiveAgent Product Tour

Proovige LiveAgenti juba täna​

Me pakume portjee migratsiooniteenuseid enamikest populaarsetest klienditoe lahendustest.

3000+ arvustust Trustpilot GetApp G2 Crowd

Frequently asked questions

Mis on Kerio Connect?

Kerio Connect on meiliserveriga ühtne sidelahendus, kõik-ühes lahendus. Toode on saadaval Windowsi, Mac OS-i ja Linuxi jaoks. Saadaval on mitmesugused koostööfunktsioonid, sealhulgas ajakava koostamine, kontaktide haldamine ja jagatud kalendrid. E-post on selle integreeritud töövoo oluline komponent.

Kuidas Kerio Connecti kasutada?

Väikeste ja keskmise suurusega ettevõtete jaoks on Kerio Connect ideaalne koostööplatvorm ja meiliserver. Väikeste IT-meeskondadega ettevõtetele on seda lihtne juurutada, hooldada ja hallata ning see on väga soodne. Selle tarkvara seadistamine ja installimine võtab vaid 10 minutit ning see kaitseb Teie e-posti ja Interneti-suhtlust, kasutades viirusetõrje- ja rämpspostifiltreid. Väga tõhusa klienditoe pakkumiseks saab Kerio Connecti integreerida LiveAgenti kasutajatoe süsteemiga.

 

Millised on Kerio Connecti integreerimise eelised?

 • Lihtsasti kasutatav liides
 • Turvaelementide kogu
 • Lihtne seadistamine ja paigaldamine
 • Õiglane hind

Kuidas Kerio Connecti installida ja konfigureerida?

Kerio Connecti saab hõlpsasti installida nende installiviisardi kaudu. Selleks peate hankima Kerio Connecti veebisaidilt allalaadimislingi ja installima tarkvara oma süsteemi. Pärast seda võite järgida seda käepärast juhendit, et õppida tarkvara seadistamist. 

Tagasi Integratsioonidele Looge konto TASUTA

  Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

  ×
  Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

  Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

  Plaani demo