Cisco Secure Email

Mis on Cisco Secure Email?

Cisco Secure Email on meiliserveri lahendus, mis sobib ideaalselt suurtele ettevõtetele, kes vajavad turvalist meililahendust. Selle kõrge turvalisuse tase on selle peamiseks funktsiooniks ja muudab selle parimaks lahenduseks ettevõtetele, kes nõuavad kõrget kaitsetaset. See pakub viirusetõrjet, rämpspostikaitset, andmepüügivastast kaitset, domeenikaitset, võltsimiskaitset ja ka krüpteerimisvõimalusi.

Kuidas Cisco Secure Emaili kasutada?

Cisco Secure Email on lahendus suurematele ettevõtetele ja ettevõtetele, kes peavad ühendama suure hulga meilikontosid. Cisco pakub suurepäraseid turbevõimalusi, mis tagavad `Teie vestluste turvalisuse. Sellel on ühed parimad võimalused meiliühenduse kaitsmiseks viirusetõrje ja rämpspostitõrjega kui standardsete funktsioonidena. Andmepüügi- ja domeenikaitse, võltsimise kaitse ja krüpteerimine võivad tundliku teabega töötamisel osutuda väga kasulikuks. Cisco Secure Emaili saab integreerida LiveAgenti piletisüsteemitarkvaraga. See võib oluliselt suurendada oma klienditoe võimalusi, pakkudes samal ajal kõrgetasemelist andmekaitset.

LiveAgent aitab korraldada Teie e-posti suhtlust ja teisendada selle piletiteks, mida saab hõlpsasti liidese kaudu lahendada. Piletisüsteemi toetavad tugevalt ka tootlikkuse funktsioonid, mis võimaldavad Teil olla tõhusam. Heitke pilk universaalsele postkastile, konserveeritud sõnumitele või piletite poolitamisele, et näha kui kasulikud need igale klienditoe agendile olla võivad. Kasutage automatiseerimise reegleid, et automatiseerida korduvaid ülesandeid ja leida rohkem aega tähtsatele asjadele.

Lisaks meilisuhtlusele suudab LiveAgent hallata rohkemaid klienditoe kanaleid. Nautige ligipääsu live chat, kõnekeskusele, kliendiportaalile või sotsiaalmeediale. Lisage Facebook, Twitter, Instagram ja Viber oma sotsiaalmeedia võimaluste suurendamiseks. Iga klienditeeninduse kanalit toetavad oma funktsioonid, mis muudavad Teie töö lihtsamaks. Vaadake täielikku funktsioonide loendit ja uurige, kuidas need Teid erinevates olukordades aidata suudavad. 

LiveAgent: Ticketing Software Demo

Millised on Cisco Secure Emaili eelised?

 • Tugev lähenemine küberturvalisusele
 • Üks turvalisemaid meiliservereid
 • Ideaalne suurtele ettevõtetele
 • Kaitse andmepüügi ja muu eest

Safe and secure email ticketing

Switch to LiveAgent and provide safe customer support for all of your customers

Kuidas integreerida Cisco Secure Email LiveAgentiga?

Saate integreerida Cisco Secure Emaili LiveAgenti piletisüsteemiga, kasutades IMAP/POP3. Sellele valikule juurdepääsemiseks klõpsake LiveAgenti seadistamise valikul. Altpoolt leiate samm-sammult juhendi Cisco Secure Emaili integreerimiseks oma piletisüsteemiga.

Cisco Secure Emaili veebisait
Cisco Secure Emaili veebisait
 • Kas peate esmalt hankima Cisco Secure Emaili? Minge Cisco Secure Emaili veebisaidile ja valige enne paketi eest tasumist tasuta prooviversioon. Pärast Cisco Secure Emaili seadistamist lülituge LiveAgentile ja jätkake järgmiste sammudega.
Cisco Secure Emaili veebileht koos prooviperioodile registreerumisega
Cisco prooviperiood
 • Kui Cisco Secure Email on seadistatud ja kasutamiseks valmis, minge oma LiveAgenti kontole. Looge esmalt tasuta prooviperiood, kui Teil seda veel pole. Nüüd saate lisada oma e-posti liikudes Seadistamine > E-post > Meilikontod, vajutades Loo nupule ülaosas. Avaneb meiliteenuse pakkujate loend. Valige allosas Muu, seejärel valige järgmises aknas IMAP/POP3.
IMAP/POP3 või Edastamise valik LiveAgentis
Cisco IMAP/POP3 ühendus
 • Integreerimise lõpuleviimiseks peate esitama LiveAgentile oma Cisco Secure Emaili andmed. Teil palutakse sisestada oma kasutajanimi, parool ja e-posti aadress. Seejärel saate valida toomismeetodi ja määrata serveriteabe. Valige kindlasti osakond, mis sellelt e-posti aadressilt pileteid haldab. Kui olete konfiguratsiooniga rahul, klõpsake akna allosas nupul Salvesta.
Cisco integratsioon täidetud andmetega LiveAgentis
Cisco üksikasjad

Olete lõpetanud ja LiveAgent toob nüüd Cisco meilid Teie piletisüsteemi. Lisage julgelt rohkem meilikontosid või looge rohkem integratsioone. Klienditoe pakkumise kohta lisateabe saamiseks vaadake LiveAgenti Akadeemiat või LiveAgenti kohta lisateabe saamiseks vaadake allolevat tutvustusvideot.

LiveAgent Product Tour

Proovige LiveAgenti juba täna​

Me pakume portjee migratsiooniteenuseid enamikest populaarsetest klienditoe lahendustest.

3000+ arvustust Trustpilot GetApp G2 Crowd

Frequently asked questions

Mis on Cisco Email Security?

Suured ettevõtted, kes vajavad turvalist meililahendust, saavad Cisco turvalisest meilist kasu. Kõrge turvalisuse tase muudab selle parimaks valikuks kõrgetasemelist kaitset vajavatele ettevõtetele. Selle tarkvara abil saate end kaitsta rämpsposti, andmepüügi, domeeni häkkimise, võltsimise ja varastamise eest.

Kuidas Cisco Email Security't kasutada?

Cisco Secure Email on ideaalne lahendus suurematele organisatsioonidele ja ettevõtetele, kes peavad ühendama arvukalt meilikontosid. Oma viiruse- ja rämpspostitõrje standardsete funktsioonidega pakub see parimat kaitset meilirünnakute vastu. Tundlike andmetega tegelemisel võib andmepüügi- ja domeenikaitsest, võltsimise vältimisest ja krüpteerimisest olla palju abi. Saate integreerida Cisco Secure Emaili LiveAgenti piletisüsteemi tarkvaraga.

Millised on Cisco Email Security integreerimise eelised?

 • Tugev küberturvalisuse lähenemine
 • Üks turvalisemaid meiliservereid
 • Ideaalne suurettevõtetele
 • Kaitse andmepüügi ja muu eest

Kuidas integreerida Cisco Email Security LiveAgentiga?

 • Minge LiveAgenti ja avage Seadistamine > E-post > Meilikontod
 • Looge uus e-post ja valige Muu
 • Valige IMAP/POP3, sisestage oma üksikasjad ja vajutage Salvesta

Tagasi Integratsioonidele Looge konto TASUTA

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo