Cisco Secure Email

Mis on Cisco Secure Email?

Cisco Secure Email on meiliserveri lahendus, mis sobib ideaalselt suurtele ettevõtetele, kes vajavad turvalist meililahendust. Selle kõrge turvalisuse tase on üks põhifunktsioonidest ja sobib eriti ettevõtetele, kes nõuavad kõrget kaitsetaset. Meiliteenus pakub viirusetõrjet, rämpspostikaitset, andmepüügivastast kaitset, domeenikaitset, võltsimiskaitset ja krüpteerimisvalikuid.

Kuidas Cisco Secure Emaili kasutada?

Cisco Secure Email on lahendus suurematele ettevõtetele ja neile, kes peavad ühendama suure hulga meilikontosid. Cisco pakub suurepäraseid turbevõimalusi, mis tagavad teie vestluste turvalisuse. Sellel on mõned parimad võimalused e-posti ühenduse kaitsmiseks standardsete funktsioonidena, lisaks veel viirusetõrje ja rämpspostitõrje. Andmepüügi- ja domeenikaitse, võltsimise kaitse ja krüpteerimine võivad tundliku teabega töötamisel osutuda väga kasulikuks. Cisco Secure Emaili saab integreerida LiveAgenti piletisüsteemi tarkvaraga. See võib oluliselt suurendada teie klienditoe võimalusi, pakkudes samal ajal kõrgetasemelist andmekaitset.

LiveAgent aitab korraldada teie e-posti suhtlust ja teisendab selle piletiteks, mida saab hõlpsasti liidese kaudu lahendada. Piletisüsteemi toetavad tootlikkuse funktsioonid, mis võimaldavad teil olla veelgi tõhusam. Heitke pilk universaalsele postkastile, konserveeritud sõnumitele, või piletite poolitamisele, et näha kui kasulikud on need igale tugiandile. Kasutage ära automatiseerimise reegleid, et automatiseeirda korduvaid ülesandeid ja teha aega olulisematele ülesannetele. 

Lisaks meilisuhtlusele saab LiveAgent hallata rohkemate klienditoe kanalitega. Nautige juurdepääsu reaalajas vestlusele, kõnekeskusele, kliendiportaalile või sotsiaalmeediale. Lisage omale Facebook, Twitter, Instagram ja Viber, et täiendada oma sotsiaalmeedia võimalusi. Iga klienditeeninduskanalit toetavad oma funktsioonid, mis omakorda muudavad teie töö lihtsamaks. Vaadake täielikku funktsioonide loendit ja uurige, kuidas need võivad teid erinevates olukordades aidata.

Millised on Cisco Secure Emaili eelised?

  • Tugev lähenemine küberturvalisusele
  • Üks turvalisemaid meiliservereid
  • Ideaalne suurtele ettevõtetele
  • Kaitse andmepüügi ja muu eest

Safe and secure email ticketing

Switch to LiveAgent and provide safe customer support for all of your customers

Kuidas integreerida Cisco Secure Email LiveAgentiga?

Saate integreerida Cisco Secure Emaili LiveAgenti piletisüsteemiga, kasutades IMAP/POP3. Sellele valikule juurdepääsemiseks klõpsake LiveAgenti seadistamise valikul. Altpoolt leiate samm-sammult juhendi Cisco Secure Emaili integreerimiseks oma piletisüsteemiga.

Cisco Secure Emaili veebisait
Cisco Secure Emaili veebisait
  • Kas peate esmalt hankima Cisco Secure Emaili? Minge Cisco Secure Emaili veebisaidile ja valige enne paketi eest tasumist tasuta prooviversioon. Pärast Cisco Secure Emaili seadistamist lülituge LiveAgentile ja jätkake järgmiste sammudega.
Cisco Secure Emaili veebileht koos prooviperioodile registreerumisega
Cisco prooviperiood
  • Kui Cisco Secure Email on seadistatud ja kasutamiseks valmis, minge oma LiveAgenti kontole. Vajadusel looge esmalt tasuta proovikonto. Nüüd saate lisada oma e-posti jaotises Seadistamine > E-post > Meilikontod, klõpsates ülaosas nupul Loo. Avaneb e-posti pakkujate loend. Valige allosas Muu, seejärel valige järgmises aknas IMAP/POP3.
IMAP/POP3 või Edastamise valik LiveAgentis
Cisco IMAP/POP3 ühendus
  • Integreerimise lõpuleviimiseks peate esitama LiveAgentile oma Cisco Secure Emaili andmed. Teil palutakse sisestada oma kasutajanimi, parool ja e-posti aadress. Seejärel saate valida toomismeetodi ja määrata serveriteabe. Valige kindlasti osakond, mis sellelt e-posti aadressilt pileteid haldab. Kui olete konfiguratsiooniga rahul, klõpsake akna allosas nupul Salvesta.
Cisco integratsioon täidetud andmetega LiveAgentis
Cisco üksikasjad

Olete lõpetanud ja LiveAgent toob nüüd Cisco meilid Teie piletisüsteemi. Lisage julgelt rohkem meilikontosid või looge rohkem integratsioone. Klienditoe pakkumise kohta lisateabe saamiseks vaadake LiveAgenti Akadeemiat või LiveAgenti kohta lisateabe saamiseks vaadake allolevat tutvustusvideot.

Proovige LiveAgenti juba täna​

Me pakume portjee migratsiooniteenuseid enamikest populaarsetest klienditoe lahendustest.

3000+ arvustust Trustpilot GetApp G2 Crowd

Frequently asked questions

Mis on Cisco Email Security?

Suured ettevõtted, kes vajavad turvalist meililahendust, saavad Cisco Secure E-mailist kasu. Kõrge turvalisuse tase muudab selle parimaks valikuks kõrgetasemelist kaitset vajavatele ettevõtetele. Selle tarkvara abil saate end kaitsta rämpsposti, andmepüügi, domeeni häkkimise, võltsimise ja varastamise eest.

Kuidas Cisco Email Security't kasutada?

Cisco Secure Email on ideaalne lahendus suurematele organisatsioonidele ja ettevõtetele, kes peavad ühendama arvukalt meilikontosid. Oma viiruse- ja rämpspostitõrje standardsete funktsioonidega pakub see parimat kaitset meilirünnakute vastu. Tundlike andmetega tegelemisel võib andmepüügi- ja domeenikaitsest, võltsimise vältimisest ja krüpteerimisest olla palju abi. Saate integreerida Cisco Secure Emaili LiveAgenti piletisüsteemi tarkvaraga.

Millised on Cisco Email Security integreerimise eelised?

Eelised: tugev küberturvalisuse lähenemisviis, üks turvalisemaid meiliservereid, ideaalne suurtele ettevõtetele, kaitse andmepüügi eest ja palju muud.

Kuidas integreerida Cisco Email Security LiveAgentiga?

Minge LiveAgenti ja avage Seadistamine > E-post > Meilikontod. Looge uus e-post ja valige Muu. Valige IMAP/POP3, sisestage oma üksikasjad ja vajutage Salvesta.

Tagasi Integratsioonidele Looge konto TASUTA

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo