Agendi signatuur

Mis on agendi signatuur?

Agendi signatuur on spetsiifiline signatuur, mida saab lisada e-mailidele, erinevatele mallidele, kommentaaridele või erinevatele sõnumitele. Agendid saavad redigeerida olemasolevaid või kohandatud signatuure või lisada oma enda personaalse signatuuri profiili seadete alt. LiveAgent`is on võimalik luua ainult tekstiformaadis signatuuri.

LiveAgent's agent signature
{ “@context”: “https://schema.org”, “@type”: “FAQPage”, “mainEntity”: [ { “@type”: “Question”, “name”: “Mis on agendi signatuur?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “Agendi signatuur aub paneelil ja seda saab lisada e-maili sõnumitele, sõnumi mallidele, kommentaaridele ja muudele väljuvatele sõnumitele. Agent saab signatuuri redigeerida oma profiili seadete alt. LiveAgent`i signatuur on sadaval ainult tekstiformaadis.” } }, { “@type”: “Question”, “name”: “Milline peaks agendi signatuur välja nägema?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “LiveAgent`is ilmub agendi signatuur tekstivõimalusena. signatuur peaks sisaldama nime, perekonnanime ja positsiooni/funktsiooni ettevõttes. Lisaks saate defineerida erinevaid signatuure partnerprogrammide, märguannete ja blogi jaoks.” } }, { “@type”: “Question”, “name”: “Kuidas Liveagent`is signatuuri sisse seada?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “Agendi signatuuri saab üles seada LiveAgent`i paneelil ja agendi seadete alt. Seejärel valige E-maili teavitused ja sisestage signatuur.” } } ] }

KKK

Mis on agendi signatuur?

Agendi signatuur asub paneelil ja seda saab lisada e-maili sõnumitele, sõnumi mallidele, kommentaaridele ja muudele väljuvatele sõnumitele. Agent saab signatuuri redigeerida profiili seadete alt. LiveAgent`i signatuur on sadaval ainult tekstiformaadis.

Milline peaks agendi signatuur välja nägema?

LiveAgent`is ilmub agendi signatuur tekstivõimalusena. signatuur peaks sisaldama nime, perekonnanime ja positsiooni/funktsiooni ettevõttes. Lisaks saate defineerida erinevaid signatuure partnerprogrammide, märguannete ja blogi jaoks.

Kuidas LiveAgent`is signatuuri üles seada?

Signatuuri saab üles seada LiveAgent`i paneelil ja agendi seadete alt. Seejärel valige emaili teavitused ning sisestage signatuur

Tagasi Sõnastikku Looge konto TASUTA

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo