Haraka

Mis on Haraka?

Haraka on tõhus ja suure jõudlusega SMTP-server. Avatud lähtekoodiga SMTP-server Haraka on kirjutatud Node.js-s, muutes selle tänu oma pistikprogrammile väga toimivaks ja paindlikuks integratsiooni süsteemiks, mis võimaldab Javascripti programmeerijatel serveri käitumist täielikult muuta. Seda kasutavad paljud suure liiklusega veebisaidid.

Kuidas Haraka’t kasutada?

Kui vajate väga skaleeritavat node.js e-posti serverit, on Haraka parim lahendus. Lahendus on kirjutatud asünkroonses jS-is, see on väga kiire ja suudab teenindada tuhandeid samaaegseid ühendusi, kiirusega tuhanded sõnumid sekundis. See pakub suurepärast kaitset rämpsposti eest. Haraka saab integreerida LiveAgenti kasutajatoega, et parandada selle funktsionaalsust ja keskenduda paremini klientide abistamisele.

Haraka on suurepärane lahendus kõigile, kes vajavad suure jõudlusega meilisõnumeid, kuid klienditoega tegelemine võib nõuda teistsugust lahendust. LiveAgenti klienditoe süsteem saab seda Teie eest teha ning aitab Teil õigel teel püsida ja oma suhtlust tõhusalt korraldada.

Täisfunktsionaalne LiveAgent piletisüsteem on loodud tõhusaks suhtlemiseks ja probleemide lahendamiseks. Suhtluse korraldamine on lihtsam tänu filtritele, rämpsposti filtritele, siltidele, ja osakondadele, samas kui vastamine võib olla tõhusam eelmääratletud vastuste ja konserveeritud sõnumitega. Agendid ei põrka tänu tuvastamise funktsioonile kokku ja sisukamaid pileteid saab poolitada. Lisaks on palju muid funktsioone, mis võivad Teid mitmel viisil aidata.

Millised on Haraka kasutamise eelised?

 • Suur jõudlus
 • Paindlik
 • Viiruste filtreerimine
 • Pettuste avastamise AI
 • Rakendatud teenuste kogum

Provide better email support with LiveAgent

Switch to email ticketing and stay on top of your customer support with the right software

Kuidas integreerida Haraka LiveAgentiga?

Niipea kui olete Haraka installinud, saate selle hõlpsalt ühendada oma LiveAgenti piletisüsteemiga. Protsessi teostamiseks kulub vaid mõni minut. Palun vaadake allolevat juhendit, et saada lisateavet selle kohta, kuidas Haraka LiveAgentiga integreerida.

Haraka koduleht erinevate sektsioonide ja kirjeldustega
Haraka koduleht
 • Kui Teil on kõigepealt vaja Haraka seadistada, minge nende veebisaidile ja järgige seal saadaolevaid seadistusjuhiseid. Veebisait pakub lahenduse kohta põhjalikku teavet. Vaadake kindlasti jaotist Õpetused. Kui olete lõpetanud, jätkake allpool toodud integreerimise toimingutega.
Haraka koduleht installeerimise juhistega
Installeerimise juhised
 • Kui Haraka on seadistatud ja töötab, logige sisse LiveAgenti (alustage tasuta prooviperioodiga, kui Teil seda pole) ja klõpsake Seadistamine > E-post > Meilikontod. Vajutage oranžile Loo nupule ja valige Muu. Seejärel valige IMAP/POP3 ja jätkake järgmise sammuga.
Haraka e-posti integreerimine LiveAgentis
IMAP/POP3
 • Jääb vaid selles jaotises esitada oma Haraka üksikasjad. Sisestage oma kasutajanimi ja parool, samuti oma e-posti aadress ja muu teave. Peate valima tõmbamise tüübi ja määrama serveri ja pordi. Palun vaadake ka teisi võimalusi, näiteks osakond, mis vastutab sellele e-posti aadressile saabuvate klientide piletitele vastamise eest. Niipea kui olete kõik oma maitse järgi konfigureerinud, klõpsake protsessi lõpuleviimiseks lihtsalt nuppu “Salvesta”.
Kuidas integreerida Haraka LiveAgentiga? - App - Uploads - 2021 - 09 - Haraka Liveagent Integration Configuration.png
Haraka seadistamine

Nüüdsest saate pakkuda kiiret ja usaldusväärset kliendituge kõigile, kes Teiega ühendust võtavad. Naaske selle juhendi juurde alati, kui vajate rohkemate e-posti aadresside ühendamist. Kas otsite rohkem integratsioone? Vaadake seda sektsiooni ning uurige, millega veel LiveAgenti integreerida saab.

Youtube video: LiveAgent Product Tour

Proovige LiveAgenti juba täna​

Me pakume portjee migratsiooniteenuseid enamikest populaarsetest klienditoe lahendustest.

3000+ arvustust Trustpilot GetApp G2 Crowd

Frequently asked questions

Mis on Haraka?

SMTP-serverina pakub Haraka suurt jõudlust ja tõhusust. Tänu Node.js-koodile ja pistikprogrammidele on Haraka avatud lähtekoodiga SMTP-server nii võimas kui ka väga paindlik. Javascript saab serveri käitumist kohandada.

Kuidas Haraka't kasutada?

Kõigile, kes soovivad suure jõudlusega meili sõnumeerimist, on Haraka suurepärane valik. Teisest küljest võib aga klienditugi vajada muud lahendust. LiveAgenti abil saate toimuvaga kursis püsida ja oma suhtlust korraldada.

Millised on Haraka integreerimise eelised?

 • Suur jõudlus
 • Paindlik
 • Viiruse filtreerimine
 • Pettuste avastamise AI
 • Rakendatud teenuste kogum
Tagasi Integratsioonidele Looge konto TASUTA

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo