Jagatud piletid

Kas olete kunagi mõelnud, kuidas tegeleda piletiga, kus kliendil on mitu erinevat muret, mille lahendamiseks on vaja erinevaid osakondi? Koos Pileti Jagamise funktsiooniga, saate lahendada probleemi kiiremini ja efektiivsemalt, kui kunagi varem.

Kuidas see töötab?

Kui saate Pileti kus klient soovib lahendada kahte või enamat muret, siis lihtsalt vajutage Jaga nuppu. See loob koopia algsest piletist, koos uue viitenumbriga ning saate seda kasutada nagu tavalist väärtusliku piletit. Vaatame skeemi, kuidas see töötab:

Näide

Sinu klient David mõtleb, kuidas seadistada ja kohandada oma e-maili aadressi e-maili vestlusteks klientidega ning kas on olemas ka võimalus muuta vestlusnuppu meie disainerite poolt. Selgelt on näha, et see ülesanne on kahele erinevale osakonnale, ning teie agent kasutab nüüd Pileti Jagamise funktsiooni, et jagada see ning edastada see sobivale agendile/osakonnale.

Jagamise nupp lihtsalt kopeerib olemasoleva pileti uue viitenumrbiga ja agent saab selle suunata õigesse Osakonda.

Suhtlus Pilet A, sõltuvalt emaili aadressi seadistusest, jätkub originaal piletis. Suhtlus, mis on seotud disainiga on käsitlemises Piletis B, koos uue viitenumbriga ja määrajaga.

Solve problems more efficiently

Split tickets that contain multiple requests into two to ensure faster problem resolution. Try it today. No credit card required.

Teadmusbaasi ressurss

Vaata rohkem detaile

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo