CRON töö

Mis on CRON töö?

Cron tööd aitavad teil ajastada ja käivitada teatud ülesandeid teie serveris. Cron töid kasutatakse taustal töötavate ülesannete automatiseerimiseks, nt. veebirakendustes nagu LiveAgent. Cron on Unix`il põhinevates op.süsteemides (Mac OS, Linux, FreeOSBD jne) ajapõhine ülesannete või tööülesannete organiseerija. Neid ajastatud töid või ülesandeid nimetatakse Cron töödeks. On erinevaid olukordi, kus online äpps võib tavapäraseks töötamiseks vajada teatud toiminguid. Näiteks teie e-mailide hulgi saatmine või andmete toomine.

Süntaks

Siin on lihtne cron töö:

*/5 * * * * /usr/bin/php /www/virtual/username/cron.php > /dev/null 2>&1

Frequently asked questions

Mis on CRON tööd?

Cron Job on käsklus, mida kasutatakse tulevikus teostavate tööde ajakavastamiseks. Kõige sagedamini kasutatakse seda perioodiliselt teostavate ülesannete ajakavastamiseks nagu näiteks teavitused igal Esmaspäeval kell 12.00.

Milleks CRON töid kasutatakse?

Cron tõid saate kasutada, kui teil on olemas veebileht, mille kontodel on aegumise kuupäevad. Seejärel saab Croni programmeerida konto andmeid automaatselt deaktiveerima või kustutama. Funktsioonideks võib olla ka e-kirjade massiline saatmine. Saate kasutada ka Cron töid oma veebilehe sisu kontrollimiseks. Seejärel võimaldab Cron Jobs leida katkiseid linke.

Saate CRON töid LiveAgent`is üles seada?

Croni töid saab LiveAgent`is üles seada. Selleks avage Cron Tasks töölaud ja klikkige "Cron Task". Seejärel määrake cron tööintervall ja kopeerige Cron töö URL. Sisestage väljale "URL ühendamiseks": http://www.example.com/scripts/jobs.php Järgmisena valige cron tööde sagedus. Pärast "Loo Cron töö" klikkimist on kõik seadistatud.

Tagasi Sõnastikku Looge konto TASUTA

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo