Socialbakers

Mis on Socialbakers?

Socialbakers on tehisintellekti jõul töötav turundusettevõte mille fookuseks on sotsiaalmeedia. Nad juhivad turunduskomplekti, mis sisaldab mitmeid võimsaid vahendeid meediavahendite haldamiseks.

Nende hulka kuulub Analüütika konkurentsivõimeliseks ülevaateks ja võrdlusuuringuks, Ehitaja – kirjastustööriist, Reklaamid sotsiaalmeedia reklaamide haldamiseks, Kuulamine, et jälgida vestlusi teatud brändide ümber, ja Professionaalsed Teenused konsultatsiooniks.

Kuidas seda kasutada?

Socialbakersi integratsioon LiveAgenti aitab Teid sotsiaalmeedia haldusega, vastamisega, ja piletisüsteemiga. Teie Socialbakersi Kogukonna platvorm jälgib Teie sotsiaalmeediat, nagu Facebook ja Twitter ning sorteerib välja kogu olulise informatsiooni.

Pärast LiveAgenti integreerimist luuakse kasutaja konto Socialbakersisse. Seejärel saab selle kasutaja määrata kommunikatsiooni. Iga kord kui luuakse mõni küsimus või päring Socialbreakersis, saab selle määrata LiveAgentiagendile.

LiveAgenti klienditoe tarkvara võib täiendada kõiki Teie kliendisuhtlusi ühtsest kontaktikeskusest. Looge meie sotsiaalmeedia funktsioonide abil paremaid kliendisuhteid ja parandage kliendirahulolu.

LiveAgenti sotsiaalmeedia piletisüsteemi funktsioonid võimaldavad Teil ühe multikanalilise piletisüsteemi abil hallata kommunikatsiooni Facebookist, Instagramist ja Twitterist. Sotsiaalmeedia sõnumeid, kommentaare, postitusi ja vestluse sõnumeid saab käsitleda LiveAgentist ning Teil pole vajadust rakendusi vahetada.

Youtube video: LiveAgent: Ticketing Software Demo

Mis on Socialbakersi integratsiooni hüved?

  • Jälgige oma sotsiaalmeedia kontosid
  • Piletisüsteem korrapärastab kommentaare, sõnumeid, mainimis ja muud
  • Kõik on ühes mugavas juhtpaneelis
  • Vastake koheselt läbi piletisüsteemi
  • Suurendage töövoogu

Kuidas integreerida Socialbakers LiveAgentiga?

Järgige all olevat juhendit, et õppida kuidas integreerida Socialbakers LiveAgentiga. Pange tähele, et Teil peab olema tasuline Socialbakeri pakett, et pääseda juurde täielike seadete juurde ja integreerimise protsess LiveAgentiga lõpule viia.

Socialbakersi koduleht prooviversiooni valiku ja alamlehtedega
Socialbakersi koduleht
  • Avage oma Socialbakersi konto ja lisage oma LiveAgenti mandaatidega uus kasutaja. See tagab, et kogu LiveAgenti jaoks mõeldud suhtlus jõuab piletisüsteemi. Juhtpaneelil olles vajutage profiilipildi kõrval olevale noolele üleval paremas nurgas ning seejärel vajutage Settings. Leidke Kasutajad ja Lisa uus kasutaja oma LiveAgenti mandaatidega. 
Socialbakersi seaded mitme valikuga
Socialbakersi seaded
  • Nüüd minge Settings > Task Automation ja seadistage reegel LiveAgent kasutaja jaoks Socialbakersis. Iga kord, kui mainitakse Teie ettevõtte nime või muud valitud fraasi, ekspordib Socialbakers pileti LiveAgenti.

Integreerimine on nüüd lõppenud ja te näete sotsiaalmeedia kommentaare LiveAgentis. Heitke pilt LiveAgenti sotsiaalmeedia funktsioonidele, et näha kuidas neid veelgi tõhusamalt kasutada või vaadake meie videotuuri, et näha kõiki LiveAgenti funktsioone.

Frequently asked questions

Mis on Socialbakers?

Socialbakers on sotsiaalmeedia turundusplatvorm, mis aitab Teil mõista oma publikut, luua sobivat sisu ja lõppkokkuvõttes täiendada kaasamist.

Mis on Socialbakersi LiveAgenti integreerimise hüved?

- parem töövoog

- võimalus vastata klienditoe süsteemist

- korrastatud piletid, kommentaarid ja mainimised 

Kuidas integreerida Socialbakers LiveAgentiga?

Looge SocialBakersis uus kasutaja LiveAgenti mandaatidega. Looge reegel LiveAgenti kasutajale ülesannete automatiseerimisel. Ongi kõik. 

Tagasi Integratsioonidele Looge konto TASUTA

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo