Klaviyo

Mis on Klaviyo?

Klaviyo on e-kaubandusele keskenduv meiliturunduse automatiseerimise tööriist. See tööriist aitab ettevõtetel pakkuda isiklikumaid kogemusi e-posti, SMS-ide, rakendusesiseste märguannete ja veebi kaudu.

Kuidas seda kasutada?

Klaviyo aitab Teil hallata oma kliendibaasi, kliente kuulata ja kohandada kogemusi konkreetsetele vaatajaskondadele vastavalt Teie vajadustele. Seda tehakse mitmesuguste funktsioonide ja tööriistade kaudu.

Dünaamilised vormid ja isikupärastamine

Klaviyo vormide koostaja võimaldab Teil koguda rohkem teavet oma kliendibaasi kohta ja laiendada oma meililoendit. Teil ei pea isegi olema kodeerimisoskust.

Segmenteerimine

Saate sihtida kliente mis tahes sündmuse, profiili, mõõdiku, asukoha või kuupäeva alusel. Kasutage kliendigruppide loomiseks segmenteerimist.

Andmeteadus

Tarkvara prognoosib automaatselt olulist analüüsi, nagu klientide kadumise määr, kliendi eluaegne väärtus ja sooline ennustus.

Automatiseerimine

Klaviyo voogude koostaja võimaldab Teil automatiseerida oma suhtlust eelmääratud mallide abil, mida saate veelgi isikupärastada ja sihtida oma kliendibaasi teatud osasse.

Hüved

  • Kontaktide automaatne import/eksport Klaviyo ja LiveAgent vahel
  • Uuendage kontakte otse LiveAgentist
  • Lisage inimesi tellimusse LiveAgenti piletitest
  • Aitab koguda rohkem tellijaid vastavalt sissetulevate piletite arvule
  • Kõik on ühes mugavas kohas – LiveAgenti juhtpaneelil, nii et Te ei pea tööriistade vahel vahetama

Frequently asked questions

Mis on Klaviyo?

Klaviyo on ettevõte, mis aitab ettevõtetel müüki suurendada, pakkudes platvormi, kus nad saavad luua e-posti ja SoMe turunduskampaaniaid alates 2012. aastast.

Kuidas integreerida Klaviyo LiveAgentiga?

Logige sisse oma LiveAgenti > vajutage Seadistamine > Süsteem > Pistikprogrammid. Otsige üles Klaviyo > aktiveerige pistikprogramm > sisestage API-võti Klaviyo'st.

Tagasi Integratsioonidele Looge konto TASUTA

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo