Mobiilne SDK

Mis on mobiilne SDK?

Mobiilse tarkvara arenduskomplekt pakub vahendeid tarkvara integreerimiseks otse teie rakendusse. Nii saate oma mobiilseadme kaudu juurdepääsu teenustele ükskõik kust maailmas. Tegevused, mida saate mobiilse SDK abil abitelefoni tarkvaratööstuse sees teha, on piletite lisamine, loomine, vaatamine ja kommenteerimine ning juurdepääs teadmusbaasile.

Töötab suurepäraselt nii Androidi kui ka iOSi operatsioonisüsteemidega.

Frequently asked questions

Mida tähendab mobiilne SDK?

SDK ehk tarkvaraarenduskomplekt on allalaaditav tarkvarapakett, mis sisaldab platvormi ehitamiseks vajalikke vahendeid. SDK võimaldab teil integreerida tarkvara rakendusega. Tänu sellele saab teenustele ligi kõikjal maailmas mobiilseadme abil.

 

Milliseid tegevusi saab mobiilse SDK abil teha?

Mobiilne SDK võimaldab teil integreerida tarkvara rakendusega. Tänu sellele saate laiendada oma tegevusvaldkonda. Tegevused, mida saab mobiilse SDK abil teha, on piletite loomine, vaatamine ja kommenteerimine ning juurdepääs teadmusbaasile, kui seda toetab kasutajatoe tarkvara.

Tagasi Sõnastikku Looge konto TASUTA

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo