GoTrunk

Mis on GoTrunk?

GoTrunk on võimas SIP-kanalite teenus sissetulevatele ja väljaminevatele kõnedele. Ettevõte tegutseb globaalsel skaalal pakkudes teenuseid tuhandetele klientidele.

Ettevõtte eesmärk on pakkuda maailmatasemel kommunikatsioonilahendusi ettevõtetele, kes kasutavad SIP-i (seansialustusprotokolli) ja VoIP-i (internetitelefoni). Seda silmas pidades on GoTrunk asunud koostööd tegema LiveAgentiga, et meie kliendid saaksid ära kasutada LiveAgenti kõnekeskuse kogu potentsiaali.

Kuidas GoTrunki kasutada?

GoTrunki saab kasutada oma peamise VoIP pakkujana. Lihtsalt ühendage see oma LiveAgenti klienditoe tarkvarasse, seadistage kõnekeskus ning alustage helistamist. LiveAgent pakub arenenud kõnekeskuse funktsioone, mis lubavad Teil teha kõnesid klientidega, määrata kõnede õigetele osakondadele suunamiseksmarsruudi reeglid või teha isegi videokõnesid.

Kõnekeskusi saab kasutada mitmel moel, näiteks kliendisuhete haldamiseks, kliendi tagasiside kogumiseks või kliendi rahulolu parandamise nimel telefoni teel suuringute tegemiseks.

Kas soovite näha kuidas tööjõus kõnekeskus toimib? Vaadake meie kõnekeskuse funktsioonide lehte või vaadake allolevat videot, et näha mida kõike LiveAgenti kõnekeskusega teha saab.

Youtube video: Call Center Software Demo | LiveAgent

Kui palju maksab GoTrunki integreerimine LiveAgenti?

LiveAgent pakub tasuta integratsiooni GoTrunkiga. GoTrunk on siiski tasuline teenus, nii et nende telefoninumbrite kasutamiseks peate ostma numbri / tellimuse.

GoTrunki kasutamise hüved

  • Madalamad kõnede hinnad
  • Lihtne integreerida
  • Võimalus kasutada mitmeid seadmeid (internetitelefon/riistvara)
  • Võimalus tegutseda kogu maailmas

Kuidas integreerida GoTrunk LiveAgenti

  • Logige sisse GoTrunki kontole. Kui Teil konto puudub, looge üks – see on täiesti tasuta. Tarvis on läbi teha ka konto aktiveerimise protsess, lihtsalt sisestage oma number ja Teile tuleb kõne. 
GoTrunki registreerumise lehekülg
GoTrunki prooviperiood
  • Kontol olles avage vasakpoolne töölaua paneel ja vajutage Telefoni Numbrid. Siin saate luua oma GoTrunki telefoninumbri või leiate juba olemasolevad numbrid. Kui loote uue numbri, on teil vastavalt riigile mitu valikut, nii et valige oma vajadustele kõige sobivam. 
Uue numbri loomine GoTrunki juhtpaneelil
Looge uus number
  • Järgmiseks avage LiveAgenti konto ja liikuge Seadistamine > Kõne > Numbrid. Vajutage oranžile nupule, et luua uus number Teie LiveAgenti kõnekeskusele. Valige GoTrunk pakkujate nimekirjast. 
GoTrunk LiveAgenti VoIP pakkujate nimekirjas
GoTrunk pakkujate nimekirjas
  • Nüüd jääb üle ainult täita oma informatsioon. Sisestage oma kasutajanimi, parool, ja GoTrunki telefoni number. Võite ka numbrile nime anda, valida osakonna, kes sellelt numbrilt kõnesid saavad, valida väljahelistamise prefiksi ja ka valida kõnede salvestamise. Kui olete valmis, vajutage akna all olevale Lisa nupule. 
GoTrunki viimane seadistamine LiveAgentis
Seadistage GoTrunk

Ongi kõik! Teie GoTrunki number on ühendatud LiveAgenti ja võite alustada klientidele kõnede tegemise ja vastuvõtmisega. Kas soovite teada saada rohkem LiveAgenti kohta? Heitke pilt meie kõnekeskuse funktsioonide lehele või vaadake all olevat videot. Juhul kui soovite ise proovida LiveAgenti, registreeruge tasuta 14-päevasele prooviperioodile lehe alumises osas.

Youtube video: LiveAgent Product Tour

Don't have LiveAgent yet?

No problem! LiveAgent offers a 14-day free trial where you can test the free GoTrunk integration!

Frequently asked questions

Mida tähendab SIP?

SIP tähendab seansialustusprotokolli (Session Initiation Protocol). See on signaliseerimisprotokoll, mis määratleb lõpppunktide vahel saadetud sõnumeid ja haldab kõiki kõne elemente. Seda kasutatakse kõnede, videokõnede tegemiseks, sõnumite saatmiseks ja meedia jagamiseks.

Mis on GoTrunk?

GoTrunk on LiveAgenti VoIP partner. Üleüldiselt on GoTrunk SIP-kanalite teenus sissetulevate ja väljaminevate kõnede jaoks. Ühendage oma GoTrunki telefoninumber LiveAgentiga, et luua kõnekeskus oma klienditoe tarkvarasse. 

Mis on GoTrunki LiveAgenti ühendamise kulud?

GoTrunki LiveAgenti ühendamine on tasuta. Pidage meeles, et GoTrunk töötab iseseisvalt ja võib nõuda tasu vastavalt teenustele. 

Tagasi Integratsioonidele Looge konto TASUTA

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo