ExpressionEngine

Mis on ExpressionEngine?

ExpressionEngine on avatud lähtekoodiga ja paindlik Sisuhaldussüsteem (CMS). See on saadaval kõigile, kes vajavad suurepärast CMS-i nii staatiliste kui ka dünaamiliste saitide jaoks, mis peavad käsitlema rohkelt sisu. ExpressionEngine võimaldab kasutajatel hallata oma veebisaite ilma kodeerimisalaste teadmisteta, kuid sellel on ka mitmesuguseid funktsioone arendajatele, disaineritele ja inimestele, kes soovivad oma veebisaitidel kohandatud koode rakendada. Samuti pakub see mitmeid pistikprogramme ja mooduleid, otsingumootori- ja päringutööriistu, rämpspostituvastust, veebiliikluse statistikat ja muid suurepäraseid funktsioone.

Kuidas ExpressionEngine’it kasutada?

ExpressionEngine on paindlik sisuhaldussüsteem, mis muudab selle ideaalseks nii algajatele kui ka professionaalidele. Kõik, kes soovivad luua veebisaiti ajaveebi või muude sisukeskustega, saavad seda teha. Saate näha sisu eelvaatena ja redigeerida, hallata mitut või kohandatud koode lisada, kui soovite oma veebisaidi eesmärki täiustada. ExpressionEngine toetab ka pistikprogramme ja olemas on integratsioon LiveAgenti reaalajas vestlusega, juhuks kui soovite oma veebilehele lisada kiire suhtluskanali. 

LiveAgenti reaalajas vestluse vidin on kiireim turul, mille vestluse kuvamise kiirus on 2,5 sekundit. Samuti on see tervenisti integreeritud meie piletisüsteemiga, et Teil ei jääks ükski sõnum kahe silma vahele. Meie reaalajas vestlus on tulvil rohkeid funktsioone, mis aitavad Teil päevaga hõlpsalt toime tulla, kliente meelitada või nende probleeme kiiremini lahendada. 

Heitke pilk proaktiivsete vestluskutsete funktsioonile, mis aitab Teie vestlusvidinal veebilehel silma paista. Kasutage ära reaalajas trükkimise vaadet, et näha klientide kirjutatut enne, kui nad selle Teile saadavad. Kohandage oma vestlusnuppe ja vestlusvidina kujundust sobituma oma kaubamärgiga.

LiveAgent Live Chat Demo

Millised on ExpressionEngine’i eelised?

  • Avatud lähtekoodiga ja paindlik
  • Kodeerimisalased teadmised pole vajalikud (kuid toetab seda)
  • Erinevad suurepärased funktsioonid
  • Saadaval on pistikprogrammid ja moodulid

Add a live chat widget to your website

Chat with your customers and clients with the fastest live chat widget on the market

Kuidas integreerida LiveAgenti reaalajas vestlus oma ExpressionEngine’i veebilehega

Kui soovite ühe oma vestlusnupu ExpressionEngine veebilehele lisada, saate seda hõlpsalt teha, sisestades nupu koodi globaalsesse päise- või jalusefaili.

  • Minge oma LiveAgenti kontole ja avage Seadistamine > Vestlus > Vestlusnupud. Vajutage Loo nupule (oranž nupp jaotise ülaosas), et luua vestlusnupp oma ExpressionEngine veebilehele.
Vestlusnupu loomine LiveAgentis
Vestlusnupu valikud
  • Nüüd valige meelepärane vestlusnupu kujundus. Olemas on lai valik erinevaid vestlusnupu tüüpe, nagu mullinupud, küljenupud, nurganupud ja palju muud. Jaotises Kohandatud saate lisada ka oma kohandatud kujunduse, lisades HTML-koodi või laadides üles pildi. Tehke valik ja jätkake järgmiste sammudega.
Vestlusnuppude valik LiveAgentis
Vestlusnupu galerii
  • Järgmine on konfiguratsioon. Selles jaotises kirjeldatakse kõiki võimalikke seadistusvalikuid, nagu järjekorra maksimaalne pikkus, nupu nimi ja vestlussuhtluse eest vastutav osakond. Kohandage kõike oma maitse järgi ja kui olete lõpetanud, klõpsake allosas nuppu Salvesta.
Vestlusnupu konfigureerimise valikud LiveAgentis
Vestluse konfigureerimine
  • Viimane asi on integratsioon. Klõpsake vasakpoolsel paneelil asuval jaotisel Integreerimine. Kopeerige loodud kood ja paigutage see oma ExpressionEngine’i veebisaidi koodi. Salvestage muudatused ja oletegi valmis. Nüüd on Teie veebisaidil reaalajas vestluse nupp ja saate hakata klientide päringutele vastama.
Genereeritud vestlusnupu integreerimise kood LiveAgentis
Vestlusnupu integreerimise kood
ExpressionEngine'i veebilehe kood koos LiveAgenti vestlusnupu koodiga
Kleepige kood

Vajadusel võite oma teistele lehtedele lisada rohkem vestlusnuppe. Sirvige kindlasti meie Akadeemia lehte, et õppida, kuidas suhelda klientidega reaalajas vestluse kaudu, või vaadake allolevat videot, et saada lisateavet selle kohta, mida LiveAgent teha suudab. 

LiveAgent Product Tour

Proovige LiveAgenti juba täna​

Me pakume portjee migratsiooniteenuseid enamikest populaarsetest klienditoe lahendustest.

3000+ arvustust Trustpilot GetApp G2 Crowd

Frequently asked questions

Mis on ExpressionEngine?

ExpressionEngine'i sisuhaldussüsteem (CMS) on avatud lähtekoodiga ja paindlik. Igaüks saab seda kasutada olenemata sellest, kas ta soovib luua staatilisi või dünaamilisi saite, mis nõuavad suurepärast CMS-i. Tarkvara pakub mitmeid kasulikke funktsioone veebisaitide halduritele, kellel pole kodeerimisteadmisi, aga ka disaineritele, arendajatele ja inimestele, kes vajavad oma saitidel kohandatud koode. Muud funktsioonid hõlmavad pistikprogramme ja mooduleid, otsingumootori ja päringutööriistu, rämpsposti tuvastamist ja liikluse statistikat.

Kuidas ExpressionEngine'it kasutada?

ExpressionEngine'iga saate hallata oma veebisaiti nii algaja kui ka professionaali vaatenurgast. Blogi või muu sisukeskuse vormi saab lisada mis tahes veebisaidile. Kuna soovite oma veebisaidi eesmärki täiustada, saate oma sisu eelvaadet vaadata ja redigeerida, mitut saiti hallata ja kohandatud koode lisada. Samuti saate ExpressionEngine'i integreerida LiveAgenti reaalajas vestluse, et lisada oma veebisaidile kiire suhtluskanal.

Millised on ExpressionEngine'i kasutamise eelised?

- kasutajasõbralik

- hea turvalisus

- lai valik lisandmooduleid/laiendusi  

Kuidas integreerida ExpressionEngine LiveAgentiga?

Siin on mõned sammud reaalajas vestluse nupu integreerimiseks:

1. Registreeruge / Logige sisse oma LiveAgenti kontole

2. Vajutage Seadistamine -> Vestlus -> Vestlusnupp 

3. Looge või kohandage vestlusnupp

4. Kopeerige HTML kood LiveAgentist

6. Rakendage koodi ExpressionEngine'is (Disain-Mallid-Redigeeri-Globaalne-jalus/päis-Kleebi-Salvesta)

Tagasi Integratsioonidele Looge konto TASUTA

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo